گفت‌وگو با خانم یگانه، مسئول ثبت‌نام سایت صیغه ایرانیان؛

ازدواج موقت با کارت ملی و تامین مکان از طریق سایت!!

خورنا: کافرها ورود پیدا نمی‌کنند. اینجا همه چیز شرعی است. در قسمت معرفی‌ها آمده: «کد خانم 4: باکلاس، شیک با زیبایی خوب، مدرن و …». « کد خانم 6: جوان، زیبا، بسیار جذاب و های‌کلاس امروزی ـ شیطون و گرم». این خانم‌ها در سایت «صیغه ایرانیان/ همسریابی ازدواج موقت در تهران» ثبت نام کرده‌اند. سایتی که به‌گفته‌ی مسئول ثبت نام آن «در سامانه رسمی ثبت شده و حقانیت آن از طریق پلیس فتا ‏قابل پیگیری است.» این سایت از دو سال پیش‏ فعال است و با اینکه بیش از 100 ‏بار از سوی کفار مورد حمله بزرگ «ddos» قرار گرفته‌ اما همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد: «همانگونه که بینندگانِ پیگیر مستحضرند قطع و وصل‌شدن‌های مداوم سایت ناشی از این مظلومیت و عناد با فقه شیعه‌ی جعفری بوده است که ما آن را نشان‌دهنده حقانیت فعالیت‌مان محسوب و به کوری چشم کافران در مسیر درستی که در آن گام نهاده‌ایم مصمم‌تر شده‌ایم.» به جز این سایت صدها وبلاگ و سایت همسریابی در حال حاضر فعالند. این در حالی است که مسئولان وزارت ورزش و جوانان، وزارت ارشاد اسلامی، دادستانی و پلیس فتا بارها فعالیت این سایت‌ها را غیرقانونی دانسته و نسبت به احتمال کلاهبرداری از طریق این سایت‌ها هشدار داده‌اند. در آخرین اظهار نظر، معاون ساماندهی امور جوانان درباره‌ی فعالیت سایت‌های همسریابی و همسرگزینی گفته است: «فعالیت این دو سایت با هم متفاوت است، سایت‌های همسریابی برای افراد مختلف همسر پیدا می‌کنند که فعالیت آنها از نظر ما غیرقانونی و بدون کنترل است. اکنون براساس آمار نیروی انتظامی حدود 300 سایت در این خصوص فعالیت می‌کنند که برای کنترل فعالیت سایت‌های همسریابی با قوه قضائیه و پلیس امنیت جلساتی داریم. اما فعالیت سایت‌های همسرگزینی در واقع مشاوره برای کمک به انتخاب همسر است که در این خصوص برنامه‌‌های خوبی داریم و به جاهای مناسبی می‌رسیم.»

خانم یگانه، مسئول ثبت نام سایت صیغه ایرانیان تأکید دارد چون فعالیت‌ این سایت شرعی است پس قانونی هم هست. او به ماده‌ی 28 قانون اساسی اشاره می‌کند: «هرکس حق دارد شغلی را که بدان مایل و مخالف اسلام، مصالح عمومی و حقوق دیگران نیست برگزیند.» در بخشی از این سایت آمده است: «این سایت فقط فتوای کتبی مراجع عظام تقلید جهان تشیع (مجوز شرعی) را کسب و هیچ‌گونه مجوزی از هیچ نهاد قانونی جز ‏قانون اساسی، قانون مدنی و قانون حمایت خانواده ندارد لذا فعالیت ما به استناد اصل 12 و 28 قانون اساسی و مواد 1034، ‏‏1071 و 1075 قانون مدنی و ماده‌ی 21 قانون حمایت خانواده در موضوع وکالت نکاح منقطع کاملاً قانونی است.‏» بر اساس ماده 21 قانون حمایت از خانواده، نکاح موقت ‏تابع موازین شرعی و قانون مدنی و ثبت آن الزامی نیست. ماده 21 از جمله مواد جنجالی لایحه‌ی حمایت از خانواده است که از زمان طرح تا تصویب مخالفان و موافقان بسیاری تا اینکه سرانجام خانه ملت به ثبت ازدواج موقت در سه مورد باردار شدن زن، توافق طرفین، و طرح موضوع به عنوان شرط ضمن عقد رأی داد.

مدیریت سایت را فردی به نام فردین شمائی، کارشناس حقوق قضایی به عهده دارد. حق معارفه در این سایت بین 50 تا 200 هزار تومان است و شمائی این مبلغ را مناسب می‌داند: «آقایانی که فکر می‌کنند مهریه‌ها بالاست و نعوذبالله آن‌ را با حرام خدا مقایسه می‌کنند اولاً از امنیت روانی، قانونی و حلالیت شرعی و همچنین بیماری‌های ایدز و هپاتیت که بگذریم این بانوان محترمه که عمدتاً به‌خاطر نیاز مالی و بعضاً عاطفی با اصول خدا، شارع و قانون صیغه می‌شوند کجا و نعوذبالله زنان مورد قیاس شما کجا و در مورد هزینه معرفی نیز هزینه‌های بسیار سنگین تبلیغات، تعمیر و نگهداری سایت و حقوق پرسنل سایت را محاسبه و لحاظ نمایید.»

از یگانه، مسئول ثبت‌نام که «متاهل و متولد 1347» است جزئیاتی درباره‌ی فعالیت این سایت پرسیدیم. در طول این گفت‌وگو یگانه تأکید‌ کرد که استفاده از خدمات این سایت برای دختران مجرد توصیه نمی‌شود و بهتر است که دختران مجرد در درجه‌ی اول سعی کنند ازدواج دائم داشته باشند.

 

شرایط ثبت نام در این سایت برای ازدواج موقت چیست؟

قبل از هر چیز باید شرایط خودتان را در یک پیامک توضیح دهید. مثلاً اگر دوشیزه باشید، اصلاً نمی‌توانید این کار را انجام دهید. من به دوشیزگان توصیه می‌کنم ازدواج دائم داشته باشند، چون ازدواج موقت تبعات روحی خاص خودش را از نظر خانوادگی و اجتماعی دارد. بانوان دیگر شرایط و ویژگی‌هایشان را در یک پیامک مطابق با دستورالعمل سایت (نام و نام خانوادگی و تأهل، سن و شهر و شغل، تلفن ثابت، ‏تاریخ و ساعت و دقیقه‌ی ‏واریز مبلغ) می‌فرستند. من آنها را به واحد هماهنگی ارجاع می‌دهم و آنجا تصمیم می‌گیرند که آنها را ثبت‌نام ‏بکنند یا نه. مشخصات این افراد با یک کد و نام مستعار در سایت منتشر می‌شود.

