بزرگترین تقاطع غیر هم سطح جنوب غرب کشور در اهواز کلنگ زنی شد +تصاویر ماکت

خورناپروژه اجرای بزرگترین تقاطع غیر هم سطح جنوب غرب کشور در میدان شهید بندر(چهار شیر) اهواز کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این پروژه که صبح امروز کلنگ زنی شد؛ حاشیه های فراوانی پیش از آغاز به کار به همراه داشت زیرا قرار است این پروژه روی میدان معروف چهار شیر اهواز که آثار تاریخی ارزشمند اهواز به شمار می رود ساخته شود.۱۶۹۲۴۵۲

از کل اعتبارات اختصاص یافته به این پروژه، ۴۶ میلیون تومان صرف ساخت پل اصلی و مابقی صرف ساخت چهار پل دیگر که دارای ۱۰ رمپ خارجی و به شکل گرد هستند، می شود. مدت زمان اجرای کامل پروژه دو سال در نظر گرفته شده است.

در این پروژه بلوار پاسداران به سمت دروازه به صورت یک مسیر همسطح خواهد بود و از میدان نخل به سمت جاده ماهشهر به صورت روگذر خواهد بود که این دو مسیر مستقیم هر کدام دارای یک راست گرد و یک چپ گرد است.

۱۶۹۲۴۵۳

کارفرمای این پروژه شهرداری اهواز بوده و معاونت فنی و عمرانی شهرداری نیز وظیفه دستگاه نظارت بر پروژه را بر عهده دارد.

تقاطع غیر هم سطح میدان شهید بندر (چهارشیر) بزرگترین تقاطع غیر همسطح چندین سطحی (چهارسطح) در جنوب غرب کشور بوده و این تقاطع در پرترافیک ترین محل تلاقی منطقه شهری و کانون توزیع و تقسیم که به مسیرهای ورودی و خروجی شهر اهواز منتهی می شود، احداث خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان، استاندار خوزستان، معاون عمرانی استانداری خوزستان، مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان، اعضای شورای شهر، شهردار اهواز، شهردارهای مناطق اهواز، کارکنان شهرداری های مختلف اهواز در این مراسم حضور داشتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • اجرای این پروژه خیلی خوبه ٬ اما شهرداری اهواز واسه احداث پارکینگ در هسته مرکزی و یا نقاط پر ترافیک شهر تعجیل کنه . این وضعیت در اهواز افتضاحه