مشکل پلاک خودروهای اروندی حل شد/ مرخصی خودروها همچنان سالی یک بار/ پیگیری افزایش مرخصی ها به سالی ۳ نوبت

خورنا -معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: میزان مرخصی خودروها کماکان بر سر جای خود باقی‌ست اما آنچه که ما بنا بر تقاضای مردمی به دنبال آنیم اینکه بتوانیم مرخصی را به سه قسمت تقسیم کنیم.

محمدرضا معتمدی با بیان اینکه مدتی تهیه پلاک خودروهای اروند با نقصان مواجه شده بود، اظهار کرد: وجود برخی بروکراسی‌های اداری سبب این تاخیر شده بود که خوشبختانه رفع شد.

وی افزود: آن دسته از فعالان اقتصادی و واردکنندگان خودرو می‌توانند بر اساس تاریخ مندرج در کوتاژهایی که در اختیار دارند با مراجعه به گمرک سازمان نسبت به ترخیص خودروهای خود اقدام کنند.

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: بر اساس ظرفیت اعلام شده از سوی پلیس راهور امکان شماره گذاری ۵۰ خودرو به طور روزانه وجود دارد.

به گفته معتمدی، در زمان حاضر مشکلی در زمینه تحویل پلاک وجود ندارد.

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تداوم امکان برخورداری خودروهای پلاک اروند از یک ماه مرخصی سالانه گفت: میزان مرخصی خودروها کماکان بر سر جای خود باقی‌ست اما آنچه که ما بنا بر تقاضای مردمی به دنبال آنیم اینکه بتوانیم مرخصی را به سه قسمت تقسیم کنیم.

معتمدی در پایان بیان کرد: البته این مسئله در حد یک ایده بوده و هنوز جدی و عملیاتی نشده است اما به دلیل تقاضای فراوان مردم در حال پیگیری این ایده و دریافت موافقت‌ها هستیم.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • اگر مرخصی یک ماهه قابل تقسیم بندی به سه دوره بشود خیلی خوب است بخصوص اگر تعداد روزهای هر دوره را بتوان به دلخواه بصورت درصدی از ۳۰ روز انتخاب نمود
    با سپاس