ولی من دیدم دخترهای 18 یا 19 ساله هم در این سایت ثبت نام کرده‌اند.

هر خانمی حتی 18 ساله‌ی غیر دوشیزه (البته با ارایه مدارک پزشکی) هم در این سایت‏ هستند و حتماً پدر و جد پدرشان متوفی است. آنها شرایط خاص خودشان را دارند. اگر مجرد باشند و سابقه‌ی ازدواج هم نداشته باشند می‌توانند، در این سایت ثبت نام کنند البته اگر مرجع تقلید آنها حضرت آیت الله‌العظمی سید محمد صادق روحانی باشد. متوجه هستید؟

پس خانم‌های مجرد هم می‌توانند ثبت نام کنند؟

دختران مجرد با انجام این کار دچار صدمات روحی بسیاری می‌شوند و آینده‌شان‌ خراب می‌شود. مدیریت سایت خانم‌های دوشیزه را ثبت نام نمی‌کنند به‌ویژه اگر جوان باشند.

مهریه چگونه و براساس چه معیارهایی تعیین می‌شود؟

مهریه با توجه به شئونات خانم تعیین می‌شود، مانند مهریه‌ی ازدواج دائم… با توجه به شئونات خانوادگی تحصیلی و اخلاقی تعیین می‌شود.

چه ضمانتی برای پرداخت آن وجود دارد؟

مهریه با نظارت سایت حتماً پرداخت می‌شود. شما مشخصات خودتان را می‌فرستید اگر مورد ازدواج دائم وجود داشت، به شما می‌گوییم.

یعنی شما برای معرفی افراد برای ازدواج دائم هم اقدام می‌کنید؟

البته در مورد ازدواج دائم ما هیچ تضمینی نمی‌کنیم. تحقیق با خود خانواده است.

مردهایی که به سایت مراجعه می‌کنند، واقعا چقدر قابل اطمینان هستند؟

ما بر اساس خوداظهاری گزینش و ارزیابی می‌کنیم. اگر من موردی را معرفی کردم شما خودتان اول تحقیق کنید. برای ازدواج موقت تکلیف مشخص است. یک ساعته یا یک ماهه، اما در مورد ازدواج دائم فرق می‌کند.

می‌گویند بیشتر کسانی که به این سایت‌ها مراجعه می‌کنند، مردان متأهل هستند.

نه اشتباه است، بیشتر مجرد هستند. افراد متأهل هم اگر خانم‌شان بیمار باشد یا در سفر بوده یا جدا از آنها زندگی کند به ما مراجعه می‌کنند.

شما چطور می‌فهمید که این مردان حقیقت را می‌گویند؟

الان من چطور با شما صحبت می‌کنم؟ همینطوری هم با اینها صحبت می‌کنم. اگر دروغ بگویند به خودشان مربوط است. صحت اظهارات با خود افراد است. اگر مردی زنش تومور مغزی دارد و روی ویلچر است، مجرد محسوب می‌شود. 90 درصد متقاضی‌های ما افراد مجرد هستند، نمی‌دانم این سوء‌تفاهم از کجا ناشی شده. اگر زنی بخواهد، می‌تواند مدارک پزشکی همسر مرد را ببیند تا مطمئن شود. اگر نتوانست جواب مثبت بگیرد، مسئولیت با خود آقاست. خانمی هم که نخواهد با فرد متأهل باشد، باید شرط بگذارد که من آقای متأهل را نمی‌پذیرم. شرط همسریابی را فرد می‌تواند مشخص کند، ما چیزی را تعیین نمی‌کنیم.

برای انجام صیغه‌ی یک‌ساعته شما اصل شناسنامه را هم می‌بینید یا فقط کارت ملی را می‌گیرید؟

داشتن اصل کارت ملی معتبر کفایت می‌کند.

سایت شما ‏برای تأمین مسکن مراجعه‌کنندگان هم کمک می‌کند؟

این بستگی به متقاضی دارد. اگر خانمی قید کرده نمی‌تواند جای مناسبی را فراهم کند باید آقا این کار را انجام دهد. در موارد یک‌ساعته تأمین مسکن با خانم است. در برخی موارد هم سایت کمک می‌کند تا امنیت لازم برقرار شود.

چگونه؟

یک زن از طرف سایت در محل عقد یک‌ساعته حضور دارد.

برای عقد یک‌ساعته هزینه‌ی مکان از طرف چه کسی پرداخت می‌شود؟

ببینید یک مهریه است که باید خود فرد بپردازد و یک هزینه‌ی معرفی است. سایت یک فیلتر ورودی است. حتی اگر این سایت دولتی بود باید هزینه‌هایی به آن پرداخت می‌شد تا هر آدم بی‌سروپایی اینجا ثبت نام نکند و هر کاری خواست نتواند انجام دهد. منتهی خود خانم اگر مسکن نداشته باشد، ما مسکن را معرفی می‌کنیم. البته مسکن مال ما نیست. مال فرد مورد اطمینان ماست.

هزینه یک‌ساعته‌ی این مکان چقدر است؟

الان برای یک ساعت باید 30 هزار تومان از طرف خانم پرداخت شود، رقم سنگینی نیست.

در سایت گفته شده خانه‌ها برای عقد یک ساعته در غرب تهران و کرج واقع است، درست است؟

(مکث) خب… در این مورد با توجه به شرایط افراد مکان را معرفی می‌کنیم. این مراحل بعدی است.

در فضای مجازی تعداد زیادی سایت و وبلاگ همسریابی و صیغه وجود دارد. چطور باید به سایت شما اعتماد کرد؟

من در مورد سایت‌های دیگر هیچ آشنایی ندارم، بنابراین حرفی هم نمی‌زنم. دو سال است که سایت ما فعالیت می‌کند. این سایت معتبر بوده و در ستاد ساماندهی وب‌سایت‌ها ثبت است. البته می‌دانید که نه‌تنها به سایت ما، بلکه به هیچ سایتی مجوز داده نشده است اما باید این را هم بدانید که چون این مسئله خلاف شرع نیست، خلاف قانون هم محسوب نمی‌شود. از من می‌شنوید، خودتان باید به عنوان خانم  از خودتان مواظب کنید. اگر توجه کنید بیشتر این صفحه‌ها وبلاگ هستند، سایت نیستند که بتوانید اطمینان کنید. ما به دختران جوان توصیه می‌کنیم در هیچ وبلاگی ثبت نام نکنند. در مورد این سایت هم می‌توانید از ستاد ساماندهی وب‌سایت‌ها پیگیری کنید. می‌توانید حتی از طریق پلیس فتا هویت ما را بررسی کنید.

