نظرسنجی: نظرسنجی های انتخاباتی خورنا را چگونه ارزیابی میکنید؟ +نتایج آنلاین و نتایج نهایی نظرسنجی های قبلی

خورنا – پایگاه خبری خورنا طی هفته گذشته برای حوزه های مختلف انتخابی استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، نظرسنجی هایی برگزار کرد. این نظرسنجی ها بر اساس اطلاعات میدانی خبرنگاران خورنا از بین کاندیداهای مطرح حوزه های مختلف برگزار شد. لطفا نظر خود را در خصوص این نظرسنجی ها بیان کنید:

این نظر سنجی تا ۲۲ دی ماه ساعت ۲۴ ادامه دارد.

به گزارش خورنا، مرحله بعدی نظرسنجی ها پس از اعلام نتایج نهایی صلاحیت ها بین کلیه کاندیداهای تایید صلاحیت شده در حوزه های مختلف برگزار خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام
    نظر سنجیتون یه مشکل داره تعداد شرکت کننده ها مشخص نیست …بهتره تعداد رای ها مشخص باشه ممنون

  • سلام حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر یا کلیه نامزدها و کاندیدهارو در رای گیریتون اضاف کنید یا هم تبلیغات سایتتون رو خواهشا واس شخص اول جمع کنید ، چرا اسمی بین نامزدهاتون از ابراهیم متینیان وجود نداره اونوقت دم از رای گیری میزنید؟؟

  • سلام. اگر تعداد رای ها هم معلوم بود خیلی بهتر میشد.

  • اکثر صفحات شما جایی برای اظهار وجود ندارد نظر سنجی تان هم به نظر بی غرض نیست متاسفانه نتوانستید اعتماد اکثریت را جلب کنید خیلی زود جبهه گیریرکردید به همین دلیل سایت مجلس خوزستان اعتماد بیشتری توانسته است جلب کند پیداست و خیلی مشخص ایت این سایت بی طرف نیست و مردم را نادان و دست کم کرفته این توهین به شعور مردم شعرمان است غافل از اینکه کسانی سراغ سایتها میرابند که حدااقل هوش را دارند و همین حدااقل کافی است تا به شما بی اعتماد شود راست مستقیم از کاندبدای تان حمایت می کردید صادقانه تر و قابل قبولتر بودید