شورای مرکزی شعبه خوزستان حزب ندای ایرانیان تشکیل شد

خورنا- امیری گفت: شورای مرکزی شعبه خوزستان حزب ندای ایرانیان تشکیل شد.

مرضیه امیری رئیس شعبه خوزستان حزب ندای ایرانیان از تشکیل شورای مرکزی این حزب در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی شعبه استان خوزستان حزب ندای ایرانیان امیری افزود :با رای اعضای شورای مرکزی شعبه استان خوزستان علی مدحجاوی به عنوان نایب رئیس، امین نبهانی بعنوان دبیر، دانیال احمدی به عنوان رئیس کمیته اطلاع رسانی،رضا فریدونی به عنوان رئیس کمیته سیاسی،جمال داورپناه به عنوان رئیس کمیته آموزش و مسعود راستی به عنوان رئیس کمیته فرهنگی و اقتصادی و نواب خلف زاده به عنوان عضو شورای مرکزی انتخاب شدند و به زودی برنامه های این حزب برای پیشبرد اهداف خود در استان اعلام میشود.

امیری با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی ادامه داد : امیدواریم در راستای اهداف اصلاح طلبانه و هم جهت با سایر احزاب اصلاح استان بتوانیم گام های موثری برای کسب کرسی های مجلس شورای اسلامی توسط اصلاح طلبان و اعتدال گرایان برداریم.

رئیس شعبه خوزستان حزب ندای ایرانیان تصریح کرد : البته حزب ندای ایرانیان هم اکنون در ابتدای راه فعالیت های حزبی خود قرار دارد و آموزش نیروهای این حزب در اولویت همه برنامه های ما قرار دارد.

امیری در پایان به راه اندازی دفتر حزب ندای ایرانیان در استان خوزستان اشاره کرد.

وی در پایان اظهار داشت: با راه اندازی و تجهیز دفتر حزب برنامه های ما عملی خواهند شد و با استفاده از اساتید محترم استانی و ملی دوره های منظم آموزشی را برگزار خواهیم کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.