پرواز آبادان به کویت برقرار شد

خورنا – مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان گفت:پروازهای شرکت هواپیمائی آسمان در مسیر آبادان به کویت و بالعکس برقرار شد.

 

 

به گزارش خورنا محمدرضا رضایی شنبه در گفت و گو با رسانه ها، با بیان ظرفیت فرودگاه آبادان و استقبال شهروندان از افزایش پروازها افزود:مسئولان شهرستانی از سال ۹۳ پیگیر برقراری این پرواز بودند که این مهم با همکاری شرکت هواپیمائی آسمان این مهم در سال جاری محقق شد .

وی اظهار داشت:شرکت هواپیمایی آسمان اقدام به برقراری پرواز در مسیرکویت – آبادان – کویت در روزهای شنبه و چهارشنبه هرهفته با هواپیمای ATR کرد.

مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان تصریح کرد:درحال حاضر هفتگی بیش از ۳۰ پرواز رفت و برگشت به مقصدهای شیراز، مشهد، تهران و بندرعباس با همکاری شرکت هواپیمائی آسمان در فرودگاه آبادان انجام می شود .

رضایی اظهار کرد:مسیر اول بین المللی در فرودگاه آبادان با همکاری شرکت هواپیمایی خارجی ایر عربیا در مسیر شارجه – آبادان – شارجه در مهرماه سال ۹۳ به صورت برنامه ایی راه اندازی شد.

فرودگاه آبادان در دو مسیر بین المللی شارجه و کویت و با بیش از ۱۰۰ پرواز در مسیرهای داخلی تهران، اصفهان، شیراز، خارک، مشهد و بندرعباس فعال است.

سال ۹۳ بیش از ۴۳۰ هزار مسافر با سه هزار و ۹۰۰ فروند هواپیما در مسیر آبادان به دیگر مناطق کشور جابه جا شدند که این میزان در مقایسه با سال قبل آن، رشد ۱۶ درصدی را نشان می دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.