حامیان دولت در مناطق نفت خیز جنوب کماکان در حاشیه اند

خورنا حامیان دولت در مناطق نفت خیز جنوب کماکان در حاشیه اند.

بعد از گذشت حدود دوسال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید  دکتر روحانی و ایجاد جوِ خوش بینی و امیدواری در دل مردم ، این انتظار می رفت که تحول اساسی و بنیادی در وزارت خانه ها و نهادهای تحت نظر دولت بوجود آمده و نیروهایی که تا دیروز به علت ندانم کاری و روابط محفلی و باندی بر سرکار آمده بودند ویا به بیان ریاست محترم جمهور ، بدون بلیط سوار شده اند ، از هدایت قطار دولت پیاده گردیده و امور بدست افراد توانمند و کاردان ، که با اهداف دولت همسو بوده و در راستای آن گام بر می دارند سپرده شود.

اما در مناطق نفت خیز جنوب متاسفانه مشاهده می گردد که چنین انتظاری برآورده نشده است و همچنان نیروهای وابسته به دولت قبل و عوامل تندورِ جبهه ی پایداری ، در سازمان نفت ضمام امور را در دست داشته و مورد حمایت مدیریت ارشد سازمان قرار می گیرند.

قطعا با ادامه ی این شرایط در سطح مناطق نفت خیز جنوب و یاس پدید آمده در بدنه ی حامی دولت تنور انتخابات اسفند ماه ۹۴ آنگونه که انتظار می رود به نفع دولت گرم نخواهد شد.

لکن با اعتقاد به اینکه باید جهت پیشبرد سیاستهای دولت این درد را درمان نماییم ، ضمن حفظ حق خود برای پیگیری از مجاری ذیربط ، در روزهای آینده مستنداتی در این خصوص ارایه خواهد شد.

 

جمعی از حامیان دولت شاغل در صنعت نفت جنوب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • اگه من بهلول یه کاره ای بودم دلسوزان به انقلاب ووطن وشهدا ورزمندگان وایثارگران ومحرومیت کشیدگان از هر قماشی را برای مدیریت انتخاب می کردم نه شکم بارگان بی درد که از سوارشدن در اتوبوس شهری ابا دارندودر اتوموبیلهای آن چنانی سوار می شوند .

 • با سلا م
  آقای امیری به منصب رسید بس است دیگران کیلویی چند ؟

 • لطفا درباره پالایشگاه بیدبلند ۲ بروید با مسئولین مربوطه در سطح شهرستان و استان مصاحبه کنید تا تکلیف این پروژه معلوم شود.

  در صورت شروع بکار پروژه پالایشگاه بید بلند ۲ لطفا به مسئولین بگویید اجازه ندهند از استانهای دیگر نیرو برای کار بیاورند.مگر کاردان و تحصیل کرده بیکار در بهبهان و استان خوزستان کم داریم که از استانهای دیگر نیرو بیاورند.
  در این زمینه حتمن با فرماندار و رئیس اداره کار بهبهان مصاحبه کنید و برنامه هایشان برای استخدام بومی ها در فرایند ساخت پالایشگاه بید بلند ۲ جویا شوید.
  با تشکر

 • چرا نظرات را انعکاس نمی دهید؟

 • باسلام
  ضمن تشکر از خورنا ،کاش اشاره ای به وضع اسفبار در پتروشیمی هم می شد.در ماهشهر اوضاع خیلی غمبارتر است.ادارات و نهادهای ماهشهر را نگاه کنید.انتظاری که از منصوب استاندار در شهرستان داریم این رفتار نیست. وقتی نماینده استاندار برای تغییر مثلا دو پست رییس اداره صنعت و معدن و همچنین آموزش و پرورش با جبهه پایداری همسو می شود چه جای گلایه و شکایت برای مدیران پایین دستی و میانی دیگر است.حامیان ستاد دکتر جلیلی همچنان تاخت و تاز می کنند و….