بنابراین می‌توان به شما اطمینان کامل کرد؟

من خانمی را می‌شناسم که ازدواج موقت کرده، باردار شده و کورتاژ کرده است. شما آخر کار را هم ببینید. شما هر کجا زنگ بزنید فوری ثبت نام می‌کنند. اما من به دختران مجرد هشدار می‌دهم. یک خانمی که بیوه و مطلقه است و بچه دارد، چندان مشکلی ندارد. افرادی که سنشان کم است و دوشیزه هستند مشکل دارند. افراد می‌توانند کار در منزل انجام دهند. به نظر من این روش بهتر است تا این راه‌ها.

ضمانت افراد از لحاظ بیماری‌های مقاربتی چگونه است.

ببنید ما آنها را می‌فرستیم دکتر برای ما مدرک بیاورند. موارد ماهانه با یک‌ساعته فرق دارند. احتمال بیماری در موردهای یک ساعته با توجه به دستورالعمل سایت وجود ندارد. ما یک سری شرایط گذاشتیم که خانم‌ها باید رعایت کنند. اگر کسی رعایت نکرد، مسئولیتش با خودش است. اما برای ماهانه محدودیتی وجود ندارد. ولی برای یک ساعته محدودیت وجود دارد. احتمال هر چیزی هست. ما کسی را هم تحریک و تشویق نمی‌کنیم و همه‌ی احتمالات را خود فرد باید در نظر بگیرد. من آنچه شرط بلاغت بود با ‏تو گفتم؛ تو خواه پند گیر خواه ملال.‏

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • سلام علیرضا از سمنان یک زن صیغه ای میخوام از سمنان ساپورت مالیش هم میکنم ۰۹۳۹۸۳۴۸۰۵۴

 • ۰۹۳۰۱۵۵۲۰۴۷

 • سلام مرد۳۳ساله دنبال زن صیغه ماهشهری یا سربندر طبق شرع اسلام واین شماره تلگرام وواتساپ ۰۹۱۶۸۴۰۸۷۶۳

 • سلام و وقت بخیر
  امیرهستم ۴۵ ساله از دزفول دنبال خانمی مجترم وخوش فکر وباشخصیت . میان گین سنی از ۲۸ الــــی ۴۸ سال برای صیغه شرعی والهی هستم از لحاظ مسکن و ماشین وتوان مالی مشکلی ندارم
  مشخصات ظاهریم .خوشتیپ. خوش لباس.تاپ وپرانرژی بسیار متواضع وباوقـــار
  بیاییم به نظرات هم به احساسات هم به نیازهای هم احترام بگذاریم ..لطفا کسانی که قصدشون جدی نیست الکی مزاحم نشند نه وقت خودشونو نه وقت بقیه رو هدرندهند..ازاین فرصت وامکانات سایت بخوبی وبنحو احسنت بهره ببریم

  با تشکر از مدیریت محترم سایت .

 • سلام مرد ۳۳ساله دنبال زن صیغه ی ماهشهری یا سربندر وطبق شرع اسلام باشد وخواهشا الکی مزاحم نشید این شماره واتساپ وتلگرام ۰۹۱۶۸۴۰۸۷۶۳

 • خوبه زن صیغه یکساعته میخوام ۰۹۱۶۹۰۱۹۱۵۵ ۲۹اهواز

 • دیدگاه زن*صیغه ای میخوام اینم شماره منه ۰۹۳۰۲۰۴۴۸۳۷

 • آرش از بهبهان زن صیغه ای میخام همشهری خودم باشه بهتر۰۹۳۶۶۶۵۸۸۷۶

 • آرش از بهبهان زن صیغه ای میخام همشهری خودم باشه بهتر۰۹۳۶۶۶۵۸۸۷۶

 • آرش از بهبهان زن صیغه ای میخام همشهری خودم باشه بهتر

 • صیغه میخوام ۲۷سال دارم ۰۹۳۶۲۰۰۲۲۹۵

 • صیغه میخوام ۲۷سال دارم

 • سلام کاملا درخواستم واقعیه و دنبال کسی واسه آشنایی هستم اگه دختری هست که واقعا دنبال رابطست بیاد بهم بگه ۰۹۳۵۴۸۶۵۷۲۴

 • Goodluck
  از تهران هستم
  @AlirezaE51

 • سایت عالی دارید و آرزوی موفقیت براتون دارم

  از تهران هستم
  @AlirezaE51

 • دیدگاه*صیغه یک ساعته از سربندر میخوام۰۹۱۰۶۵۰۶۱۵۸راننده تانکر سوخت هستم

 • زیبا وخوش اندام باشه ۰۹۳۹۱۵۱۵۱۸۲

 • سلام
  میلادم
  دنبال زن صیغه ای هستم
  خرجشو میدم
  لطفا به ایدی تلگرامم پیام بدین
  @linksport

 • بهروزم

 • سلام بهروزم زن صیغه ای ب ساعتی ا مکان میخوام ۰۹۱۲۶۹۶۸۵۰۷

 • سلام بهروزم زن صیغه ای ب ساعتی ا مکان میخوام ۰۹۱۲۶۹۶۸۵۰۷

 • همسر میخام ن صیغه ی ۲۶ سالمه از شوشتر

 • دیدگاه*سلام زن صیغه میخوام محترم وایمان باشد شمارم ۰۹۳۳۰۳۷۸۳۳۶

 • سلام احمد هستم ۲۸ سالمه زن براصیغه میخوام اهوازی باشه ۰۹۰۱۶۱۸۴۱۳۷

 • خانم اهل شهرستان مسجدسلیمان میخوام
  ۰۹۳۰۸۵۹۱۷۷۸

 • سلام یه زن صیغه میخوام با ایمان محترم باشه شماره ۰۹۳۳۰۳۷۸۳۳۶

 • سلام یه زن واسع صیغه موقت هست به این شماره ۰۹۳۳۰۳۷۸۳۳۶

 • سلام سهیلا هستم ۲۶ سالمه یک مرد خوشگل وخوش تیپ واسه صیغه میخوام اگه هستم با این شماره تماس بگیر
  ۰۹۳۷۵۱۷۵۸۹۹

 • بازهو سلام زن صیغه خوزستانی نبود.بازهم شماره میزارم هرچندکه فایده نداره.۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳ لاین وتماس.

