مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی استان برای دلجویی از خبرنگار خورنا به ماهشهر رفت/ یک نشست صمیمانه/ رابطه بین اصحاب رسانه و مسئولان اجرایی لاینفک است +عکس

خورنا – در نشست صمیمانه خبرنگار خورنا با مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی استان خوزستان و مسئولان بیمارستان تامین اجتماعی بندرماهشهر از خبرنگار این پایگاه خبری دلجویی شد و جهت تهیه هرگونه گزارش از این بیمارستان استقبال شد.

به گزارش خورنا، مدیر روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی استان خوزستان در نشست سه ساعته با خبرنگار خورنا گفت: حضور فعالان مدنی و اصحاب رسانه در جامعه نشانه رشد و پویایی یک جامعه است ما آماده پذیرش نقدهای سازنده و منصفانه همه عزیزان اصحاب رسانه هستیم.

با توجه به سوتفاهم پیش آمده در چند روز گذشته در هنگام ورود یکی از خبرنگاران پایگاه خبری خورنا به بیمارستان تامین اجتماعی امام موسی کاظم و مواجهه شدن خبرنگار با برخورد تند یکی از مدیران منجرشده بود، امروز بیست و ششم مرداد با حضور خبرنگار خورنا (سهراب قهرمانی ) در یک نشست دوستانه با مدیر روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی استان خوزستان جناب یوسفی و امام جماعت بیمارستان امام موسی کاظم حجت الاسلام انصاری و لرکی، مدیر روابط عمومی بیمارستان تامین اجتماعی و مدیر داخلی بیمارستان جناب آقای فتحی در بیمارستان امام موسی کاظم شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد.

در این نشست که نزدیک به  سه ساعت و نیم به طول انجامید یوسفی، مدیر روابط عمی تامین اجتماعی استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده پایگاه خبری خورنا و خبرنگار آن پایگاه و همه اصحاب رسانه که در راستای انعکاس خدمات گسترده سازمان تامین اجتماعی و پرسنل زحمتکش بیمارستان امام موسی کاظم بندرماهشهر و دیگر دستگاههای خدماتی در سطح شهرستان و استان هستند.

IMG-20150817-WA0045

یوسفی افزود: موضوع پیش آمده در چند روز گذشته فقط یک سوتفاهم بوده که خوشبختانه با صعه صدر دوستان در پایگاه خبری خورنا و توضیحات جامع مدیریت محترم داخلی بیمارستان و دلجویی از خبرنگار پایگاه خبری خورنا بعلت سوتفاهم پیش آمده رابطه بین اصحاب رسانه و دستگاههای اجرایی و خدماتی کشور را لاینفک برشمرد.

وی افزود: ما نباید اصحاب رسانه و خبرنگاران از خود دور کنیم، بلکه باید رابطه ای بسیار صمیمی و نزدیک با آنها داشته باشیم و از انتقادات و پیشنهاداتی که از سوی صاحبان قلم و اندیشه به ما منعکس میشود با دیده منت در راستای بهبود خدمات رسانی بهره ببریم.

یوسفی، مدیر روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی استان خوزستان ضمن تبریک روز و هفته بزرگداشت بازگشت آزادگان به خاک میهن عزیزمان و تقدیر و تشکر از آزادگان بزرگوار که صبورانه رنج اسارت را تحمل کردند افزود: انشاالله در آینده ای نزدیک و نه چندان دور شاهد خدمات بیشتر از سوی بیمارستان تامین اجتماعی امام موسی کاظم شهرستان بندر ماهشهر خواهیم بود که یکی از ارزنده ترین این خدمات راه اندازی و شروع بکار بخش مراقبت ویژه ICU در مهرماه سالجاری می باشد.

گفتنی است هفته گذشته خبرنگار خورنا با درخواست مکرر مردم جهت تهیه گزارش از بیمارستان تامین اجتماعی بندرماهشهر به این بیمارستان رفته بود که با برخورد نامناسبی مواجه شده بود و از تهیه گزارش جلوگیری شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • درود و صد درود بر آقای قهرمانی خبرنگار زحمتکش خورنا و دست مریضاد به تمامی همکاران ایشان

 • باسلام.بنظر من هم ماباید حس انتقادپذیری را در خودمان تقویت کنیم. آنهم زمانیکه چنین مسؤلیت خطیری در فضای درمان کشور داریم من به شخصه از خبرنگار شجاع و زحمتکش خورنا تشکرمیکنم . امیدوارم ایشان روز بروز موفق تر و سربلندتر از دیروز باشند.

