چاروسائی، مدیرعامل باشگاه شاهین:

آکادمی فوتبال، کانون هواداران و وبسایت باشگاه شاهین بندرماهشهر به زودی فعالیت خود را آغاز میکنند

خورنا- علی چاروسائی گفت: به زودی مدرسه فوتبال، کانون هواداران و وبسایت باشگاه ورزشی شاهین بندرماهشهر راه اندازی میشود.

مدیرعامل باشگاه شاهین ماهشهر در گفتگو با خبرنگار خورنا اظهار داشت: برای اولین بار تیم فوتبال شاهین بندرماهشهر در لیگ دسته ۳ فوتبال کشور حضور پیدا کرده اما قطعا طبق برنامه ریزی های ما این آخرین حضور در لیگهای کشوری نیست و حضور ما دسته های بالاتر لیگهای کشوری قطعی است، لذا پرورش بازیکنان پایه و امید در دستور کار قرار گرفته تا در امر بازیکن سازی و توجه به ظرفیت های بومی پیشگام باشیم.

وی افزود: در حال پیگیری هستیم تا مجوزهای لازم را اخذ کنیم و پس از آن اقدام به انتشار فراخوان عمومی جهت جذب داوطلبان مستعد خواهیم کرد.

چاروسائی در ادامه خاطرنشان کرد: راه اندازی مدرسه فوتبال باشگاه شاهین میتواند در تامین هزینه های باشگاه نیز نقش بسزایی بازی کند و تا حدودی آینده اقتصادی باشگاه نیز تامین خواهد شد.

وی در خصوص کانون هواداران باشگاه بیان کرد: پیشنهاد دادیم تا کانون هواداران باشگاه شاهین بندرماهشهر به طور رسمی در وزارت کشور ثبت شود تا فعالیت هواداران این باشگاه قدیمی که هواداران آن بسیار زیاد هستند سازمان یافته شوند.

چاروسائی در ادامه گفت: هواداران، سرمایه های اصلی باشگاههای ورزشی بخصوص ورزش فوتبال هستند و اگر به امر سازماندهی آنها اقدام شود، میتوان در پیشبرد اهداف باشگاه به آنها تکیه کرد.

مدیرعامل باشگاه شاهین بندر ماهشهر اظهار کرد: عضوگیری رسمی، ارائه کارت هواداری، ارائه تسهیلات ورزشی با تخفیف به هواداران، ارائه جوایز فصلی به هواداران و… از جمله برنامه های باشگاه برای هواداران میباشد.

چاروسایی همچنین خاطرنشان کرد: وبسایت رسمی باشگاه شاهین در حال راه اندازی است و به زودی در آدرس www.shahin-club.ir برای عموم در دسترس است.

وی ادامه داد: اخبار باشگاه، گالری تصاویر، معرفی بازیکنان و کادر فنی، معرفی مدیریت و هیئت مدیره باشگاه، ثبت نام آنلاین هواداران، معرفی حامیان مالی، کمک مالی آنلاین به باشگاه، نتایج بازی ها، مصوبات هیئت مدیره، دریافت پیشنهادات و انتقادات و… از جمله خدماتی است که در وبسایت باشگاه قابل دسترسی است.

چاروسایی در پایان اظهار داشت: در تلاشیم تا باشگاه شاهین بندرماهشهر را به جایگاهی که لایق آن است برسانیم. هیئت مدیره و کارکنان باشگاه همه بر این هدف قاطع هستند و با اتحاد و همدلی به این مهم خواهیم رسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.