درپی ردصلاحیت شهردار بندرامام/ از رد صلاحیت تا جمع آوری امضا برای ابقا

خورنا مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان، گزینه معرفی شده اعضای شورای شهر برای تصدی سمت شهرداری بندرامام را فاقد شرایط تصدی این سمت دانست.

پیمان کاظمی نژاد اظهار کرد: ردصلاحیت شهردار پیشنهادی شورای شهر بندرامام به معنای عدم صلاحیت وی برای پذیرفتن سایر منصب ها نیست و هر شغلی مانند خلبانی و نیروی انتظامی شرایط اولیه خاصی دارد که باید برای ورود به آن شغل تمامی شرایط اولیه توسط متقاضی احراز شود. وی افزود: حبیب نصیری فر شهردار بندرامام به لحاظ جسمی شرایط لازم را برای شهردار شدن ندارد.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان عنوان کرد: به هر حال نظر بر این است که طبق مواد قانونی این شخص صلاحیت شهردار شدن ندارد اما می تواند در منصب های دیگر به ارائه خدمت به مردم بپردازد.
شنیده ها حاکی است که شهردار منتخب شورای اسلامی شهر بندرامام قطع امید نکرده و امروز دوشنبه با توسل به شهرداری ، درصدد تهیه طومار حمایت آمیز خطاب به استاندار خوزستان است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • شهردار قبلى اینقدر فساد کرده بود که اگر براى همیشه شهردار هم نداشته باشیم واقعا ضرر نکردیم این از هر چیزى مهمتر است .مهندس نصیرى فر تمام صلاحیت ها رادارد و هر ایراد جسمى داشته باشند اگر مخل وظایف و مقتضیات حرکتى شهردار نباشد محلى از اعراب از نظر قانونى ندارد وروح قوانین نیز ناظر به عدم مانع جدى در انجام وظایف هر شغل وسمتى میباشد ونه بیشتر ! این اقاى کاظمى بدون اعراب سخن میگویند ایشان بجاى اینکه شهردار قبلى را رسد میکردند تا چهارصد میلیارد تومان از اموال بیت المال شهر را به یغما واختلاس نبرند ،معلولیت جزیى اقاى شهردار جدید را چهار چشمه مشاهده ورسد کردهاند !شما اگر خیلى قانونمدارودلسوز مردم بودید که اختلاسهاى بى سابقه گلمرادى را رسد میکردید ! درشت ول کن ریز گیر شده اید!از اقاى استاندار محترم تقاضا داریم که حداقل به انتخاب شوراى شهر هم که شده فرصت خدمت به مهندس نصیرى فر داده شود واین موانع افرینها را سر جاى واقعى خودشان بنشانند با تقدیم احترام خدمت استاندار خوزستان

  • ﻗﺮاﺭ ﺑﻮﺩ اﻳﻦ ﺷﻮﺭاﻱ ﺿﻌﻴﻒ ﻳﻚ ﺁﺩﻡ ﻗﻮﻳﺘﺮﻳﻦ اﺯ ﺁﻗﺎﻱ ﮔﻠﻤﺮاﺩﻱ ﺑﻴﺎﺭﻩ ﻧﻪ….
    ﺟﺎﻱ ﺗﺎﺳﻒ ﺩاﺭﻩ.

  • ﻗﺮاﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﺁﺩﻣﻲ ﻗﻮﻳﺘﺮ اﺯ ﮔﻠﻤﺮاﺩﻱ ﺑﻴﺎﺭﻥ ﻧﻪ…….
    ﺟﺎﻱ ﺗﺎﺳﻒ ﺩاﺭﻩ

  • نظر ما همون نصیری فر

  • خدا رو شکر.انشالله که آدم با لیاقتی عهده دار این منصب بشه.