اختصاصی خورنا؛

پاسخ رئیس کمیته داوران فدراسیون بسکتبال کشور به یک داور!

مهدی چاروسائی – خورنا رییس کمیته داوران فدراسیون بسکتبال گفت: دور نهایی حق کسانی است که در سرما و گرما و در این راه های پرخطر خود را به مسابقات رسانده و تا اینجا مسابقات را انجام دادند.

ورژ آبکاریان، رییس کمیته داوران فدراسیون بسکتبال در گفتگو با خبرنگار ورزشی خورنا در رابطه با گفته های امیرحسین صفرزاده که در رابطه با ایشان در خبر گزاری های مختلف مطالبی را بیان کرده، اظهار داشت: اگر اقای صفرزاده داور بزرگی بود بعد از گذشت۶ماه ازشروع مسابقات و رسیدن بازی ها به دور نهایی به خودش اجازه نمی داد که درخواست حضور در دورنهایی را بدهد.

آبکاریان ادامه داد: حتی اگر از طرف فدراسیون هم دعوت به همکاری میشد او باید امتناع می کرد و اظهار می داشت دور نهایی حق کسانی است که در سرما و گرما و در این راه های پرخطر خود را به مسابقات رسانده و تا اینجا مسابقات را انجام دادند.

وی در پایان گفت: رنگین کمان پاداش کسی است که تا اخرین قطره زیر باران می ماند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • تمام مسابقات لیگ ملی و حرفه ای ( بیش از ۵۰ مسابقه )رو همین ۱۰ داور حضور داشتن
  و کل داورهای ایران خلاصه شدن به همین ۱۰ داور خوب کشورمون.
  اگر یک آمار از تعداد داوری انجام شده داوران در لیگ امسال داده بشه و نتایج این نحوه چیدمان داوری از مربیان و بازیکنان نظرسنجی بشه، خیلی به بسکتبال کمک میکند.
  در ضمن مثل آقای صفرزاده داوران بین المللی و ملی با تجربه که سالیان زیادی رو قضاوت داشتن و که دوست داشتن در سرما و گرما بخاطر عشق و علاقه شان حداقل در مرحله مقدماتی لیگ امسال قضاوت کنند
  ولی بدلایل نامعلوم از آنها استفاده نشد ؟؟؟؟؟

 • آقای آبکاریان
  از هر داوری که دوست داشته باشند در مسابقات لیگ بسکتبال استفاده میکنند و یک رکورد بی نظیر هم در چیدمان داوری ثبت کردن که در لیگ برتر امسال ۱۰ داور هفته ای ۲ قضاوت ( در روزهای دوشنبه و پنج شنبه) داشتن
  که خستگی ناشی از مسافرت و قضاوت، باعث افت در عملکرد داوران شده است. که اعتراض های زیاد مربیان را همراه داشته است.لطفا در این مورد هم یک گزارش تهیه فرمایید.

 • واقعامتشکریم خورنا بابت این خبر