محمدرضا قنواتی از حوزه انتخابیه بندماهشهر، امیدیه و هندیجان تایید صلاحیت شد + روزمه و بیوگرافی

خورنا -محمدرضا قنواتی از حوزه انتخابیه بندماهشهر، امیدیه و هندیجان تایید صلاحیت شد.

بر اساس شنیده های موثق خبرنگار خورنا از ماهشهر، محمدرضا قنواتی از حوزه انتخابیه بندماهشهر، امیدیه و هندیجان که پیش از این در لیست عدم احراز صلاحیت قرار گرفته بود، تایید صلاحیت شد.

محمدرضا قنواتی. نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه، هندیجان، متولد متولد ۱۳۵۴ در جایزان میباشد.

بر اساس اطلاع خبرنگار خورنا، محمدرضا قنواتی در نشستهای انتخاباتی خود اظهار کرده است که با برنامه ای ۱۰ ساله و با هدف توسعه ملی و محلی در انتخابات مجلس شرکت کرده است.۸۱۴۷۱۷۶۲۲_۱۶۱۱۶۰

وی در حوزه های مختلف تحصیلات دانشگاهی متعددی از جمله مدیریت و برنامه ریزی کامپیوتری، کارشناسی شیمی کاریردی، کارشناسی مدیریت آموزشی، کارشناسی حقوق قضایی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با گرایش منابع انسانی میباشد. قنواتی همچنین دانشجوی دکتری ترم آخر رشته حقوق و جزا است.

بر اساس گفته های مردمی، محمدرضا قنواتی همواره در فعالیتهایی حضور داشته که در متن مردم بوده و با مشکلات آنها آشنا است. وی از فعالین حوزه کارآفرینی میباشد و پیوسته در حال ایجاد شغل و تولید سرمایه برای جوانان در مسیولیتهای مختلف بوده است و در سازمان هایی یکه تا کنون فعالیت داشته اند، موفقیت هایی به دست آورده و موجب رونق و شکوفایی ان شده است.

بر اساس اطلاعات خبرنگار خورنا، وی  جز اولین بنیانگذاران علم کامپیوتر در شهرستان امیدیه، از اولین مدرسان علم کامپیوتر در شهرستان امیدیه، مسیول سایت کامپیوتر دانشگاه ازاد امیدیه در زمان دانشجویی، بازیکن تیمهای فوتبال پرسپولیس، ازادی و استقلال جایزان، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین امیدیه، عضو اتحادیه طافروشان امیدیه، مدیر کارخانه پلاستیک فرم تهران، مدیر مالی و اداری و حقوقی مرکز پزشکی گاما اسکن تهران، مدیر حقوقی و معاملات آژانس های زنجیره ای مسکن دلتا در تهران، مدیر حقوقی و معاملاتی آژانس تهران برج تهران و مدیر عامل موسسه حقوقی عدالت خواهان صادق قنوات میباشد.

قنواتی در مجامع مختلف اظهار داشته است که خود را متعلق به تمام حوزه انتخابیه می داند و برای جای جای این حوزه غنی، تلاش خواهد کرد تا آنچه شایسته مردم است محقق شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • درود بر دکتر قنواتى

 • دررد بر دکتر قنواتى

 • چرا نظراتی که موجب تخریب برخی افراد می شوند فیلتر نمی شوند
  مدیر محترم سایت اگر قراره هر کس به شما پولی بده شما هم مطلب براش بنویسید که برخی اخلاق های حرفه ای که ازش دم می زنید را زیر پا می گذارید !!!!!!
  برای خودتان شخصیت قائل شوید

 • رای ما به فردی با شایستگی علمی. شجاع و مودب و با تدبیر و درایت و بومی. محمدرضا قنواتی

 • درودبردکترقنواتی

 • اگر داخل تهران کاندید میشدی بهتر بود واقعا شناخت اونجا بهتر از اینجا بود

  • محمدرضا قنواتی هم به شهر تهران مسلط است و هم به حوزه انتخابیه خودش و این از مزایای ایشان است.

