نماینده ماهشهر: شورای تأمین نباید اجازه برگزاری برنامه به فتنه گران دهد!

خورنا – حبیب آقاجری گفت:برخی از مدیران و مسئولان در زمین عناصر فتنه بازی می‌کنند شورای تأمین نباید اجازه برگزاری برنامه به فتنه گران دهد.

به گزارش خورنا، حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب با ابراز تأسف از حضور فتنه گران در دانشگاه‌های استان خوزستان اظهار داشت: پیاده نظام دشمن برای نفوذ در کشور همین فتنه گران هستند.
وی ادامه داد: برخی از مدیران و مسئولان در زمین عناصر فتنه بازی می‌کنند شورای تأمین نباید اجازه برگزاری برنامه به فتنه گران دهد.
این نماینده مجلس تصریح کرد: چرا برخی از مسئولین نمی‌خواهد متوجه شوند که مقام معظم رهبری، فتنه ۸۸ را یکی از خطوط قرمز نظام معرفی کرده‌اند.
وی اضافه کرد: این انقلاب ارزان به‌دست نیامده است که بخواهیم با تسامح و تساهل با فتنه گران زمینه ضربه زدن به انقلاب را  فراهم کنیم.
آقاجری خاطرنشان ساخت: باید مانع حضور فتنه گران در استان شویم چراکه پروژه نفوذ با فعالین فتنه عملیاتی می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • حاج آقا چه کسی به شما اجازه می دهد رقبا و مخالفان خود را فتنه گر بنامید یک بار برای همیشه آمار فتنه گران را اعلام کنید چند میلیون نفر هستند که شما اینقدر از آنها می ترسید شما ندانسته دارید بار سیاسی فتنه گر را عوض می کنید وقتی به جوانان اساتید دانشگاه تحصیلگرده های و حتی انقلا بیون متقدم تر از خودتان این لقب را می دهید معلوم است که روزی خواهد آمد فتنه گر بار سیاسی مثبت بگیرد هر چند بار منفی جریان انحرافی تا ابد پا برجاست

 • ماموریت رسانه مجازی، پرسشگری، تنویر افکار عمومی، پیگیری مطالبات آحاد ملت از مسئولین نظام، و در نهایت پیگیری و تحقق منویات مقام معظم رهبری می باشد.
  موفق باشید

 • علی اقا حرفتون متین… ولی این فرمایشتان کجای ماهشهر صدق میکنه؟؟!!!
  چرا در برابر عوض شدن رییس وقت دانشگاه ازاد ماهشهر همین حاجی نتونستن کاری کنن و منفعلانه سکوت کردن و بجاش دکتر فلانی با اون پرونده های سنگین اخلاقی رو اوردن تو راس بزرگترین دانشگاه منطقه؟؟؟؟؟!!!!!

 • حاج آقا تقبل الله
  ایکاش با مفسدین اقتصادی
  چنین با قاطعیت برخورد می فرمودی!!!

 • چرا مانع حضور مفسدین اقتصادی نشدی/

 • اینکه یک نماینده باید در مورد مشکلات موضع گیری کنه کاملا درسته اما نباید از پروژه نفوذ و اهمیت دانشگاه ها به عنوان موتور حرکتی کشور چشم پوشی کرد
  واقعیتش به قول امام: اگر دانشگاه درست شود کشور اصلاح میشود.

  حاج حبیب مچکریم

 • حاجی لااقل این چند ماه اخر یه چیزی بگویید که درد موکلان واقعیت یعنی مردم باشه… حالا تو این چهارسال همه چیو حل کردین و فقط مونده مشکل این فرصت طلبای بدتر از معاویه؟

 • چرا برای مفسدین اقتصادی ماهشهر
  چنین با قاطعیت موضع نمی گیری

 • حاج حبیب خطر این دانشجوها بیشتره
  یا افرادی که روز روشن در صنعت و تجارت شهرستان ماهشهر خون مردم را می مکنند
  اطلاع نداری!
  نمی توانی؟
  یا خودت را زدی کوچه علی چپ!
  اگه نمی توانی کاری کنی پس چرا دوباره می خواهی بیایی ؟
  تو اگه ایل و تبارت معشور است
  پنج شنبه که میشه مردم راهی آبادان-دیلم-گناوه-اهواز-بهبهبان و حتی چم خلف عیسی میشوند برای خرید
  نمی توانی بعنوان نماینده ماهشهر خقوق موکلان خودت را از متظاهرین و مفسدین اقتصادی بگیری؟

 • از نماینده ولایی و یادگار شهدای عزیزمان همین انتظار است که نسبت به نفوذ منافقین امروز هشدار دهد مطمئنا مشتی چماقدار فتنه گر از این اظهارات نگران می شوند .

 • حاج حبیب اختلاسگران اقتصادی و دزدان خیابونی رو بیخیال شدی و هنوز گیر فتنه و فتنه گرانی که!!

 • این جریان فتنه هم دست آویزی شده برای جناح رقیب که با اوباش گری و گریز از قانون اهداف خود را پیش ببرد.چرا همیشه فکر میکنید هر چه شما میگویید درست است؟.

 • ایکاش شورای تامین فکری برای اداره صنعت و مدیران متخلف اصناف ماهشهر می کرد تا
  چنین امنیت معیشت مردم را با مشکل مواجه نمی کردند