وداع مسجد سلیمانی ها با لیگ برتر!/نفت مسجدسلیمان رسما سقوط کرد

خورنا تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که پیش از این سقوطش به دسته اول تقریبا قطعی شده بود، با شکست خانگی در برابر سپاهان اصفهان رسما به لیگ دسته اول سقوط کرد.

تیم نفت مسجدسلیمان در اولین فصل حضورش و با وجود داشتن هوادارانی پوشور که اغلب تیم ها آرزوی داشتن آنها را داشتند، نتوانست به خوبی عمل کند و مجددا به لیگ دسته اول فوتبال کشور سقوط کرد.

این تیم که عنوان نفت را یدک می کشید نتوانست مثل سایر تیم های دولتی از اعتبارات دولتی به خوبی استفاده کند و تقریبا در طول فصل همیشه با نداشتن منابع مالی مواجه بود و با این شرایط، مسلم بود که تیم با بازیکنانی که به علت دریافت نکردن به موقع مطالبات خود بی انگیزه شده بودند توان بقا در لیگ برتر را ندارد.

از سوی دیگر نفت مسجدسلیمان در شرایطی قدم به لیگ برتر گذاشت که وزارت نفت و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در بدترین شرایط مالی قرار داشتند به گونه ای که این روزها این شرکت بزرگ نفتی که بیش از ۷۰ درصد نفت ایران را تولید می کند حتی از پرداخت به موقع حقوق کارکنان خود نیز عاجز است.

به هر حال تمام این شرایط دست به دست هم داد تا امروز برای هواداران متعصب نفت مسجدسلیمان با سقوط تیم محبوبشان به لیگ دسته اول یک روز تلخ و فراموش شدنی باشد.

در نهایت این بازی با نتیجه قاطع سه بر یک به سود سپاهان اصفهان که هم اکنون در کورس قهرمانی لیگ برتر به سر می برد به پایان رسد. فرزاد محمدی در دقیقه ۷۸ برای نفت مسجدسلیمان و مهدی شریفی در دقیقه ۱۰، عبدالله کرمی در دقیقه ۴۲ و محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۹۰ برای سپاهان گلزنی کردند.

نفت مسجدسلیمان در این بازی با ترکیب:  گئورگی گئورگیف، سعید سالارزاده، روسلان ملزدنیوف، کیامرث چراغی، حمزه حدادی بابادی، میلاد زنیدپور، محمود تیغ نورد، حمید بوحمدان، حسین مالکی، رضا درویشی و فرزاد محمدی و هدایت  بهروز مکوندی وارد میدان شد.

سپاهان اصفهان نیز این دیدار با ترکیب شهاب گردان، وریا غفوری، عبدالله کرمی، هادی عقیلی، فوزیل موسایف، علی کریمی، احسان حاج صفی، محرم نویدکیا، لوسیانو پریرا، محمدرضاخلعت بری و مهدی شریفی در برابر حریف صف آرایی کرد.

سپاهان اصفهان در همان نیمه نخست کار نفت را یکسره کرد و با دو گل برنده به رختکن رفت. تماشاگران ناراضی تیم نفت که در اواخر نیمه اول اقدام به پرتاب ترقه به داخل میدان کرده بودند، با شروع نیمه دوم اعتراضات خود را افزایش دادند و در نهایت کار به جایی رسید که محسن ترکی بازی را در دقیقه ۶۸ متوقف کرد.

مسابقه پس از دقایقی توقف از سر گرفته شد و هر کدام از دو تیم در دقایق باقی مانده به یک گل رسیدند و پنالتی خلعت بری هم توسط دروازه بان نفت مهار شد تا نفت مسجدسلیمان با شکست سه بر یک مقابل سپاهان به لیگ یک سقوط کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.