در جستجوی فریادرس؛

امید این دختر جوان ۲۵ ساله کم سو شد/آخرین امید دست یاری می طلبد +تصاویر

این دختر جوان از سال80 تاکنون که به علت آپاندیس راهی درمانگاه سردشت شده تا به امروز به بیش از ده‌ها پزشک، متخصص و بیمارستان در شهرهایی مانند: سردشت، بهبهان، اهواز، شیراز و تهران مراجعه کرده است.

خورنا –«حکیمه پساینده» دختر ۲۵ ساله‌ ساکن شهر سردشت زیدون که ۱۴ سال است با بیماری ناشناخته خود که از ناحیه شکم برایش پیش آمده زندگی می کند و هر روز وضعیتش جسمی، روحی و روانی وی بدتر می شود.

DSC_7532 (Copy)

به دلیل عفونت و خونریزی دکترها و متخصصین شیراز طی کمیسیون‌های متعدد و جلسات و بررسی‌های گوناگون و گرفتن آزمایش‌های مختلف بیماری را تشخیص نداده و حکیمه را هر ماه زیر تیغ جراحی قرار می‌دهند.
این دختر جوان از سال۸۰ تاکنون که به علت آپاندیس راهی درمانگاه سردشت شده تا به امروز به بیش از ده‌ها پزشک، متخصص و بیمارستان در شهرهایی مانند: سردشت، بهبهان، اهواز، شیراز و تهران مراجعه کرده است.
نتیجه همه این مراجعات به جز جلوگیری از خونریزی و عمل همان محل جهت جلوگیری از پیشرفت بیماری ناشناخته وی بوده است.
DSC_7529 (Copy)وی به دلیل استفاده بیش از حد آنتی‌بیوتیک‌ها و داروها هم اکنون دچار نارسایی فوق غدد کلیوی، قند خون، ضعف در بینایی چشم شده است.
عوارض داروهای مصرفی وی را زمین‌گیر کرده است و به دلیل انجام بیش از حد عمل جراحی بافت‌های پوستی وی از بین رفت و دو بار با انجام CPR  از مرگ حتمی نجات پیدا کرده‌ام.
DSC_7551 (Copy)خانواده وی به دلیل نداشتن هزینه‌های سنگین درمان، هزینه های ایاب و ذهاب، خرید تجهیزات و خرید دارو و لوازم مورد نیاز عاجز مانده است.
 پدر حکیمه کارگری ساده است و به دنبال رزق و روزی حلالی جهت به دست آوردن خرج زندگی، خانواده و بیماری دخترش است.
همه هموطنان ایران اسلامی و کسانی که می‌توانند در راستای کمک به مستضعفین و نیازمندان دست دوستی دهند شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۱۷۸۹۱۵۵۷۶ بنام حکیمه پساینده نزد بانک ملی شعبه سردشت زیدون و شماره تماس ۰۹۱۶۸۷۱۲۷۴۴ را برای مساعدت اعلام کرده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.