معابر شهری اندیمشک بهسازی و آسفالت می‌شود

خورنا – عضو شورای شهر اندیمشک گفت: به منظور اصلاح زیرساخت‌های مناطق جدید شهری ۲ هزار تن برای بهسازی معابر اندیمشک خریداری شد.

مهدی قلی‌کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار خورنا در اندیمشک، اظهار داشت: با توجه به نیازهای شهرستان در بخش آسفالت و ایجاد اصلاح زیرساخت‌های مناطق جدید شهری در شهرستان ۲ هزار تن برای بهسازی معابر اندیمشک خریداری شد.

وی گفت: پس از بررسی‌های انجام شده و با توجه به دغدغه‌های شهروندان در خصوص عدم آسفالت خیابان‌های محله‌های تازه تاسیس و توسعه نیافته به خصوص مناطق حاشیه‌ای  اندیمشک با همت شهردار بررسی های جامع و کارشناسی در این خصوص به عمل آمد.

وی گفت: پس از برسی های تکمیلی و متناسب با نیازهای بخش های مختلف شهرستان شورای شهر خرید دو هزار تن قیر توسط شهرداری را مصوب کرد.

عضو شورای شهر اندیمشک عنوان کرد: محل اعتبارات خرید قیر مورد نیاز شهرستان از بورس با تسهیلات بانک شهر و با دو درصد کارمزد تامین شد.

وی افزود: با تامین منابع مالی و قیر مورد نیاز اجرای آن احداث آسفالت مناطق مختلف شهری با اولویت مناطق حاشیه ای که شهروندان عوارض و بهای آن را پرداخت کرده‌اند اما تا کنون خدماتی دریافت نکرده اند مورد تاکید و تصویب قرار گرفت.

قلی کیانی بیان کرد: امسال با اجرای طرح بهسازی معابر شهری اندیمشک مقرر شده است  پیش از هر اقدامی با نهادهای خدمات رسان اعم از اداره برق،سازمان آبفا،اداره گاز و اداره مخابرات هماهنگی‌های لازم جهت اقدامات پیش از آسفالت و جلوگیری از تضییع حقوق و منابع مالی شهروندان انجام شود.

وی گفت: با اجرای این طرح و ایجاد هماهنگی لازم میان ادارات مختلف شهرستان لکه پیش از آسفالت خیابانها تمامی خدمات رسانی‌هایی که نیازمند کنده کاری و حفاری هستند انجام  می‌شود تا با اجرای یک اقدام اصولی پس از آسفالت تخریب و دوباره کاری و هدر رفتن هزینه‌ها صورت نگیرد.

عضو شورای شهر اندیمشک عنوان کرد: با طراحی و اقدامات انجام شده امسال شهرداری و شورای شهر دغدغه‌های مردم شهر در تامین نیازهای اجرایی و خدماتی به نحوی مناسب پاسخ داده شده و محور مدیریت هماهنگ شهری موجب افزایش رضایت مندی شهروندان در ارایه خدمات عمومی می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خوب ربطش بتو چیه وقتی شهردار تلاش میکنه!!!؟؟؟ شما که بر ضد این شهردار بودی اقای قلی کیانی!!!

  • ضمن عرض سلام و خسته نباشید به شهردار و تمامی اعضای محترم شورای شهر
    یکی از مشکلات اصلی شهر تخریب بی حساب و کتاب اسفالت خیابانها توسط سازمان اب است چرا شهرداری و شورای محترم از سازمان مذبور نمیخوان که تخریب اسفالت در جاهایی که شکستگی لوله دارن حتما توسط کمپرسور هوا و چکش پیکور انجام بشه نه با بیل مکانیکی چرا بعد از اصلاح لوله مصالح اضافی رو جمع اوری نمیکنند و محل شکستگی رو تمیز و حتی شستشو نمی دهند یعنی واقعا شهرداری نمیتونه با تشکیل جلسه با ریس سازمان اب این مشکل کوچیک رو حل کنند _با تشکر