 • سلام محمدشماره لاین زن صیغه ای مایل اهواز یاخرمشهر..۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳

 • سلام مهتاب خانم من چهل وپنج سال دارم محمداهوازیاخرمشهراینم شماره لاینم ۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳

 • دیدگاه*

 • ۰۹۹۰۴۲۷۴۰۷۹زنگ بزنید صیغه میشم

  • مهساخانم توکه خاموشی.محمد۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳

 • با سلام و عرض ادب و تشکر از بانی سایت.
  احسان هستم ۳۳ سالمه از تهران. کارمندم و تحصیلکرده. دنبال یه خانم خوب زیر ۴۵ سال جهت دوستی پایدار میگردم.بی شیله پیله هستم.لطفا اگه کسی مایل بود در تلگرام پیام بده. با تشکر.۰۹۱۲۶۴۹۴۲۳۵

 • سلام مهسا هستم از تهران صیغه میشم هرجا بگی میام نیاز مالی دارم زنگ بزنید ۰۹۹۰۴۲۷۴۰۷۹

  • سلام مازیارم از رشت.چقد خرجته بیای تا اینجا عزیزم

 • سلام از اهواز خانم برای صیغه با هر سنی که هستند مشکل مالی ندارم و ساپورت میکنم فقط حلال رابطه ٣٠سالمه
  ۰۹۰۳۷۱۱۴۸۸۲

 • سلام از اهواز خانم برای صیغه با هر سنی که هستند مشکل مالی ندارم و ساپورت میکنم فقط حلال رابطه ٣٠سالمه

 • خوب است من

 • مصطفی هستم ۲۴سالمه ساکن سربندر هستم زن صیغه میخوام کارم هم خریدو فروش خودرو هست لطفا فقط زنگ بزنید ۰۹۰۳۲۶۵۱۵۵۰

 • ﺳﻼﻡ ﻣن ۴۲ ﺳﺎﻟﻤﻪ ﻳﻚ ﺧﺎﻧﻢ ﺣﺪﻭﺩ ﺳﻲ ﺳﺎﻝ ﺑﺮاﻱ اﺯﺩﻭاﺝ ﻣﻮﻗـﺖ اﺯ اﻫﻮاﺯ ﻣﻴﺨﻮاﻫﻢ ﺩاﺭاﻱ ﻣﻨﺰﻝ ﻫﺴﺘﻢ

 • سلام ….چرا هرچی پیام میزارم ثبت نمیشه

 • نعمت حسینی هستم ۱۹ سالمه یه دختر صیغی میخوام ۱۳/۹۶/۱۲/۳۰ اینم شمارم

 • نعمت حسینی هستم

  االاااددب
  ددود

 • سلام علی ازاهوازمیخوام بایک خانم ۲۲ساله آشناشم کسانی که دراین مدت تعطیلات مایلندتماس ۰۹۱۶۸۰۰۶۰۴۷تماس بگیرند

  • سلام علی ازاهوازمیخوام بایک خطقسانم ۲۲ساله آشناشم کسانی که دراین مدت تعطیلات مایلندتماس ۰۹۱۶۸۰۰۶۰۴۷تماس بگیرند

 • ۰۹۹۰۸۸۶۶۳۵۸

 • سلام وعرض ادب
  امیر هستم میان سال از دزفول
  یه خانم روشن فکر .باشخصیت و مهربان برا صیغه موقت میخوام اگه از هم خوشمون اومد همیشه کنارش خواهم بود
  amir.uvw@gmail.com

 • سلام مهسا هستم از تهران صیغه میشم ۰۹۹۰۴۲۷۴۰۷۹اول اس بدید بعد زنگ بزنید بالای ۲۳سال زنگ بزنن توتلگرام پی ام بدید

 • سلام مهسا هستم از تهران صیغه میشم ۰۹۹۰۴۲۷۴۰۷۹اول اس بدید بعد زنگ بزنید بالای ۲۳سال زنگ بزنن

 • یک خانم در کرج برای صیغه حدود ۴۰سال می خوام ۰۹۱۲۲۶۴۵۶۳۴

 • مرتضی هستم از اهواز دنبال یه زن صیغه هستم که سنشون از ۳۰ ساله نگذشته باشه دنبال دوستی نیستم فقط وفقط ازدواج موقت میخوام

 • سلام . جواد هستم اهواز سن بالا خانمی برا صیقه میخوام ۰۹۳۵۱۸۶۶۱۲۹ واتساب پیامک بدید . باتشکر

 • سلام نسترن خانم من بچه اردبیلم ۲۶سالم اگه میتونی تماس بگیر۰۹۱۴۵۳۳۵۴۲۴

 • این زهرا کلاه برداره حواستتون باشه ازتون پول نگیره

 • اگه همچین چیزی وجود داشته باشه حلال مشکلاته

 • سلام زهرا هستم صیــغه میشـم ۲۱سالــمه از تهران لطفا الکی مزاهم نشین
  ۰۹۳۷۰۴۱۴۴۵زنـگ بزنـــیــد

 • سلام زهرا هستم صیــغه میشـم ۲۱سالــمه از تهران
  ۰۹۳۷۰۴۱۴۴۵زنـگ بزنـــیــد

 • سلام زهرا هستم صیــغه میشـم ۲۱سالــمه از تهران
  ۰۹۳۷۴۰۴۱۴۴۵زنـگ بزنـــیــد

  • سلام زهراخانم ۳۰سالمه صیغه ام میشی

 • منم هستم ۱۹سال صیغه میخوام سن مهم نیست

 • منم هستم ۱۹سال

 • زن صیغه ساعتی کرج

 • زن صیغه ساعتی

 • رضا ابادان
  ۰۹۳۰۸۹۸۲۷۹۴

 • سلام من ماهشهرم و اهواز هم می توانم بیام .
  یک خانم برای صیغه میخام.
  ۰۹۱۶۳۴۱۹۳۹۱

