جولان مدیران عالی و میانی ضد دولت در شرکتهای منطقه وِیژه اقتصادی پتروشیمی/ گاردهای آهنینی که دولت را تخریب میکنند

خورنا انتشار مطلبی اتهام آمیز و تخریبی علیه دولت فعلی که مضمون مخالفت رئیس دولت اعتدال با مشی رهبری داشت توسط یکی از مدیران میانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در یک گروه واتس اپی، علاوه بر اینکه تذکر مدیرعامل سازمان را دنبال داشت، بار دیگر نگرانی حامیان دولت را برانگیخت.

به گزارش خورنا، درحالیکه به دومین سالگرد پیروزی حسن روحانی به عنوان رییس جمهور دولت تدبیر و امید نزدیک می شویم، تثبیت مدیران دولت پیشین که نتوانسته اند خود را با سیاست های دولت فعلی هماهنگ کنند، نگرانی های عمده ای را در بخش های مختلفی از فعالان و صاحب نظران استان ایجاد کرده است.

آقای روحانی!

در ماه های پس از پیروزی تمام انتظارات تحولگرایان استان تغییر مدیرانی بود که در هشت سال دولت گذشته نقش ممتازی در بحران های کشور داشتند و این تنها احمدی نژاد نبود که با اشتباهات فاحش کشور را از مسیر برنامه های توسعه دور ساخت . تمام اعضای یک دولت باید به لحاظ فکری به یکدیگر نزدیک باشند و مسئولان اجرایی که زیر چتر دولت کار می‌کنند باید تفکر مجموعه را قبول داشته باشند. مدیران باید ایده‌ها و برنامه‌های حاکم بر دولت را بپذیرند  و با ایمان و اعتقاد برنامه‌ها را دنبال کنند.

مدیران دولتی باید به برنامه های دولت تدبیر و امید اعتقاد داشته باشند و اگر نمی توانند با سیاست های دولت همراه شوند انصاف نیست که در مسوولیت باقی بمانند.

مردم با رای که به دولت و تفکر اعتدالی شما دادند، خواستار تغییرات بودند مخصوصا تغییرات در بخش‌های مدیریتی
همه افراد و گروه ها آزاد هستند که هر سلیقه و تفکری را داشته باشند، اما اگر مدیری می خواهد با دولت کار کند باید به دولت اعتقاد داشته باشد و اگر نمی تواند، در جای دیگری مشغول کار شود.

برخی از مدیران دولت در استان خوزستان از رئیس جمهور نه تنها دفاع نمیکنند بلکه کاملا وقیحانه توهین هم میکنند توهین به دولت بی حرمتی به رای اکثریت است. لابی گری و تبلیغات دروغ از جمله تلاش های اینگونه مدیران است مدیران غیرهمسو با دولت تدبیر و امید و احمدی نژادی باید کنار گذاشته شوند.

مدیرانی که با رانت احمدی نژادی بر صندلی ادارات شهرستان نشسته اند هر چه زودتر باید تغییر کنند، این افراد با ناتوانی های خود ادارات را به بن بست کشانده اند و با گذشت دو سال از عمر دولت همچنان با برخی رایزنی ها و گارد های آهنین بر صندلی خود تکیه زده اند .

عدم تغییر مدیران میانی در استان‌ها در صورتی که روند کنونی باقی بماند می‌تواند به پاشنه آشیل دولت بدل شود. بدنه مدیریتی احمدی‌نژادی که بر اصول مدیریتید گذشته خویش باقی مانده اند، چه‌طور می‌تواند دولت را در همراهی برنامه‌های فعلی یاری کند؟

 انتشار مطلبی اتهام آمیز و تخریبی علیه دولت فعلی که مضمون مخالفت رئیس دولت اعتدال با مشی رهبری داشت توسط یکی از مدیران میانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در یک گروه واتس اپی، علاوه بر اینکه تذکر مدیرعامل سازمان را دنبال داشت، بار دیگر نگرانی حامیان دولت را برانگیخت. متاسفانه این روزها موج تخریب و توهین در حال شدت گرفتن است.

آقای حبیب انصاری رئیس برنامه ریزی و it سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر در گروه مدیران سازمان پیامی توهین امیز در مورد رئیس جمهور گذاشته است. انتشار این پیام موجی از اعتراضات را به دنبال داشت که باعث تذکر مدیرعامل سازمان به ایشان شده است با توجه به اینکه برادر ایشان نماینده مردم شهرستان آبادان در مجلس شورای اسلامی می باشد، به گفته برخی کارکنان وی خود را تحت عنوان “گارد آهنین” معرفی می کند. لذا تذکری گارد شکن لازمه ایشان و امثال ایشان می باشد .

