جاده ماهشهر به بندرامام باز هم ترافیک شد

باقر گل فر – خورنا: دیروز مورخ ۱۳۹۴/۸/۲۳ حدود ساعت ۱۷ بعد از ظهر ترافیک بندرامام شروع و ساعتها به طول انجامید. این ترافیک با ناراحتی اکثر رانندگان منجر شد. نیروهای شهرداری و پلیس راه بندرامام در باز شدن ترافیک همکاری زیادی انجام دادند. این ترافیک معظلی شده ، که مدتها پیش باز هم چند روز این ترافیک به طول انجامید. باید پایانه بندرامام از شهر خارج شود. این صحبتی که مردم این شهر تاکید زیادی دارند. که متاسفانه مسئولین تمهیداتی تا الان بصورت جدی انجام نداده اند. از مسئولین میخواهیم که دراسرع وقت جلسه ای برگزار کند و این موضوع را جدی پیگیری کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • متأسفانه عمده مشکلات این شهر بدلیل مدیریت ناکارآمد و عدم هماهنگی ادارات و سازمانهای ذیربط میباشد.

 • خورنا
  سرافرازمان نمودی

 • دوست عزیز سلام من این خبر را وارد کردم که صحبت های مردم این شهر و خواسته های این شهر را به گوش مسئولین برسانم. انشالله با کمک شما این پروژه تحقق یابد.

 • گل فر جان
  فقط عمل

 • ایکاش فرماندار محترم به وعده اش عمل می کرد
  چرا نماینده ما اقدامی نمی کند!

 • دکتر قمر : انتقال پایانه حمل و نقل بندر امام خمینی (ره) به کیلومتر ۱۵ آزاد راه خلیج فارس

  دکتر قمر : انتقال پایانه حمل و نقل بندر امام خمینی (ره) به کیلومتر ۱۵ آزاد راه خلیج فارس
  دکتر قمر : انتقال پایانه حمل و نقل بندر امام خمینی (ره) به کیلومتر ۱۵ آزادراه خلیج فارس

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، با حضور مسئولین استان خوزستان و شهرستان بندر ماهشهر، انتقال پایانه حمل و نقل بندر امام به کیلومتر ۱۵ آزادراه خلیج فارس آغاز شد.

  فرماندار شهرستان بندر ماهشهر اظهار داشت : برای حل مشکل ترافیک بندر امام خمینی (ره) که در روزهای اخیر باعث مشکلاتی در عبور و مرور شهروندان ایجاد شده بود ، اقدامات کوتاه مدت و بلند مدتی را صورت پذیرفت .

  در این راستا وی عنوان داشت : از جمله اقدامات صورت گرفته بهره برداری از پل آزادراه به سمت ماهشهر برای خودروهای سواری، افزودن پارکینگ کامیون ها در جوار پایانه فعلی، فعال کردن پارکینگ خلیج فارس در آزاد راه خلیج فارس و جدا نمودن مسیر خودروهای سواری از خودروهای سنگین که با نیوجرسی گذاری در مسیر صورت گرفت.

  قمر ادامه داد: با توجه به اقدامات صورت گرفته تا حدوی مشکلات ترافیک در این محور رفع گردیده ولی رفع کامل مشکل ترافیک اقدام اساسی بهمراه داشت که حضور مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان مهندس مصدقی ، مسئول راه و شهرسازی بندر امام خمینی و رییس اداره منابع طبیعی شهرستان بندر ماهشهر، در ۱۵ کیلومتری آزاد راه، محلی را به وسعت ۱۰۰ هکتار مشخص کردیم و با توجه به تاکید استاندار محترم دکتر مقتدایی، زمین به زودی در اختیار پایانه ها قرار خواهد گرفت.

  قمر در پایان با اظهار امیدواری به رفع مشکلات به وجود آمده، گفت: با توجه به صحبت های صورت گرفته و فوریت طرح، تا یکساله دیگر پایانه حمل و نقل بندر امام به محل جدید انتقال خواهد یافت.

  کد: ۱۲۹۲۷
  نویسنده خبر: روابط عمومی

 • جناب فلاحی عزیز سلام اگر متن خبرم را درست خوانده باشی ، از مسئولین در اسرع وقت درخواست جلسه داشتم. انشالله با این خبر این پروزه تحقق یابد. اول خدا ، هر کاری از دست من بر میاد برای بندرامام انجام میدم.

 • جلسه!!!
  کدام جلسه؟
  ایکاش میشد مذاکرات این جلسات را به اطلاع شهروندان رساند
  دکتر روحانی ۲ سال است در شهرستان ماهشهر نه تدبیری هست و نه امیدی

 • این موضوع ربطی به شهرداری و پلیس راه ندارد
  مشکل از پایانه بار بندرامام -ضدعفونی طهور است
  ولی دلسوزی نیست که مشکلات را ریشه ای حل کند
  این شروع ترافیک است و تا اسفند ادامه دارد
  —————————————————پارسال فرماندار ماهشهر گفت تا یک سال آینده پایانه بار بندرامام به کیلومتر ۱۵ آزاده راه و در محدوده شهر چمران منتقل می شود ولی فقط شعار بود
  آخه فرماندار ماهشهر مطمئن نبود تا سال دیگه هست یا نه
  برنامه های مدیران ما مثل کاشت درخت کنوکارپوس هست -زیرا مدیریت آنها بسیار کوتاه هست و کاری به زیرساخت ها و آینده شهروندان ندارند
  این چه گروهی هست در سربندر که اجازه نداد پایانه به کیلومتر ۱۵ آزاده راه و در محدوده شهر چمران منتقل شود تا مشکل رانندگان کشور حل شود؟
  حاکمیت اینقدر ضعیف شده که نمی تواند جلوی تعداد محدودی زیاده خواه و متظاهر را بگیرد
  ما فرزندان ایران شهر انتظار داریم دلسوزان این کشور و پیروان واقعی-نه متظاهر-مقام معظم رهبری منافع غارتگران و متظاهران را بر منافع کشوری ترجیح ندهند