 • نسترن به من صیغه میشی

 • ۰

 • ازدواج

 • دیدگاه*

 • سلام مجتبی هستم از خرمشهر یه زن میخوام پایه باشه واسه سکس شهوتی هستم چیزی براش کم نمیزارم از ابادان هم باشه اشکال نداره از ۱۷تا ۳۰ساله من ۲۷ سالمه ساکن خرمشهر ۰۹۳۷۵۸۱۸۳۳۷

 • ساکن خرمشهرم زن ۱۷تا۳۰ساله پایه برای دوستی وسکس من خیلی شهوتی هستم کم کسر هم براش نمیزارم از ابادان باشه یا خرمشهر فرق نداره۰۹۳۷۵۸۱۸۳۳۷

 • سلام مجتبی هستم از خرمشهر یه زن میخوام پایه باشه واسه سکس شهوتی هستم چیزی براش کم نمیزارم از ابادان هم باشه اشکال نداره از ۱۷تا ۳۰ساله من ۲۷ سالمه ساکن خرمشهر ۰۹۳۷۵۸۱۸۳۳۷

 • سلام
  یک زن میانسال از خود اصفهان هست بیاد
  ۰۹۱۳۸۳۴۷۸۳۵ زنگ بزنه ممنون

 • سلام به همه بند٣٢سالمه ازابادان متاهل یه زن باخداومحجوب به مدت طولانی می خوام صیقه کنم ( جا ندارم ) ٠٩١۶٩٢٩۵۶٩٨

 • سلام امین هستم اگه واقعا این سایت از نظر قانونی مشکلی نداشته باشد خیلی خوبه.منم از اهواز یه خانم از ۳۵تا۵۰ ساله برای صیغه میخوام از لحاظ مالی ساپرتش میکنم.۰۹۰۳۴۲۷۹۳۵۵

 • سلام امین هستم اگه واقعا این سایت از نظر قانونی مهمی نداشته باشد خیلی خوبه.

 • خوب

 • من از تهران یک زن برای صیغه

 • بنده مردی ۵۰ ساله دا آری عروس و داماد هستم ،اما حدود ۱۰ سال است که همسرم در بستر بیماری است یک کارمند ساده هستم که هیچگونه امکانی برای ازدواج دائم و حتی موقت مدت داارندازیم ،و بدیهی است که امکانی برای پیگیری موضوع هم نخواهم داشت ،حال اگر یک تفکر خداپسندانه با تقبل هزار حرف و حدیث ،سعی در یک از حاد ترین معضلات اجتماعی رادارد بنوبه ناچیز خود جز سپاس و ارزوی توفیق برای شما دست اندر کاران محترم ندارم ختم کلام اینکه فلسفه ازدواج در همه ادیان با به شهادت گرفتن خداوند در اهتمام به این سمت الهی صورت میپذیرد مسلما در ازدواج موقت هم به همانگونه خداوند را به شهادت میگیریم که بنده نوعی آفریدگار را به شهادت می گیرم بدان معنا(خدایا تو خود بر ناکرده ی ما آگاهی ،پس حال که از نیت و شرایط خاص هریک از بندگانش آگاهی،مرا نسبیت به ننیتی که دارم یاری فرما،به زبان عامیانه در عقد دائم که شاید تضمینی بر ادامه آن نباشد واقعه خاصی صورت نمی پذیرد تازه چه بسا در عقد موقت حتی ساعتی طرفین به دلیل انجام تعهد الهی ،ثواب بیشتری هم داشته باشد،جسارتا ایا برای فردی با شرایط بنده درصورت تقبل هزینه محرمیت ساعتی+ هزینه مکان ،ایا همیاری خاصی وجود دارد

  • سلام زهراهستم زنگ بزنید اقاداریوش بهم ۰۹۳۷۴۰۴۱۴۵۵

  • سلام اقل داریوش زنگ بزن بهم

   ۰۹۳۷۴۹۵۱۴۴۵

 • یه خانم با مرام و با معرفت میخوام واسه ابراز علاقه از ماهشهر

 • سلام . دنبال خانوم واسه صیغه میگردم وضعیت مالی هم خوبه و پول میدم . خانوما پبام بدین ۰۹۰۳۵۳۳۶۵۸۶

 • زن بیوه ۳۰ به بالا برا صیغه میخوام امیدیه

 • ۲۲سالمه مجردم یه دختر یا یه خانوم واسه دوستی وسکس میخام

 • سلام زن سیغه ای میخوام دزفول بین۲۵تا۳۵سال لطفا با این شماره تما بگیرید
  ۰۹۱۶۶۴۶۹۳۹۶

 • ۲۸ سالمه جوان و قوی مکان ندارم از آبادان هستم ۲۰۰ تومان میدم واسه ی زن صیغه ای البته زن سن بالا میخوام ۴۵ تا ۶۰ حاضرم صیغه کنم۰۹۳۸۱۵۶۵۴۲۶

 • ۲۸ سالمه جوان و قوی مکان ندارم از آبادان هستم ۲۰۰ تومان میدم واسه ی زن صیغه ای البته زن سن بالا میخوام ۴۵ تا ۶۰ حاضرم صیغه کنم

 • ۳۰ساله هستم.زن صیغه ای اطراف دزفول میخواستم.

 • خیلی خوبه اکثر اونهایی که مجردن میتونن نیازشونو برطرف کنن

 • سلام زهراهستم صیغه میشم شماره تماس
  ۰۹۳۷۴۰۴۱۴۴۵

 • سلام یه زن زیبا با حال بین ۲۵تا۳۵سال سیغه میخوام ۰۹۳۸۸۹۵۹۹۸۲پیام بفرستید

 • ۰۹۳۹۷۶۷۲۸۰۷

 • کارمند خوش تیپ

 • لعنت به ادم دروغگو خدا ازتون نگذره این حرفا چیه پشت میزنید مگه خداندارید ؟؟؟؟

  صیغه میشم لاشی نباشی الکی زنگ نزن مرد باش مردونه بیا جلو ۰۹۳۷۴۰۴۱۴۴۵

  • سلام اهل کجایید شرایطتون چیه؟؟

  • سلام اهل کجایید شرایطتون چیه؟؟ ۰۹۳۸۹۴۲۸۳۲۶

 • چهره زیبا جذاب.خوش اندام

 • علی اهواز ۲۶زن صیقه میخوم۰۹۱۶۹۰۹۰۱۲۹

 • ۳۸ ساله هستم. از لحاظ تامین مسکن مشکلی ندارم. چنانچه خانمی تمایل به ازدواج دارند لطفا به شماره زیر پیام بدن. با تشکر
  ۰۹۳۰۵۱۷۰۲۵۱

