تغییر معادلات/ یک مدیر کشوری از حوزه بندرماهشهر، بندر امام، امیدیه و هندیجان کاندیدا میشود

خورنا – حسین بارافکن از حوزه بندرماهشهر، بندر امام خمینی، امیدیه و هندیجان کاندیدی انتخابات مجلس میشود.

به گزارش صفحه ویژه انتخابات مجلس دهم پایگاه خبری خورنا، شنیده ها حاکی از آن است که حسین بارافکن، مدیرکل فعلی جنوب غرب کشور بیمه آرمان، با دعوت اقشار مختلف مرذم از حوزه بندرماهشهر، بندر امام خمینی، امیدیه و هندیجان برای انتخابات مجلس دهم کاندیدا میشود.

بر اساس این گزارش، جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه های بندرماهشهر و بندر امام خمینی، گروهای مردمی و جوانان شهرهای بندر ماهشهر، بندرامام خمینی، هندیجان و امیدیه حسین بارافکن، جوان خوش فکر و آینده دار منطقه دعوت کردند تا در انتخابات مجلس دهم کاندیداتوری خود را اعلام نماید.

بر اساس شنیده ها، حسین بارافکن در دیدار با اقشار مختلف مردم تن به اقبال عمومی داده و آمادگی خود را جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم اعلام کرده است.

حسین بارافکن که در سال ۱۳۸۱ به عنوان جوان ترین مدیر صنعت بیمه کشور انتخاب شد، کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت از دانشگاه دولتی شیراز اخذ کرد. وی در بحبوحه انقلاب و در زمستان ۱۳۵۷ در شهر بندر امام خمینی متولد شد و از مدیران نسل سوم انقلاب به شمار میرود.

حسین بارافکن از دید حامیان خود یک مدیر جوان، متخصص و متعهد است که از محبوبیت بالایی برخوردار است و با حضور خود در صحنه انتخابات، معادلات را تغییر خواهد داد و نمودار آرای این حوزه عظیم و نیم میلیون نفری را جابه جا خواهد کرد. طرفداران وی اعتقاد دارند بارافکن میتواند ضمن پیگیری توسعه حوزه انتخابیه، در معادلات سیاسی کشور نقش مهم و اساسی بازی کند.

گفتنی است، حسین بارافکن در دانشگاه های آزاد بندرماهشهر، علمی کاربردی بندر امام خمینی، آزاد اهواز، جهاد دانشگاهی خوزستان و دانشگاه علمی کاربردی اصناف خوزستان مشغول تدریس میباشد. وی ۱۰ سال سابقه تدریس در دانشگاه های استان خوزستان را در کارنامه خود دارد.

بارافکن همچنین ۱۳ سال سابقه مدیریت در سطوح مختلف بیمه کشور را در رزومه خود دارد و از ۲۴ سالگی به عنوان یک مدیر عالی در صنعت بیمه نقش داشته است. وی پیش از این مدیرکل بیمه البرز جنوب استان بود و در حال حاضر مدیرکل بیمه آرمان جنوب غرب کشور میباشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • دوسش ندارم

  ق

 • سلام. انشاالله یه فرد اصلح بیاد بالا که بثونه حق شهرمونو بگیره.من طقریبا تو همه جلسات کاندیداتوریا نشستم .فعلا با برنامه تر از جناب آقای صالح زاده که بومی هستش ندیدم.شما دوستان لطفا بعد از تحقیق جواب بدید.به امید پیروزیه جناب صالح زاده

 • سربندریها پس بهمین خیال باشید همونطور که درخوابهاتون رویای پتروشیمیها و شهرستان شدنو میبینید اینم روش .. خخخخخخخخ

 • آخه مگه بخش سربندر چند نفر جمعیت داره که میخوان کار مردم بندرماهشهر رو تمام کنن؟ جمعیت سربندر در حد جمعیت روستای گرگر! بی سواد اول فکر کن.

  • فقط یه بی سواد میتونه بی سوادا رو بشناسه

 • فقط همین رو کم داشتیم که یک نفر از بخش سربندر بشه نماینده بندرماهشهر توی مجلس که دو دستی شهرمون رو نابود کنیم.

 • استاد بارافکن یه دنیا میخوامتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ماهشهری ها نفس آخرتون بکشید

 • ماهشهریها با امدن ایشان کارتان تمام است ایندفه نمیذاریم نماینده هندیجانی و دهاتی بیارید سرکار دورتون تمومه نوبت شهرستان بندرامام خمینی فرا رسیده وخواب بندر و پتروشمیا رو ببینید…دی

  • جوجه فوکولی :))

 • مدیر لایقیه.
  البته برادران غیر بومی سربندر فکر نکنند که با آمدن احتمالبه دوستان میتوانند حق هراران ساله ماهشهر را پایمال کرده و بنام خود مصادره نمایند.
  مدیر جان لطفا تایید کن.

  • اتفاقا برادران سربندری دارن خواب پنبه دانه میبینن…

 • ما مردم سربندر مخصوصا جوانان غیور حمایت قاطع خودرا از کاندیدای بومی بندرامام خمینی اعلام کرده و مطمعنیم با امدن ایشان بزودی زود حق خود را از بدخواهان خواهیم گرفت و با پیگیری و حمایت از طرف ایشان شهرستان شدن شهرمان را جشن خواهیم گرفت.

 • عالیه مرده مرد