مرکز تجاری کنزالمال خرمشهر دراعتصاب فرو رفت

خورنا - عصرامروز سه شنبه 14/7/94 مرکزتجاری منطقه آزاداروند معروف به کنزالمال درپی اعتصاب غرفه داران به اوضاع نامساعد این مرکز بحالت تقریبا تعطیل درآمد.

خورنا – عصر دیروز مرکزتجاری منطقه آزاداروند معروف به کنزالمال درپی اعتصاب غرفه داران به اوضاع نامساعد این مرکز بحالت تقریبا تعطیل درآمد.
به گزارش خبرنگار خورنا ازخرمشهر، قریب به ۹۵درصد فروشندگان این مرکز تجاری دراعتراض به قیمت های بالای اجاره بهای غرفه ها، عملی نشدن تعهدات مدیریت مرکز از قبیل تجهیز بازار به اینترنت وای فای ،اعطای جوایز هفتگی وفصلی به مشتریان ونیزقطعی برق در وقت اوج حضور مشتریان دراین مرکز تجاری باتعطیل غرفه های خود درمحیط ورودی بازار تجمع نمودند.
درپی این اعتصاب ،متاسفانه مراجعه کنندگان با غرفه های تعطیل وتاریک روبرو شدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • باسلام حقیقت مدیریت بازار بسیار ضعیف مغرور وپرادعاست طوری که بازار چندین بار قطعی برق داشته بالارفتن فاضلاب وچکه کردن سقف بازار و.. وعلاوه برآن بازار با روزانه چهارساعت کار کرایه کامل گرفته میشود که می بایستی یک دوم گرفته شود انتخاب هیئت امنا گزینشی بوده ودریغ از اطلاع رسانی عمومی در بازار ونمی دانم که چرا تمام مسولان شهری ومنطقه ازاد سکوت اختیار کرده اند آیا پیشرفت وترقی شهر برای کسی مهم نیست؟؟

 • این بازار از همه جهت معیوب است
  از برق گرفته تا سرویس بهداشتی و تهویه و سقف، روشنایی

 • نظارت نکردن مسولین منطقه ازاد وبی کفایتی مدیران کنزالمال رابه تعطیلی کشاند ودرباتلاق فروبرد

 • چرا قدر شناس نیستید از اینکه باران این نعمت الهی در این سالهای کم آبی مجانی در اختیارتان گذاشته میشود که از بالای مغازه تا کف مغازه و کلیه کالا ها و زندگی شما و ما و سرمایه امان شسته شود و تمیزشود. بنده خدا این سیستم سقف رو مخصوصاً طراحی و هزینه میلیاردی کرده که مدیون دنیا و آخرت ما نباشه.

 • ایرنا – چراغ مجتمع تجاری کنزالمال منطقه آزاد اروند خاموش شد – http://www.irna.ir/khuzestan/fa/News/81789376/

  Fars News Agency : اعتراض بازاریان کنزالمال خرمشهر به نرخ کرایه غرفه‌هایشان – http://farsnews.com/printable.php?nn=13940715000156

  جالبه ایشون تو یک خبر گذاری اعلام کرده که ۱۰ ملیارد خرج بازار کرده و ۶ ماه اجاره عقب افتاده داره و تو یک خبر گذاری دیگه اعلام کرده ۱۸ ملیارد خرج کرده و ۱۴ ماه اجاره عقب افتاده داره.

 • سلام این تعطیلی تحت هیچ عنوان اعتصاب نیست فقط حدود ۹۰ درصد غرفه داران قصد تحویل غرفه های خود را به پیمانکار محترم را دارند وسپرده های خود را پس بگیرند بعد از دوسال که همچون یخ آب شده و از هستی ساقط شده اند . پس برادرانی که در این مجموعه توانستند کاسبی کنند لطفا پیمانکار را قانع کنید که پول آب رفته مردم را برگرداند و ما را از این بازار پر خیر و برکت محروم کنید و خودتان به خیر و سلامت چهار اسبه به سمت تجارت پرسود بشتابید. با تشکر از لطف و همکاری و مخالفت شما دوستان عزیز.