 • سلام از اهواز هستم صیغه میخوام جیمیلمم man.of.gstar@gmail.com

 • سلام،،۳۰سالمه ،،یکنفر رومیخوام صیغه بشم باهاش ،،ولی ایشون بایدازلحاظ مالی کم نزاره،،وبتونه کاملا ساپورتم کنه،،اقایونی که واقعا ازنظرمالی مشکلی ندارن به این ای دی تلگرام من پیام بدن ،،ممنون
  Malosak200

  • ۰۹۳۰۷۶۷۲۸۰۷پیام بدین مرتضی بچه سربندر هستم

  • هستم

  • از نظر مالی طعمینت میکنم ولی میتونی بیای سربندر به این شماره بهم زنگ بزن ۰۹۰۳۲۶۵۱۵۵۰

  • سلام محمدشماره ولاین ۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳

 • ساکن اهواز دارای منزل سن ۳۶

 • ساکن اهواز دارای منزل بین ۳۰تا۴۰

 • این زهرا گفته صیغه میشم ۲۱سالمه دروغ میگه این فقط تلکه میکنه آدمارو مواظب باشید پول بهش نریزید به حساب چون اول پول میخاد پلو گرفت دیگه جواب نمیده ازمن گفتن شمارم۰۹۳۷۴۰۴۱۴۴۵

 • این زهرا ۲۱ساله گفته صیغه میشم دروغ میگه قصدش تلکه کردن ادماهستش مواضب باشید پولتونو بهش ندید چون اول میگه کرایه منو بده تابیام پولوکه بگیره دیگه جواب نمیده شماره اش ۰۹۳۷۴۰۴۱۴۴۵

 • سلام زهرا هستم ۲۱سالمه صیغه میشم هرجا بگید میام توروالکی مزاحم نشید اونای که صیغه میخوان زنگ بزنن ۰۹۳۷۴۰۴۱۴۴۵

 • ازدواج موقت بایک زن بیست الابیست پنج.ساله سربندر

 • ناشناس از بیرجند هستم، اگر زن صیغه ای تو شهر بیرجند باشه ایمیل بزنه.
  Mebrahimi135@gmail.com

 • سلام. یه زن صیغه ای میخوام از اهواز. مبلغش هم واسم مهم نیست۰۹۰۳۸۷۵۶۱۴۸

 • یه زن ساده وباخدا باشه ازاهوازاز۲۵تا۳۵سال ۰۹۱۶۶۰۸۴۳۰۵

 • ازدواج موقت

 • سلام زهرا هستم ٢١سالمه ازهمدان نیاز مالی دارم صیغه میشم از هرشهری هستی بگو میام فقط سرکاری نباشه از راه حلال میخوام فقط صیغه میشم
  ۰۹۳۷۴۰۴۱۴۴۵
  زنگ زنید

 • ی خانوم۲۰-۳۰ ساله ار تهران واسه صیغه میخام
  خودم۲۵ سالمه
  ماهی تا ۵۰۰ تومن میتونم هزینه کنم
  ۰۹۱۷۰۶۳۵۱۱۹

 • سلام زن صیغه موقت میخوام از آبادان ۰۹۳۷۶۶۴۱۱۳۹

 • سلام صیغه میشم زهرا هستم ٢١ساله همدان ۰۹۳۷۴۰۴۱۴۴۵زنگ بزنید

  • ۰۹۳۹۸۴۵۰۰۲۵ لطفا شرایطون چیه شهرستان میاید واسه زندگی اگه اهل زندگی باشید عقد دایم

 • سلام زهراهستم ٢١ساله از تهران صیغه میشم هرشهری بگید میام نباز مالی فقط

  ۰۹۳۷۴۰۴۱۴۴۵اول اس بدید بعدا زنگ بزنید .

  • سلام زهرا خانم بنده منصور ۴۵ ساله هستم و مشکل مالی ندارم از شهرستان بیرجند هستم اگه حاضری بیای اینجا اطلاع بده.

  • ۰۹۳۰۷۶۷۲۸۰۷پیام بدین مرتضی بچه سربندر هستم

  • شرایط بگو ۰۹۳۰۱۱۱۶۱۳۳

 • دنبال ازدواج موقت هستم ۳۰ ساله با خانم سن بالا اینم شمارم از آبادان باشه لطفا ۰۹۳۸۱۵۶۵۴۲۶

 • دنبال ازدواج موقت هستم ۳۰ ساله با خانم سن بالا

 • تا حالا در اهواز کسی صیغه کرده؟؟؟

 • تا حالا در اهواز کسی صیغه کرده؟؟؟

 • رضاهستم ۴۲ ساله هرکی تمایل داره صیغه من بشه تماس بگیره۰۹۳۷۸۰۵۶۶۷۶

 • مهتاب هستم ۴۱ ساله بیوه بچه ندارم وبچه دا رهم نمیشم صیغه میشم سن بالا یعنی با مرد با لای ۴۵سال شماره بزارین فقط وفقط لاین

  • سلام مهتاب خانم بنده منصور ۴۵ ساله هستم و مشکل مالی ندارم از شهرستان بیرجند اگه حاضری بیای اینجا اطلاع بده.

  • ۰۹۳۹۲۴۳۴۱۹۸ بیا تلگرام

  • ۰۹۳۰۵۱۷۰۲۵۱
   لطفا فقط پیام بدین

  • ۰۹۳۰۷۶۷۲۸۰۷پیام بدین مرتضی بچه سربندر هستم

  • ۰۹۳۹۷۶۷۲۸۰۷سلام

  • خوش تیپ خوش اخلاق منطقی

  • سلام باشماره .۰۹۲۱۱۴۸۷۷۳۶تماس بگیر احمد

  • مهتاب خانوم من ۳۲ سالمه در خدمتم

  • سلام مهتاب خانم رضا هستم
   ۰۹۳۸۷۶۵۶۵۸۹
   پشیمون نمیشی

  • سلام مهتاب خانم من امیر هستم از اهواز خونه هم دارم اگه میتونی بیایی اهواز من با شرایط شما مشکلی ندارم صبح تا عصر سر کارم . چهل سالمه اهل دل اهل شوخی و خنده البته تا جایی که حرمتها اجازه میده از لحاظ مالی هم مشکلی ندارم . ۰۹۳۹۳۰۶۵۵۶۷

  • سلام محمدهستم ۰۹۳۹۰۴۷۶۷۵۲

  • سلام محمدهستم ۰۹۳۹۰۴۷۶۷۵۲مهتاب خانم لاین منتظرم

  • شماره برای مهتاب خانم ۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳بیالاین

  • شماره برای مهتاب خانم ۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳بیالاین اهوازیاخرمشهر.اگه مهتاب نیکبخت باشه که بهتر زنگنه.

