دستگیری گسترده مدیران ارشد یک شرکت بزرگ صنعتی در آبادان

خورنا – به گزارش فیدوس به نقل از منابع مطلع روز دوشنبه هفته گذشته ۵نفر از مدیران ارشد یکی از شرکت‌های بزرگ صنعتی در آبادان از سوی اداره اطلاعات این شهرستان به صورت تلفنی احضار شدندکه بعد از گذشت ۶روز هنوز از وضعیت آنها اطلاع دقیقی در دست نیست.

به گزارش فیدوس به نقل از منابع مطلع روز دوشنبه هفته گذشته ۵نفر از مدیران ارشد یکی از شرکت‌های بزرگ صنعتی در آبادان از سوی اداره اطلاعات این شهرستان به صورت تلفنی احضار شدندکه بعد از گذشت ۶روز هنوز از وضعیت آنها اطلاع دقیقی در دست نیست.

بااین که علت این بازداشت گسترده تا کنون از سوی هیج مقام ارشدی بیان نشده است؛ با این همه بر اساس شواهد گمان می رود ،علت بازداشت‌های اخیر، مواردی چون اختلاس، جعل امضا، سند سازی، سوءاستفاده از پست و مواردی از این قبیل باشد.

بیش از یک سال است که این شرکت بزرگ علی رغم مخالفت ومقاومت پرسنل وحتی بعضی از مسولان آبادان واستان به خاطر رد دیون وزارت نیرو به شرکتی به قیمت هزار میلیارد تومان واگذار شده است.

در همین فاصله چندین حادثه بزرگ از جمله تخریب توربین دو واحد گازی ،یاتاقان واحدهای چهار وسه، تخریب روتورواحد دو وچندین حادثه دیگر از جمله آتش سوزی …باخسارت های بیش از ۲۰۰میلیارد تومان به مقامات گزارش شده است که دراین میان خبر حادثه تخریب پره‌های توربین واحدهای گازی در فاصله کمتر از یک ماه بیش از همه تکان دهنده بوده است.

به گزارش فیدوس از منابع مطلع ،شرکت توبا(تولید برق نیروی آبادان)به عنوان شرکت زیر مجموعه “ری نیرو”پس از تحویل این شرکت تا کنون فقط شاهد خسارت‌های متعدد وهزینه های گزاف تعمیرات بوده است وتا کنون هیچ یک از مدیران ارشد این شرکت در مورد آن نه پاسخ داده‌اند ونه مورد پرسش قرار گرفته اند.

براساس شنیده‌هایی که فیدوس نمی تواند کاملا آنهارا تایید کند هم اکنون وکیل ونماینده حقوقی شرکتی مرتبط با این شرکت در حالی که حکم بازداشتش توسط دادستان آبادان صادر شده است، متواری می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • درود بر مردان با افتخار اداره اطلاعات این شهرستان