 • سلام با تشکر از اقای قرمانی….وقتی مدیری خارج ازماهشهر باشه .وجوانان این شهر لیاقت نداشته باشند چنین اتفاقی می افتد..جوانان هشت سال جنگ .چگونه افراد مدیردراین شهر شهید پرور نیست که از استان دیگر

 • باسلام و احترام،خواهشمنداست ازمنطقه کارگری ناحیه صنعتی‏(خ کارگر و رازی‏)بازدیدنمایید،ازوضعیت جویهای روبازگزارش تهیه کنید.باتشکر

 • جناب آقای یوسفی نیاز به اینکا نبود شما هم مثل مدیر شبکه بهداشت ماهشهر روز خبرنگار را جشن می گرفتین ویک هدیه به خبرنگارها ی شهرستان می دادین آنوقت ببین چطور در مدح و کارهای شما نعریف و تمجید می شود

 • سلام برمدیران ارشدتامین اجتماعی که نیاز امروز وپشتوانه فردای ما رامهیا می کنند.عزیزان ابتدا بایست سابقه اجرایی افراد را مطالعه وسپس جهت سازندگی از آنان اقدام نمود!

  • باسلام و خسته نباشید. آیابهتر نیست به جای درگیری با خبرنگاری که بر حسب وظیفه و حس مسؤولیت و انسان دوستی حاضرمی شود وارد چنین عرصه هایی شود درحالیکه قطعا میداند ممکن است چه عواقبی برایش داشته باشد، به فکراصلاح وضعیت موجود باشیم.روی صحبتم بامدیران محترم تامین اجتماعی میباشد. ودر انتخاب افراد برای این چنین پستهایی مقداری دقت کنیم. باتشکر از زحمات بی دریغ تمامی پرسنل محترم خورنا بالاخص جناب سهراب قهرمانی عزیزخبرنگار زحمتکش و شجاع و باسواد خورنا.

 • باسلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب قهرمانی عزیز که نشان دادند برای احقاق حق همشهریان خود تاچه حد حاضرند پیش بروند . خوشحالم که کشور ماچنین مردانی دارد…همیشه موفق و موید باشید.

 • باسلام و خسته نباشید. آیابهتر نیست به جای درگیری با خبرنگاری که بر حسب وظیفه و حس مسؤولیت و انسان دوستی حاضرمی شود وارد چنین عرصه هایی شود درحالیکه قطعا میداند ممکن است چه عواقبی برایش داشته باشد، به فکراصلاح وضعیت موجود باشیم.روی صحبتم بامدیران محترم تامین اجتماعی میباشد. ودر انتخاب افراد برای این چنین پستهایی مقداری دقت کنیم. باتشکر از زحمات بی دریغ تمامی پرسنل محترم خورنا بالاخص جناب سهراب قهرمانی عزیزخبرنگار زحمتکش و شجاع و باسواد خورنا.

 • من به شخصه نمی دونم چی بگم.فقط اینکه متاسفم برای مدیریت محترم بیمارستان که چنین پرسنل باادب و کمالاتی استخدام می نماید.واقعانباید ممنون کسانی بود که در راه احقاق حق چنین مورد آزار و اذیت قرار میگیرند؟ آقای قهرمانی واقعا خسته نباشید برادر عزیز و پرتلاش.

 • جناب آقای سهراب قهرمانی گرامی ما به داشتن خبرنگار زحمتکش و مدبری چون شما افتخار میکنیم.مونا برزگر دستیارتخصصی زنان.مشهد مقدس

 • آقای دکترپناهی خسته نباشی لطفا جهت راه اندازی سونوگرافی بیمارستان تامین اجتماعی فکری کنید.بخداخیانت درحق مردم منطقه ست .سازمان تامین اجتماعی ازسه شعبه بیمه ای چقدر درآمد جذب میکند

 • خب بعدش؟؟؟ آیا با شخص خاطی و هتاک به خبرنگار برخوردی شد؟؟؟؟؟!!!!