  • ۰۹۱۶۳۳۴۷۸۱۷ أحمد

  • سلام امیر هستم از کرج دنبال زن صیغه هستم کسی هست تماس بگیره، ۰۹۳۹۶۱۳۳۵۱۰

  • دیدگاه*

 • سلاااام محمد از اهواز دنبال یه خانم بیوه از ۰۹۱۶۳۰۴۷۱۸۰

 • یه زن صیغه و میانسال میخوام از اهواز
  ۰۹۰۳۵۳۳۶۵۸۶

 • درخدمتم

  • متوجه نمیشم چطورپیامتونوبخونم لطفا اگه مغدوره اس بدید ممنون میشم

 • سلام از اندیمشکم.کسی از اطراف هست؟دختر میخوام.صیغه هم بود عالی میشه. رضام.۲۷ساله ۰۹۲۱۴۱۷۴۷۶۰

 • سلام دنبال یه دوست باصداقت هستم دخترزن مطلقه بیوه مهم نیست سن هم برام مهم نیست ازاهوازباشه اگه کسی دوست داشت پیام بده۰۹۱۶۷۳۳۲۰۲۷

 • سلام
  خانم میان سال از اهواز بود پیام بده
  ۰۹۰۳۵۳۳۶۵۸۶

 • عبدالحسین ازشوش۳۸سال زن صیغه میخام ش تماس۰۹۳۵۰۶۸۵۲۳۵

 • من وحید پسر سالم بی پول دنبال یه دختر پولدار خودم بی پولم ۲۷ سال سن دارم سواد دیبلم شغل مکانیک دنبال ازواج داءم هستم

 • من وحید پسر سالم بی پول دنبال یه دختر پولدار خودم بی پولم ۲۷ سال سن دارم سواد دیبلم شغل مکانیک

 • سلام من رضا هستم ومیخام همسر دوم بگیرم مومن وباخدا ۳۸سالمه اگه کسی هست بهم پیام بده ۰۹۱۶۲۸۵۶۲۳۸ من از اطراف اصفهانم مطلقه بیوه باشه فرق نمیکنه فقط مومن باخدا باشه

 • سلام مجردم دنبال زن صیغه ای میگردم سنمم ۲۲می باشد خوش تیپم هستم
  ۰۹۳۵۸۳۰۰۵۶۳

 • سلام مجردم دنبال زن صیغه ای میگردم

 • سلام مجردم دنبال زن صیغه ای میگردم

 • به دلید بیماری همسرم نیاز به ازدواج موقت دارم

 • سلام رضا هستم ازدزفول دنبال زن صیغه ای می گردم ۰۹۱۶۶۴۰۹۹۰۱

 • من سروش هستم تنها زندگی می کنم به دنبال خانمی جهت صیقه موقت یا دائم می باشم تمام امکانات فراهمه به همراهم تماس یا اس دهید . اینم شماره تماسمه: :
  ۸۱۳۲ ۶۳۷ ۰۹۲۲

 • سینا هستم ۳۰ساله ازاهواز قد۱۷۵ وزن ۷۵ سبزه روشن جذاب ازاهوازهستم دنبال یه خانم محترم ومهربان
  برای صیغه هستم کارمندشرکت شیر هستم .خواهشآ فقط خانم های متشخص ومحترم تماس بگیرن
  حوصله دردسر را ندارم واتساپ وتلگرام هم دارم ۰۹۲۱۷۰۴۹۱۴۰

  • سلام آقای محترم. منم اهوازی هستم. ولی اول برو شیر بخور. بعد هوس زن گرفتن کن.

 • ۲۹ ساله آبادان زن صیغه اگه هست به این شماره خبر دهید ۰۹۳۷۲۸۶۵۱۷۴ ابادان

 • دنبال ی خانوم با شخصیت واسه صیغه میگردم.۰۹۱۶۴۸۶۹۵۴۰

 • اهواز

 • سلام دوستان یه زن صیغه ای میخوام واس یکی دوسال. بنده تو کار خرید فروش لباسم هفته ای یبار م میرم مسافرت شهر تا شهر. عادت چندسالمه. فرقی نمیکنه مطلقه باشی یا شوهرت برحمت خدا رفته. از نظر مالی وخرید اشیا کاملا تامینت میکنم . خداییش از خود تعریف کردن نباشه خیلی مهربون و خوشتیپم همه چی ازخودم دارم شکر. مجردم وفعلا قصد ازدواج داعمو ندارم. ترجیحا ۳۰سال به پایین باشی آلیه. کسی بود لطفا خبرم کنید. اینم شمارم ۰۹۳۶۶۹۰۴۶۵۲امیره ترجیحا طرف مقابل اهوازی باشه چ بهتر اطراف اهوازم مشکلی نیست مرسی

 • زنگ به این شماره نزنید دیگه

 • بی زحمت دیگه بهش زنگ نزنید بهش

 • زنگ به این شماره نزنید شماره منو الکی گذاشتن من مردم

 • ۳۵ سال سن دارم دنبال ازدواج موقت هستم

 • ۲۸ اهواز مجردزن صیقه ای میخوام مدت هرچقد طرف قبول کرد همه جوره کنار میام . خوشتیپم (میگن). ۳۵ به پایین
  عالی عالی

  منتطرتماسم

 • سلام ۲۸ سن دارم مجرد از اهواز زن سیقه میخوام خوب و مهربون و زیبا زیر ۴۰ . نمیشه از خود تعریف کرد ولی خوشتیپم . با هر شرایطیهم باشه کنار میام ۰۹۳۶۰۰۴۲۳۷۱

 • سلام ۲۸ سن دارم مجرد از اهواز زن سیقه میخوام خوب و مهربون و زیبا زیر ۴۰ . نمیشه از خود تعریف کرد ولی خوشتیپم . با هر شرایطیهم باشه کنار میام
  ۰۹۳۶۰۰۴۲۳۷۱