 • وی در حوزه های مختلف تحصیلات دانشگاهی متعددی از جمله۱- مدیریت و برنامه ریزی کامپیوتری،۲- کارشناسی شیمی کاریردی، ۳-کارشناسی مدیریت آموزشی، ۴-کارشناسی حقوق قضایی،۵- کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و ۶-کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با گرایش منابع انسانی میباشد. ۷-قنواتی همچنین دانشجوی دکتری ترم آخر رشته حقوق و جزا است. سوال اگر سن وی بررسی شود ۴۰ سال دارد و اگر دورات تحصیل ابتدائی و راهنمایی و متوسطه کم شود با ۶ سال اول کودکیش میشود ۲۰ سال بنابرین چطور در ۲۰ سال باقیمانده این همه مدرک گرفت تازه مسئولیت ها و مشاغلش که خود مانع از تحصیل میشه ببینید ۱- اولین بنیانگذاران علم کامپیوتر در شهرستان امیدیه، ۲-از اولین مدرسان علم کامپیوتر در شهرستان امیدیه، ۳-مسیول سایت کامپیوتر دانشگاه ازاد امیدیه در زمان دانشجویی، ۴-بازیکن تیمهای فوتبال پرسپولیس، ازادی و استقلال جایزان، ۶-مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین امیدیه، ۷-عضو اتحادیه طافروشان امیدیه، ۸-مدیر کارخانه پلاستیک فرم تهران، ۹-مدیر مالی و اداری و حقوقی مرکز پزشکی گاما اسکن تهران، ۱۰-مدیر حقوقی و معاملات آژانس های زنجیره ای مسکن دلتا در تهران،۱۱-مدیر حقوقی و معاملاتی آژانس تهران برج تهران و ۱۲-مدیر عامل موسسه حقوقی عدالت خواهان صادق قنوات میباشد.

  • ایشان دو رشته کارشناسی را همزمان در دو دانشگاه با هم خواندند. تمام مدارک هم تحویل فرمانداری شده است

 • وقتی که با غیر بومی های صنایع ماهشهر می توان یک جشنواره اقوام برگزار کرد/سهم بومی ها، دویدن در اداره کار !
  http://www.mahtoday.ir/?p=16920

 • با سلام خدمت بومی ماهشهر و امیدیه
  ما همه میدانیم جایزان کجاست و …
  منظور ما از غیر بومی متطقه آقای قنواتی نمیباشند.
  آقایان (د) و (ج) و (گ) و … منظور ماست.
  موید و پیروز باشید.

 • جناب قنواتی اگر یکی از سمت هایی را که دارید را به یه آدم بدون درآمدی می دادید perfect می شد به هرحال خدا کنه برای این مردم کاری انجام بدهید

 • من تعجب می کنم از برخی دوستان که هنوز نمی دانند جایزان کجاست. جایزان کنار امیدیه است و جز حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه است. لذا دکتر قنواتی بومی محسوب می شود.ایشان متولد اینجاست و ساکن امیدیه است.

 • رای من رای تو رای ما محمدرضاقنواتی

 • بنظرمن قنواتی اصلح ترین کاندیداین دوره درحوزه ماهشهرهستن.درودبرقنواتی 

 • سلام . محمدرضا قنواتی فرزند همین حوزه است و ان شالله با رای بالا نماینده مجلس خواهد شد. آنهایی که دم از اخلاق می زنند از لحن توهینشان به این سایت و سایر کاندیدها مشخص است که چه جایگاهی دارند. رای مردم ماهشهر امیدیه هندیجان و جایزان ان شالله محمدرضا قنواتی

 • با عرض ادب خدمت تمامی مخاطبین محترم
  تذکر چند نکته الزامیست؛
  اولا هنوز به صورت رسمی تایید کاندیداهای محترم مجلس دهم از سوی شورای محترم نگهبان اعلام نشده است و قرار است در ۱۶ بهمن اسامی اعلام شود.
  ثانیا همانطوری که برخی از دوستان در نظرات اظهار کردند پیشنهاد میکنیم افراد غیر بومی منطقه لزوما در مناطق خود کاندید شوند تا بهتر و مفید تر بتوانند مثمر ثمر واقع گردند.
  ثالثا تجربه ثابت نموده است هیچگاه افراد غیر بومی منطقه نتوانستند در رقابت انتخابات مجلس ماهشهر پیروز شوند و امیدوارم که کاندیداهای محترم غیر بومی ماهشهر که تعداد آنها کم هم نیستندبه این مهم توجه نمایند.
  در خاتمه امیدوارم شاهد حضور پرشور مردم عزیز ایران اسلامی در پای صندوق های رای در هفتم اسفند باشیم.
  والسلام

 • ایکاش انصراف بده

 • سلام/انتخابات با این کاندیداهایی که فعلا تایید شدن گرم نمیشه.

 • کاربر الف.ش
  اولا که این کاندیدی که شما اسم میبرید در زمان قوت جریان انحرافی هم نتوانست رای بیارد و به زور سوم شد چه برسد به الان که برگشته جای اولشّ
  ثانیا شما که بی شمار هستید و سیل خروشانید که نمیدونید چه روزی انتخاباته دیگه انتظاری ازتون نیست که بتونید اصلح رو انتخاب کنید. همون هشت اسفند!برید رای بدید.

 • کاربر alef.sh
  اولا که این کاندیدی که شما اسم میبرید در زمان قوت جریان انحرافی هم نتوانست رای بیارد و به زور سوم شد چه برسد به الان که برگشته جای اولشّ
  ثانیا شما که بی شمار هستید و سیل خروشانید که نمیدونید چه روزی انتخاباته دیگه انتظاری ازتون نیست که بتونید اصلح رو انتخاب کنید. همون هشت اسفند!برید رای بدید.