آقای یزدانی! مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

بمنظور پاسداری از حق الناس و با توجه به صحبت وزیر نفت مبنی بر اینکه (( در صورت اثبات ناسالم بودن یک مدیر، باید تندترین برخوردها با او انجام شود تا مدیر دیگری به خود اجازه ندهد این اشتباه ها را تکرار کند )) لطفا با این افراد قاطعانه برخورد کنید . استفاده از رانت و معرفی خود به عنوان گارد آهنین، مردم را به یاد دوران ستمشاهی و مدیران دائمی آن دوران می اندازد. شما به عنوان یک مدیر تخصصی که در تمامی دولت ها مورد استقبال هستید، باید جلوی جولان اینچنین مدیران را بگیرید.

جناب آقای دکتر مقتدایی استاندار محترم دولت تدبیر و امید

ایا وقت ان نرسیده با این گارد های اهنین برخورد شود ؟!  مگر استاندار یک استان بدهکار سیاسی نمایندگان است ؟! اگر اینطور باشد بالطبع هیچگاه مبسوط الید در حوزه تصمیمات اجرائی نخواهد بود زیرا شمشیر برهنه  نمایندگان مداخله جو و مدعی همواره  بالای سر  نماینده عالی دولت خواهد بود و این تهدید  دائمی ثبات مدیریتی استان را متزلزل میکند و در همین راستا مدیران کل استانها نیز هدفی جز بقای خود نداشته  و لاجرم  در بده بستانهای  خود مدیران شهرستانها را وسیله معاملات  سیاسی شان  با نمایندگان قرا می دهند که این امر  امروز به وضوح در کلیه شهرستانها مشاهده می شود .

دغدغه مهم‌تر اما انتخابات مجلس است. آیا این مدیران بدنه قابل‌اعتمادی برای تفویض امر انتخابات هستند؟

استاندار محترم دولت تدبیر و امید در استان خوزستان اگر به دنبال رسیدن به اهداف برنامه ای دولت یازدهم میباشد باید با اقتدار و بدور از هر گونه مماشات و عواقب مخالفت نمایندگان تندرو  جزء جبهه پایداری مجلس و دیگر مخالفان دولت در کوتاهترین زمان ممکن “مدیران اتوبوسی” بازمانده را در ادارات کل استان تغییر داده و از مدیران جدید و کسانی که با لباس اعتدال در چرخه تغییرات دولت یازدم منصوب شده اند به جد بخواهد که در سطح شهرستانها که وضعیت چه بسا بغرنج تر از مرکز استان است چنین تغییراتی را عملی سازند.

در غیر این صورت آنچه که عاید دولت خواهد شد روزمرگی و ناکامی برنامه های دولت اعتدال و سرخوردگی مردم خواهد بود. و مهمتر از آن تلاش رسانه های مخالف در نوشتن کارنامه هشت ساله احمدی نژاد به پای دولت کنونی خواهد بود.

آقای آقاجری ! نماینده محترم

آیا وقت ان نرسیده تا با دخالت های مستقیم محمدسعید انصاری نماینده آبادان در امور این حوزه از تذکر کتبی به وزیر کشور در مورد ارتقای بندر امام خمینی تا انتصابات در ادارات مختلف شهرستان و مدیران میانی صنایع پتروشیمی و … که توهینی آشکار به رای مردم شهرستانهای بندرماهشهر، هندیجان، امیدیه  است برخورد کنید؟  مردم ماهشهر منتظر برخورد قاطعانه شما با گارهای آهنین هستند و انتظار دارند حالا که در مدیریت عالی شرکتهای منطقه نمیشود (!)، لااقل از مدیران لایق بومی که توان مدیریتی بالایی نیز دارند در مدیریت های میانی صنایع منطقه استفاده شود.

با توجه به حساسیت کنونی و نزدیکی به انتخابات مجلس و دریافت گزارشاتی مبنی بر کمک های مالی غیرمتعارف برخی مدیران صنایع پتروشیمی به کاندیداهای انتخابات مجلس، این پایگاه خبری به طور مداوم و به کمک منابع خود مدیران صنایع را پایش کرده و گزارشات تخلفات آنها را به طور شفاف رسانه ای خواهد کرد. همچنین موضع گیری های مدیران عالی و میانی این شرکتها علیه دولت اعتدال از گوش ما دور نمیماند!

نظرات مردمی ذیل این پست به دلیل اهانت و ذکر اسامی افراد، حذف شدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • شما میتونستی اسامی و الفاظ ناشایست رو حذف کنی نه اینکه کل نظر رو حذف کنی.
    معلومه که مستقل نیستید و از جایی دستور میگیرید