اختصاصی خورنا؛

نامه سرگشاده استاد دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر خطاب به وزیر علوم : رئیس دانشگاه را برکنار کنید

دراین نامه ضمن نگرانی از وضعیت دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و ابراز ناراحتی از مدیریت کنونی دانشگاه، از وزیر دلسوزانه تقاضا شده که به نظرمجموعه اساتید که اکثرا از بزرگان علوم دریایی کشور می باشند توجه نموده و با تغییر رئیس فعلی دانشگاه بستروشرایط بهتری را برای دانشگاهیا ن فراهم نماید.

خورنا – این نامه سرگشاده توسط یکی از اساتید دانشگاه علوم وفنون دریایی خرمشهر بنام خانم دکتر بیتا ارچنگی ، خطاب به فرهادی وزیر علوم نوشته شده است. دراین نامه ضمن نگرانی از وضعیت دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و ابراز ناراحتی از مدیریت کنونی دانشگاه، از وزیر دلسوزانه تقاضا شده که به نظرمجموعه اساتید که اکثرا از بزرگان علوم دریایی کشور می باشند توجه نموده و با تغییر رئیس فعلی دانشگاه بستروشرایط بهتری را برای دانشگاهیا ن فراهم نماید.IMG-20فنون-WA0108IMG-2فنون-WA0107
ظاهرا مدتی پیش نامه ای با بیست امضا از سوی اساتید این دانشگاه صادر شده بود که درآن خواستار تغییر مدیریت دانشگاه در راستای بهره مندی از تغییرات مدیریتی در دولت تدبیر و امید و جامه عمل پوشاندن به پیام انتخابات ۲۴ خرداد بوده اند که بعلت عدم پاسخگویی از سوی وزیر مربوطه نارضایتی اساتید ودانشجویان را دوچندان نموده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • متاسفانه روزبروز شاهد دیکتاتوری این شخص و حراست به کارمندان و اساتید مظلوم هستیم از وزیر محترم خواهشمندیم در اسرع وقت نسبت به برکناری آن اقدام نماید.

 • نارضایتی یک یا چند نفر را به کل دانشگاه نسبت ندهید

 • متاسفانه حراست غلام حلقه به گوش اقای صدری نسب هستند.
  چونکه اقای مسول حراست توسط رییس دانشگاه پیشنهاد شد.
  پرونده سازی گسترده علیه اساتید با تجربه و توانمند دانشگاه در راستای سیاستهای خصمانه و کینه توزانه رییس دانشگاه است.
  معمولا اعتراضات اساتید با جواب سرد و بیشتر با بی احترامی مسؤل حراست همراه است.
  البته همه می دانند که عملکرد کنونی حراست موجب سلب اعتماد و امید دانشگاهیان شده است.

  • چه جالب اونایی که ی زمانی تا کم خم میشدند و این شخص رو تکریم میکردن الان دست به قلم شدند و ادعای عدالتخواهی دارند. داستان تکراری این روزهای ما…

 • متاسفانه با عدم واکنش بموقع وزارت به نامه اعضای هیات علمی ، حراست و مدیریت دانشگاه شدیدا بدنبال پرونده سازی برای مخالفان هستند و بسیاری را نیز بطور مستقیم یا غیر مستقیم تهدید میکنند. ایکاش مسؤلین حداقل کمیته ای را جهت بررسی و رسیدگی به شکایات به دانشگاه اعزام میکردند.

 • احسنت بر این شیر زن

 • چرا سفسطه می کنید و ایشان را شیاد می خوانید! فقط به رئیستان بفرمائید جوابیه نامه اول استادان به وزیر علوم را به صورت بند بند بدهد تا مسئله برای همگان روشن شود.

 • امان از شیادان متظاهر به خوبی. مهمترین هدف اسم آوردن از خودتون بوده خانم دکتر

 • متاسفانه برخی مدیران انتصابی ایشان فقط ماشین امضاء هستند و از مدیریت فقط امضاء نامه ها را بلد هستند و هدف آنها فقط ایجاد آرامش و انجام کارها باری به هر جهت و استمرار پست مدیریتی جهت استمرار منافع مدیریتی آن است و نه تلاش و پویایی و ایجاد کیفیت در کارها و برنامه ریزی صحیح و مدیریت به معنای واقعی.

 • واقعا دوران بدی رو دانشگاه می گذرونه همش اختلاف ودرگیری وضعف مدیریت

 • احسنت بر سایت خورنا که مشعل بیداری و صدای دلسوزان استان است.