 • اقا فرمودین از جایزان….!!!
  خب چرا ایشون نمیرن تو حوزه خودشون کاندید بشن؟؟؟ایشون و آقایون ج و د چرا تو منطقه خودشون احساس وظیفه نمیکنن و چسبیدن به ماهشهر؟؟!!!

  • جایزان جزو حوزه ماهشهر و امیدیه است.

  • جناب ماهشهری اصل ،شما اولا میدونید حوزه ماهشهر شامل چه شهر هایی میشه؟
   دوما جایزان جز حوزه ست و هرکسی با برنامه تو حوزه ثبت نامیش فعالیت میکنه

  • تو که ماهشهری اصل هستی تا الان چه گلی به سر ماهشهری ها زدی ضمن اینکه شما هم فقط یک شهر از حوزه انتخابیه هستید

 • اگرمنظورتون ازکاندیدای جریان انحرافی هست که تکلیف ایشون مشخصه برادر. دیگه چکار به سایت خورنا دارید ناراحتی شما ازاین هست که درحوزه امیدیه وجایزان رقیب سنگینی برای دست وپنجه نرم کردن پیدا شده ورمق کار را از شما گرفته

  • میشه بفرمایید انحرافیها ، از چه چیزی انحراف داشتند و مشخصه این افراد چی هست که مردم بهتر بشناسند و بهشون رای ندن

 • سایت قانون شکن خورنا لااقل می گذاشتید مرکب تاییدایشان خشک شود بعد تبلیغات غیرقانونی خود را شروع میکردید .. همانطور که کاربر محترم قبلی مستدل ومتین فرمودند لااقل به احنرام نظرسنجی سایت خودتون وافکار عمومی چنین اقدام غیر حرفه ای وغیرقانونی را مرتکب نمی شدید اگرصداقت دارید مجددا نظرسنجی خودرا برقرار کنیدتابازهم نظر عموم مردم را به عینه مشاهده کنیددیدن خواست عموم مردم ترس ندارد

 • با شناختی که ما از دکتر قنواتی داریم او را اصلح ترین نماینده جهت کرسی مجلس میدانیم فردی صادق و خوش بیان و تحصیلکرده و رنج کشیده

 • فقط دکتر محمدرضا قنواتی

 • Alef مهندس بهروز امیدی نیز کاندید این حوزه میباشند ایشان نیز کارشناس پتروشیمی کارشناس ارشد شیمی فرآیند با سیزده سال کار در حوزه نفت و گاز امیدیه آغاجری میباشند ایشان در سربندر و ماهشهر دوران کودکی نوجوانی خود را گذرانده ودر این دوشهر کاملا محبوب وبا اقبال عمومی مواجهند در امیدیه نیز محیط کار ایشان میباشد که الحمدالله در بین همکاران محترم ایشان استقبال گسترده وجود دارد خواهشن سیل خروشان را تماما به حساب اقای جشنی واریز نکنید!این سبک تبلیغ دیگه کمتر اقبال مردم را جلب میکند مردم بیشتر عقلایی شده اند تا احساسی !

  • بهروز امیدی
   اولین باره که اسمشو میشنوم
   بهش بگین اهل کجایی

 • با سلام خدمت مسئول محترم سایت خورنا

  این کار شما وجاهت قانونی ندارد
  ضمنا با این حرکت ها نمیتوانید جلوی محبوبیت کاندیدای اول حوزه را بگیرید کاندیدایی که حامیانش چون دریای خروشان از ماهشهر وبندر امام تا امیدیه واز هندیجان تا جایزان جریان دارند.

  دیگر راهی به جز پذیرش آقایی مردم ندارید دیگر مهندسی انتخابات نمی نواند در برابر موج ایجاد شده اثرگذار باشد.

  باور بفرمایید که حوزه ی انتخابیه که از جنس نفت گازو پتروشیمی و زمین های حاصل خیز کشاورزی است کسی را می خواهد که از جنس خودش باشد
  سابقه ی درخشانی در وزارت نفت و صنایع پتروشیمی داشته باشد
  سالهای سال در میان مردم حوزه در شرکت ملی نفت کار کرده باشد با مشکلات مردم ماهشهر وبندر امام وهندیجان وامیدیه کار کرده باشد.

  مردم دیگر گول این حرکات را نخواهند خورد

  اگر به آقایی مردم احترم نمیگذارید لااقل سری به نظرسنجی که خودتان انجام دادید بزنید حساب کار دستتان خواهد آمد و متوجه خواهید رو کرون چنین افرادی ۲ توان خراب کردن آرای بسیار زیاد کاندیدای اصلح وتوانمند حوزه ی انتخابیه را نخواهد داشت

  وعده ی ما هشتم اسفند

  ما بی شماریم.

  به حرمت واحترام قانون از آوردن نام کاندیدای اصلح خودداری میکنم چیزی که شما باید به آن پایبند باشید….