سد استاندار مقابل پروازهای چارتری؟

خورنا – استاندار خوزستان گفت: با هدف ایجاد نظم و جلوگیری از آشفتگی‌های موجود در بازار فروش بلیت، فروش بلیت چارتر در خوزستان لغو می‌شود.

عبدالحسن مقتدایی، اظهار داشت: با هدف جلوگیری از تخلف در فروش بلیت هواپیما در پنجم شهریور ماه فروش بلیت چارتر در خوزستان لغو می‌شود.

وی با بیان اینکه دفاتر هواپیمایی که اقدام به فروش بلیت چارتر کنند تعطیل می‌شوند، افزود: بازار فروش بلیت در خوزستان دچار آشفتگی شده و لازم است نسبت به جلوگیری از این آشفتگی اقدام کرد.

استاندار خوزستان بیان کرد: برخی شرکت‌ها از جمله شرکت هواپیمایی ماهان به دلیل نابسامانی‌های موجود در بازار فروش بلیت چارتری، پروازهای خود را به خارج از استان منتقل کرده است.

وی با اشاره به اینکه لغو پروازهای چارتری با هدف جلوگیری از متضرر شدن مردم است، عنوان کرد: اداره کل فرودگاه‌های استان  تا ۷۲ ساعت آینده به شناسایی دفاتر متخلف و معرفی آن‌ها به مراجع قانونی مکلف است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • درود بر شرف استاندار چرا که جلوی زیاده خواهی شرکتهای دولتی همچون شرکت نفت رو باید گرفت تا با پول بیت المال اینگونه سوء استفاده نکنن؟؟؟!!
    مثلا پرواز اهواز به عسلویه کاملا چارتری شده و هواپیمای ۲۷۰ نفری ایرباس شرکت ماهان با ۱۰۰ مسافر و ۱۷۰ صندلی خالی حاضر به فروش بلیط نمیشود و همه این هزینه ها از بیت المال خرج زیاده خواهی آقایان خودباخته میشود؟؟؟؟!!