بازدید شهردار از پل سواره رو آیت الله طالقانی بندرماهشهر پیش از تخریب +تصاویر

خورنا –  در آستانه تخریب و بازسازی پل آیت الله طالقانی  بندرماشهر در بازدید میدانی توسط آقای مهندس کمایی شهردار ، مهندس عبادی معاون فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر ،  سرگرد علیزاده  ، رئیس  پلیس راهور شهرستان و نیز تنی چند از کارشناسان شهرداری و پلیس راهور صبح امروز صورت گرفت  و راههای عبور و مرور آسانتر جهت شهروندان پس از تخریب مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در این راستا تصمیماتی اتخاذ گردید.

۳۲۱۸c881-aa65-426b-93b7-58108444dc37_20150727_110536

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • مرثیه ای برای شهر، سوگ برای مدیریت شهری

  سرانجام پس از مدتها بحث و تصمیم گیری قرار بر این پایه استوار گشت که پل قدیمی شهر که معبر اصلی شهر بوده و هست، تخریب و بنایی جدید و امروزی برپا گردد.(تصمیمی درست و شجاعانه که برخلاف برخی از مدیران که از مشکلات گریزانند، مدیران شهرداری تصمیم به حل این معضل گرفتند)

  اما در این بین برخی از مسئولیتها و وظایف بیش از پیش به چشم آمد و می آید:
  -آیا تعریض همزمان پل بلوار دانشگاه آزاد و پل بلوار ۱۷شهریور با تخریب پل طالقانی نمیتوانست پیشتر انجام گردد که در این مقطع زمانی به جای در هم پیچیدن کلاف ترافیک شهری، کمک حال عبور و مرور شهروندان باشد؟

  -آیا تصور افزایش عبور و مرور در خیابان ۲۲بهمن به واسطه انتقال ترافیک بلوار طالقانی به این خیابان آنچنان دور از ذهن بود که مدیران حمل و نقل شهری تا چند روز بعد از بحران به فکر نصب حتی تابلوی توقف ممنوع هم نیافتادند؟

  -جابجایی چندباره موانع بتنی(نیوجرسی) در بلوار طالقانی و مسدود کردن بلوار طالقانی از چند نقطه مختلف، یک طرفه نمودن اشتباه خیابان دارایی و بیگلری (که اگر این امر درست صورت میگرفت کمک شایانی به تسهیل عبور و مرور می نمود) بر اساس کدام تفکر بوده است؟

  -آیا نمیتوان مقداری از ترافیک خیابان ۲۲بهمن را به بلوار طالقانی منتقل کرد که در نزدیکی پل طالقانی از طریق خیابان دارایی، بیگلری یا پاکبان و از طریق پیچیدن به راست در خیابان ۲۲بهمن، کاهش داد؟

  -به راستی مسئولی در شهرداری جهت نظارت بر حمل و نقل وجود دارد یا خیر؟

  -آیا هنوز هم شخصی جهت کمک به حل این معضل منصوب نگردیده است؟

 • ببینیم خورنا بابت اشتباه عکس وخبر عذرخواهی میکند؟