 • مدیریت بالای شیش و نیم ملیارد تومن فقط به عنوان ودیعه از بازاریان گرفته و کمتر از سه ملیارد خرج بازار کرده که اینم قابل کارشناسی میباشد. ایشون در چند خبر گذاری ارقام متفاوتی اعلام کردن بابت هزینه بازار. اینم قابل کارشناسی میباشد

 • بیش از ١٠ سایت خبری این اتفاق و منعکس کردن بعد یه سری میگن بازار باز بوده

 • این اقا چه جوری کل بازار را ۶۵ میلیون اجاره کرده چرا و به چه دلیل داره بالای ۶٠٠ میلیون اجاره جمع میکنه از کسبه
  واقعا ظلم هست
  خدا جای حق نشسته و ما اعتصاب را ادامه میدهیم تا به نتیجه برسیم
  ٩٠٪ بازار تعطیل کردند و در اعتصاب هستند

 • جهت اطلاع
  بازار کنز المال الان ٢ روزه که تعطیله

 • جناب آقای شایسته شما و چندتا از دوستاتون هیچ وقت ۹۰ درصد بازار نیستید
  به کوری چشم دشمنای ترقی و پیشرفت این منطقه بازار از فعالیت نمی ایسته
  انشاء الله

  • جناب آقای کاسبان مجتمع ما همه همسایه هستیم و کنار هم داریم کاسبی میکنیم.
   حالا شما مشکلات بازار را انکار میکنید.
   شما انجام ندادن تعهدات پیمانکار را انکار میکنید.
   گمرک خرمشهر علت ترخیص نکردن جنس برای کنزالمال را انجام ندادن تعهداتی که پیمانکار یا همون مدیریت به گمرک داشته و انجام نداده اعلام کرده شما اینم انکار میکنید.
   تمامی اینها قابل بررسی میباشد با سند و مدرک

  • و اینکه کاسب عزیز ما هم داریم واسه پیشرفت بازار و حل و فصل مشکلات بازار تلاش میکنیم. مشکلاتی از قبیل سقف بازار که زمستون و فصل بارندگی رسید و این ۶ ماهی که باید درست میشد نشد و مشکلات زیاد دیگه

  • و اینکه کاسب محترم هر کی بیاد کف بازار و سوال کنه میفهمه که کی دشمن بازاره و کی فقط به فکر منافع خودشه. در ضمن من با اسم و مشخصات واقعی دارم پیام میزارم و بابت تمامی حرفهام سند و مدرک دارم . به صورت ناشناس که قابل شناسایی نباشم پیام نذاشتم

 • وقتی خبر گزاری ها یکی ویکجاست چرا دوتا صفحه جدا گونه واسم جداگونه دارن

 • علت محقق نشدن اهداف تشکیل این بازارچه وقوانین دست وپاگیر ونمادین در این بازارچه است

 • سلام و خسته نباشید. غرفه داران بالای سه ماه هست که از طریق منطقه آزاد پیگیر مشکلات بودند و نامه های زیادی مخابره کردن که با وعده ها و امروز و فرداها از طرف مسءولین مواجه شدن و مجبور به تعطیل کردن بازار شدن تا و الان هم خواستار نظارت و کارشناسی از طریق ارگانهای دولتی هستیم

 • واقعاً شرم آوره این خبر کاملا دروغه و ما کسبه کنزالمال به هیچ وجه دنباله روی تعدادی زیاده خواه و طماع فرصت طلب نخواهیم شد و بازار همچنان به فعالیت خودش ادامه میده و هیچ وقت هم تا حالا تعطیل نشده.

  • دوست عزیزی که میگید شرم آوره و این خبر کذبه .این خبر واقعیت داره . بازار مواقع مختلف به علت تجهیز نبودن تعطیل شده به عنوان مثال دوم فروردین که سقف بازار آب میومد و بازار را سیل برداشت و خساراتی به غرفه داران زد و هیچ شخصی پاسخگو نبود. و الانم بالای ۹۰ درصد غرفه داران به عنوان اعتراض که هیچ شخصی پاسخگوی مشکلات نیستند تعطیل کردن.

  • سلام برای شما دوست عزیز واقعا متاسفم در درجه اول حتی شهامت معرفی کردن خود را ندارین به اصطلاح اگرهم جز کسبه هستی که نیستی تعجب میکنم چمشمتونو روی واقعیت ها بستین مشکلات بازار تنها مالی و کرایه ها هنگفتی که از ما میخوان بگیرن نیست زیر ساخت های این مجموعه به کل ایراد داره عدم مدیریت باید عرض کنم دوران ارباب رعیت تمام شده و تا مشکلات ماحل نشه بازار تعطیل میماند