۱۸نماینده مجلس از تردد خودروهای اروندی در خوزستان حمایت کردند

خورنا – نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی نمایندگان خوزستان از ورود خودروی پلاک‌اروند حمایت کرده و در کنار استاندار خوزستان ایستاده‌اند.

ناصر صالحی‌نسب اظهار داشت: ورود خودروهای پلاک‌اروند به خوزستان خدمت بزرگ استاندار است که تمامی نمایندگان از آن حمایت می‌کنند.
وی افزود: این طرح اگرچه الویت خوزستان نیست اما اقدامی در راستای خدمت به قشر متوسط خوزستان است.
نماینده مردم دشت‌آزادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم خوزستان بیکاری،مشکلات زیست‌محیطی و بسیاری از مشکلات دیگر را تحمل کردند و اجرای طرح پلاک‌اروند کوچک‌ترین حق آنان است.
وی عنوان کرد: کیفیت خودروهای داخلی  پایین بوده که این امر سبب تمایل مردم به خرید خودروهایی با کیفیت بالا و قیمتی برابر با خودروهای داخلی پلاک‌اروند شده است.
صالحی‌نسب اظهار داشت: اقدام ورود خودروهای پلاک‌اروند به خوزستان را از سوی استاندار خوزستان که چندین مرتبه سبب به خطر افتادن جایگاه وی شد اقدامی شجاعانه و خدمتی بزرگ می‌دانم.
وی افزود: ۱۸نماینده خوزستان در سطح ملی با صحبت با رئیس‌جمهور و وزیر صنعت،معدن و تجارت حمایت خود را از استاندار خوزستان اعلام کردند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • باز انتخابات شد و حضرات نمایندگان دوباره شروع به اجرای شوی تبلیغاتی کردن .ملت خوزستان مشکلات بزرگتری دارن واسه اونا ………..