تردد خودروهای اروندی در سراسر خوزستان کماکان آزاد است

خورنا – مشاور استاندار خوزستان در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر ممنوعیت تردد خودروهای اروندی در استان گفت: تردد خودروهای اروندی در سراسر استان کماکان آزاد است و مشکل خاصی وجود ندارد.

به گزارش خورنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی استانداری، جمال درویش اظهار کرد: از روزی که این تصمیم گرفته شد خیلی‌ها باور نمی‌کردند این مساله اجرایی شود. بعد از اجراشدن نیز تعداد زیادی از مردم استان خوزستان از این مزیت بهره‌مند شدند و تاثیر خوبی هم در روحیه و نشاط آنان داشت.

وی خاطرنشان کرد: هرازگاهی شاهد آن هستیم عده‌ای با غرایض شخصی یک موجی راه می‌اندازند و همان‌گونه که خود مردم شاهد بوده‌اند این موج‌ها می‌خوابد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه قبل از هر تصمیمی زوایای مسایل به خوبی بررسی شده و از نظرات کارشناسان مربوطه نیز استفاده می‌شود، تصریح کرد: موضوع بلامانع بودن تردد خودروهای اروندی در سراسر استان پس از برگزاری جلسات و بررسی‌های زیادی گرفته شده است.

وی اظهار کرد: ما از تصمیماتی که در جهت توسعه و رفاه حال مردم استان گرفته می‌شود ابایی نداریم. رفاه حال شهروندان و تقویت معیشت آنان از مهم ترین اهداف دولت است و نظام جمهوری اسلامی نیز هدفی جز سعادت و رضایت مردم ندارد.

مشاور استاندار خوزستان ادامه‌ داد: تردد آزاد خودروها باعث شده ساکنان این شهرها با خیال آسوده‌تری در استان تردد کرده و باعث افزایش ارتباط این دو شهر با سایر نقاط استان هم شده است.

وی گفت: بسیاری از کسانی که از این خودروها استفاده می‌کنند از اقشار مختلف مردم، نخبگان، کارمندان دولت، اساتید دانشگاه، قضات و… هستند. خطاب کردن مردم مظلوم خوزستان که در جنگ تحمیلی متحمل آسیب‌های زیادی شده و آواره‌گی‌های زیادی نیز کشیده‌اند و با شرایط سخت آب و هوایی و مشکلات محیط زیستی نیز مواجه‌اند با الفاظ ناشایست در شان رسانه‌ها و برخی مسؤولان نیست. این‌گونه رفتارها جز این‌که اعتبار این رسانه‌ها را نزد مردم از بین خواهد برد هیچ سودی نخواهد داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.