واکنش نماینده بندرماهشهر به استانی شدن انتخابات: اگر با اشکالات موجود همراه باشد به هیچ عنوان موافق این طرح نیستم

خورنانماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استانی شدن انتخابات دارای ابهامات فراوانی است و با طرح کنونی مخالفم و به آن رأی نخواهم داد.

حبیب آقاجری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: در طرح استانی شدن انتخابات که بیش از ۱۹۰ نماینده آن را به امضا رساندند من نیز ابتدا جزو امضا‌ءکنندگان بودم اما پس از بررسی‌های بیشتری که در کمیسیون‌های مربوطه صورت گرفت ابهامات زیادی متوجه این طرح شد.

وی افزود: بنابراین به تصویب فوریت طرح آن در صحن علنی رأی مخالف دادم چون اعتقاد داشتم که باید کار بیشتری در این رابطه صورت بگیرد اکنون نیز این اعتقاد را دارم که با توجه به ابهامات زیادی که طرح مزبور دارد به آن رأی موافق نخواهم داد.

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در خانه ملت خاطرنشان کرد: این طرح هم محاسنی دارد و هم معایبی دارد اما چون ابهامات آن زیاد است بنابراین اگر به همین شکلی که به کمیسیون رفت در صحن علنی مجلس مطرح شود به آن رأی مخالف خواهم داد.

آقاجری ادامه داد: باید منتظر طرح آن در صحن علنی مجلس بود و تغییرات اعمال شده را دید اما اگر واقعا آن اشکالات برطرف شده باشد و طرح را طرح مناسبی ببینم به آن رای موافق خواهم داد اما در حال حاضر رای ممتنع دارم.

وی در پاسخ به این سئوال که این طرح را به سود کشور می‌دانید یا خیر، گفت: بستگی دارد به شرایطی که طرح بعد از کمیسیون به صحن برمی‌گردد و چنانچه اشکالات آن برطرف شود دارای محاسنی است اما اگر با اشکالات موجود همراه باشد به هیچ عنوان موافق این طرح نیستم.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • از موقعیت کاندیدهای مجلس دهم در بهبهان رامهرمز ایذه مسجد سلیمان هم گزارش مستند و دقیق تهیه کنید تا از اخبار انتخابات دیگر شهرستانها هم مردم باخبر باشند.

    لااقل اگر کسی خبری هم داره بصورت پیام برای خورنا بفرسته تا مردم بفهمند در هر حوزه که کسانی تبلیغات را شروع کرده اند و که کسانی کاندیدای بالقوه هستن.
    از آبادان ماهشهر اهواز هم خبری دارید بصورت پیام بفرستید تا مردم هم خبر دار شوند.
    باتشکر