در مراسم آغاز رزمايش الي بيت المقدس خوزستان بیان شد

نیروی های جوان ما در برابر دشمن قدرتمند حماسه های بی نظیر آفریدند

خورنا عبدالحسن مقتدایی پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز رزمایش الی بیت المقدس خوزستان در پادگان شهید رستم پور اهواز اظهار کرد: جنگ برای کشورمان در سال ۱۳۵۹ در حالی آغاز شد که نظام جمهوری اسلامی ایران در آن زمان، یک نظام بسیار نوپا بود، ولی جوانان باغیرت و پرشور آن زمان با غیرتی وصف ناشدنی در برابر دشمنی مقاومت کردند که تا بن دندان مسلح بود و از سوی بسیار از ابرقدرت های آن زمان، حمایت مادی و تسلیحاتی می شد.

وی افزود: ولی نیروی های جوان آن زمان، با لبیک به ندای جهاد امام خمینی(ره) توانستند در برابر دشمن قدرتمند خود حماسه های بی نظیر بیافرینند و دشمن را مجبور به توقف و حتی عقب نشینی کردند. این در حالی بود که به علت نوپا بودن نظام جمهوری اسلامی ایران، حتی تجهیزات مناسب نظامی و تسلیحاتی به دست رزمندگان ایران به خصوص در جبهه های آبادان و خرمشهر نمی رسید.

مقتدایی افزود: رمز مقاومت دلیرانه رزمندگان اسلام با دستان خالی در برابر دشمن مجهز بعثی این بود که جوانان آن زمان همراهی بی نظیری با امام خمینی(ره) داشتند و این موضوع امروز نیز در تبعیت عالی جوانان کشور از مقام معظم رهبری به خوبی دیده می شود به همین دلیل دشمن از ضربه زدن به ایران اسلامی عاجز است.

استاندار خوزستان گفت: امروز با گذشت بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، کشورمان در جایگاهی قرار دارد که قدرت های بزرگ جهانی به رغم میل باطنی خود برای حل مشکلات و نا امنی ها، دست کمک به سمت ایران دراز می کنند و این نشان دهنده اوج عظمت کشور اسلامی ما است.

منبع / مهر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • راسته آقای منصور قمر فرماندار ماهشهر داره معاون آقای مقتدایی میشه؟