فریدون حسنوند در گفت و گوی اختصاصی با خورنا:

نماینده اسبق اندیمشک: مجلس نهاد قانون گذاری است به رعایت قانون و اخلاق در انتخابات پایبند باشیم / برخی به دنبال چنگ انداختن به رقبا هستند

خورنا – فریدون حسنوند در گفت و گوی اختصاصی با خورنا، اظهار داشت: انتخابات اسفند ماه، عرصه دیگری برای حضور مردم در صحنه انقلاب و پشتیبانی از ارزش‌های اسلامی و انقلابی ما است زیرا امروز دشمن به حضور مردم در پای صندوق‌های رأی چشم دوخته، که ملت ایران با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی در هفتم اسفند ماه، افتخار دیگری برای کشور و انقلاب در این عرصه خواهند آفرید.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی نهاد قانون گذاری در کشور است و بیش از هر چیز داوطلبین انتخابات در این عرصه به رعایت قانون توجه داشته باشند چرا که انتخابات فرصت تمرین قانون مداری و مردم سالاری اسلامی در کشور و فرصت تعیین سرنوشت مردم است.

نماینده سابق مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:به رعایت قانون و اخلاق در انتخابات پایبند باشیم و از فضای تهمت و افترا و بی اخلاقی در انتخابات دوری کنیم تا شور حضور و تعیین سرنوشت مردم در عرصه انتخابات از بی اخلاقی و بی قانونی در امان باشد.

وی گفت: توسعه اندیمشک نیازمند شناخت ظرفیت ها و استعداد شهرستان و پیش بینی و تحقق برنامه و حرکت در حول محور وحدت هم دلی و هم زبانی است تا ظرفیت و استعداد شهرستان بیش از گذشته فرصت رشد و تعالی پیدا کند و رضایت شهروندان به نحوی مطلوب تأمین شود و اندیمشک در مسیر توسعه خود از محرومیت های موجود فاصله بگیرد.

مشاور سابق وزیر نفت عنوان کرد: برخی از افراد به جای ارائه و معرفی طرح‌ها و برنامه‌های خود به شهروندان در مسیر رشد و تعالی شهرستان و کشور و پاسخ گویی مناسب به نیاز مردم در محورها و بخش‌های مختلف صرفا به صورت رقبای خود در عرصه انتخابات چنگ می‌اندازند تا پیروز انتخابات آینده باشند.

استاندار سابق بوشهر افزود: مردم شهر مقاوم و لایت مدار یک هزار شهید اندیمشک امروز بر مبنای چهار الف، اسلام، انقلاب، ایران، اندیمشک در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی می‌درخشند و بر روحیه ولایت مداری خود با منش انقلابی و اسلامی و باور همدلی و هم زبانی با تکیه بر وحدت و سازندگی توجه و تاکید می‌کنند.

حسنوند گفت: ایران اسلامی پیشتاز فرهنگ و سیره اهل بیت (ع) بر مبنای رهنمودهای مقام معظم رهبری و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی منطق با میراث معننوی و ارزشی شهدای هشت سال دفاع مقدس است و پیام انقلاب اسلامی و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، استمرار راه امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت با شهدا انقلاب است که مردم اندیمشک با حضور پر شور خود در این عرصه بار دیگر در تاریخ انقلاب نامی ماندگار از خود به یادگار نوشتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • اندیمشک طعم تلخ ازدست دادن حسنوندراچشیدودیگراشتباه نخواهدکرد.حسنوندپیروزانتخابات است.انشالله