شهردار بندرماهشهر: اجرای دهها طرح عمرانی از اساسی ترین اقدامات شهرداری وگامی بلند برای توسعه و عمران شهری است

خورنا – شهردار بندرماهشهر :اجرای دهها طرح عمرانی دربندرماهشهر از اساسی ترین اقدامات شهرداری وگامی بلند برای توسعه و عمران شهری است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرماهشهر: غلامحسین کمایی در بازدید از پروژه های دردست اقدام  شهرداری بندرماهشهر ، اجرای پروژه‌های عمرانی را گامی بلند برای توسعه و عمران شهر بر شمرد و تعامل سازنده دستگاه‌های اجرایی را در رفع مشکلات شهری  ضروری دانست.

شهرداربندرماهشهر، بازدیدهای میدانی از روند اجرای پروژه‌های شهری در راستای تسریع پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها را مهم بیان کرد و اجرای طرح‌های بزرگ عمرانی را که با صرف بودجه قابل توجه شهرداری انجام می‌پذیرد، از اساسی‌ترین اقدامات شهرداری وشورای اسلامی شهرطی سال گذشته تا کنون  دانست.وی تصریح کرد تمام سعی و تلاش خود را می کنیم که این پروژه ها در زمانبندی تعیین شده به اتمام برسد تا مردم هرچه سریعتر بتوانند از مزایای آن بهره مند شوند .

وی  افزود: امروز مردم از شهرداری انتظار انجام پروژه‌هایی را دارند که رفاه و آسایش و امنیت را برایشان به ارمغان آورد و خوشبختانه با اهتمام ویژه شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرماهشهر، پروژه‌ها در زمانبندی مناسب و با کیفیت مطلوبی در حال پیشرفت است.

شهردار بندرماهشهر تاکید کرد: تعدادی  از پروژه‌های شهرداری در هفته دولت  افتتاح خواهد شد که قطعاً با افتتاح آن‌ها تاثیر بسزایی درروند توسعه شهرخواهد شد.

کمایی تاکید کرد: شهروندان گرانقدر بندرماهشهر مطمئن باشند شهردار و اعضای پرتلاش شورای اسلامی شهر وهمه مجموعه  شهرداری تا آخرین لحظه مسئولیت خود از تلاش برای خدمتگزاری به مردم فروگذار نخواهند کرد و تا آخرین لحظه مسئولیت خود به آن پایبند و متعهد خواهند بود.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • همش با پول های سربندر

 • مهندس بزرگوار!!! توسعه ای خوب است که پایدار باشد و توسعه با پروژ های باکیفیت و طراحی درست پایدار و امکان پذیر است

 • سربندر در سال ۱۳۵۴ و با انتقال اهالی وقت که در نزدیک اسکله ها ساکن بودند بوجود آمد .
  بندرماهشهر که قرنها قدمت دارد و اسکله خور غزاله به عنوان اولین محلی است که بعد از بصره تاسیسات شرکت نفت و رشن کارکنان را وارد سرزمین ایران می نمود و آثار خط آهن ۱۰۰ سال پیش و برانداز و جرثقیل های آن هنوز وجود دارد .
  صنعت نفت حق شهر بندرماهشهر را ادا نکرد والله این جایگاه شهر ما نیست . انتظار داریم شورای شهر ماهشهر از دو دستگی خارج و ماهشهر را به جایگاه شایسته برساند

 • لطفا به وضعیت خیابان امام حد فاصل میدان امام تا چهارراه طالقانی هم رسیدگی کنید.
  این منطقه با اینکه مرکز شهر هست وضعیت نامناسبی داره و جوی اون هنوز روباز هست.
  ضمن اینکه پروژه تعریض خیابان سالهاست که مسکوت مانده.

 • با سلام لطفا به وضعیت پارکینگ ماشین ها در خیابان منتظری رسیدگی کنید مخصوصا بعد از ظهرها به هیچ عنوان جای پارک وجود ندارد و بیماران برای مراجعه به پزشک باید مسافت های طولانی پیاده روی کنند در بعضی از خیابان ها هم که یک سمت پارک ممنوع و سمت دیگر هم یا درب ورود منزل شخصی است و یا مغازه دار آنجا را اشغال کرده و اجازه پارک نمیدهد به نظر من ماهشهر به ۲پارکینگ طبقاتی نیاز دارد یکی در ناحیه و دیگری در ماهشهر قدیم

 • دیشب رفتم پمپ بنزین (( اختصاصی هفت تیر ماهشهر)) ، مشاهده شد یک سوم پمپ بنزین را نمایشگاه و بنگاه ماشین های اروندی کرده و قسمتی را کارواش زده که خلاف اندر خلاف اندر خلاف است . ازمراجع مسئول :
  بازرسی اتاق اصناف
  بازرسی اداره صنعت ماهشهر
  اجرائیات شهرداری
  شرکت پخش ناحیه ماهشهر
  فرمانداری ماهشهر
  اقدام فوری و برخورد قانونی با مسئول پمپ بنزین مذکور انتظار است

  • بابا بزار مردم نون بخورن؟

 • سلام واقعا شرایط خیابان منتظری نابسامانه ساعت ۶ بعد از ظهر دیگه جای تردد نیست چه برسه به پارک ماشین از مسولین خواهش و التماس میکنیم پارکینک در همان نزدیکی مهیا کنند

 • اقای سربندری فرمودین باپول کجا؟؟؟!!!
  خداوکیلی تو حالت خوبه همشهری؟؟؟
  اخه اون زمان سربندر کجا بود اخه؟؟!!
  کلنگ بابات تو صنایع نفت و پتروشیمی ماهشهر شکسته که میگی با پول سربندر؟؟!!
  اصلا سربندر کی درست شد و کحلس؟؟
  خودت اصالتت مال کجاس که امروز توهم برتون داشته؟؟!!!