 • سلام زن مطعلقه هستم ۳۰ ساله حشری هستم یه پسر خون گرم و جون زنگ بزنه همه جامیام شماره تماس ۰۹۱۶۹۴۷۸۵۸۷

  • سلام ستایش خانم برا صیغه شرایطتو بگو من شمارمو میدم تماس بگیر بگو ۰۹۳۳۲۲۰۹۳۲۸

  • ۰۹۳۰۷۶۷۲۸۰۷پیام بدین مرتضی بچه سربندر هستم

  • سلام

  • سلام سپیده خانوم خوبی هستم درخدمتت منم دزفول هستم خواستی اینم شمارم
   ۰۹۳۷۸۰۱۳۳۸۶

 • زن صیغه ای میخوامم۰۹۳۷۷۵۳۰۰۳۳

 • پسری سالمم بنام (سینا دولتشاهی) ۲۳ ساله از(کشور ایران – استان مازندران – شهرستان تنکابن)- دوستام میگن زیبایی. – واقعا اهل سواستفاده و مزاحمت تلفنی و رد و بدل کردن شماره نیستم. جدی میگم. شغلم آزاده با درآمد خیلی بالا- ((سخت گیر نیستم.)) همسر موقت یا دوست دختر آینده ام به هر سنی و نیز از هرجای ایران یا جهان و با هر خصوصیات اخلاقی و جسمی و مالی و غیره…ای که باشه اشکالی نداره – البته فقط خوب و وفادار باشه… *عاشق ورزش و کوه و جنگل و غیره۰۰۰ ام. – مجردم و مستقل و تنها زندگی میکنم. از خودم خانه دارم. – نیاز به یه کسی دارم که واقعا درکم کنه. براش کم نمیزارم- جوونمم براش میزارم. خونسرد و مهربان و شوخم. اهل تفریح و دست و دلبازی و۰۰۰ – در زندگی – دیگران – منو بعنوان یه تکیه گاه میشناسن – من خیلی وقت آمدن به سایت و اینترنت رو ندارم. پس اشکالی نداره که شمارمو بذارم. شماره فقط پلی هست برای ارتباط آسان تر. نه ایجاد مزاحمت و سواستفاده و … خواهشا خواهشا کسی که واقعا قصد آشنایی نزدیک – دوستی و یا روابط حضوری نداره – زنگ نزنه یا مزاحم نشه. خواهش میکنم یه وقت فکر نکنید چون شمارمو میزارم ـ آدم هرزه ای هستم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳ میخوام طرف مقابلم(دختر یا زن فرقی نداره)(به منظور دوستی و ازدواج موقت کردن و غیره… )خوب و با وفا باشه. – ترجیحا اگر از تنکابن یا رامسر و یا چالوس باشه خیلی بهتره – البته اگر طرف مقابلم از هر شهر یا منطقه ی دیگه ی ایران یا جهان هم که باشه اشکالی نداره. (((راستی اگر خواسته ها و مطالبات بانوی مورد نظرم بجا و منطقی باشه – تمام سعی خودمو میکنم که خواسته هاشو برآورده کنم*****************!!!!! )))
  اگر بانوی صیغه ای برام پیدا بشه – میخوام به مدت یکسال و یا هرمقدار(توافقی) که خودمون خواستیم با هم زن و شوهر باشیم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳

 • پسری سالمم بنام (سینا دولتشاهی) ۲۳ ساله از(کشور ایران – استان مازندران – شهرستان تنکابن)- دوستام میگن زیبایی. – واقعا اهل سواستفاده و مزاحمت تلفنی و رد و بدل کردن شماره نیستم. جدی میگم. شغلم آزاده با درآمد خیلی بالا- ((سخت گیر نیستم.)) همسر موقت یا دوست دختر آینده ام به هر سن و سالی و نیز از هرجای ایران یا جهان و با هر خصوصیات اخلاقی و جسمی و مالی و غیره…ای که باشه اشکالی نداره – البته فقط خوب و وفادار باشه… *عاشق ورزش و کوه و جنگل و غیره۰۰۰ ام. – مجردم و مستقل و تنها زندگی میکنم. از خودم خانه دارم. – نیاز به یه کسی دارم که واقعا درکم کنه. براش کم نمیزارم- جوونمم براش میزارم. خونسرد و مهربان و شوخم. اهل تفریح و دست و دلبازی و۰۰۰ – در زندگی – دیگران – منو بعنوان یه تکیه گاه میشناسن – من خیلی وقت آمدن به سایت و اینترنت رو ندارم. پس اشکالی نداره که شمارمو بذارم. شماره فقط پلی هست برای ارتباط آسان تر. نه ایجاد مزاحمت و سواستفاده و … خواهشا خواهشا کسی که واقعا قصد آشنایی نزدیک – دوستی و یا روابط حضوری نداره – زنگ نزنه یا مزاحم نشه. خواهش میکنم یه وقت فکر نکنید چون شمارمو میزارم ـ آدم هرزه ای هستم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳ میخوام طرف مقابلم(دختر یا زن فرقی نداره)(به منظور دوستی و ازدواج موقت کردن و غیره… )خوب و با وفا باشه. – ترجیحا اگر از تنکابن یا رامسر و یا چالوس باشه خیلی بهتره – البته اگر طرف مقابلم از هر شهر یا منطقه ی دیگه ی ایران یا جهان هم که باشه اشکالی نداره. (((راستی اگر خواسته ها و مطالبات بانوی مورد نظرم بجا و منطقی باشه – تمام سعی خودمو میکنم که خواسته هاشو برآورده کنم!!!))) اگر بانوی صیغه ای برام پیدا بشه – میخوام به مدت یکسال و یا هرمقدار(توافقی) که خودمون خواستیم با هم زن و شوهر باشیم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳

 • دیدگاه*سلام زن صیغه میخوام۰۹۳۳۰۳۷۸۳۳۶از اهواز باشه

 • شوشتر زن صیغه میخوام
  ۹۱۶۰۳۲۹۴۷۱

 • شوشتر زن صیغه میخوام
  ۹۱۶۰۳۲۹۴۷۱

 • خانم صیغه ای میخوام از۲۴ساله.الا۴۵ساله خودم ۳۴سالمه تنهازندگی میکنم جاازخودم ۰۹۳۷۶۵۸۱۴۸۷ به این خط اس بده

  • سلام . آقا سجاد لااقل عکستونو بذارید داخل همین سایت!

 • سلام لطفاهرکی تمایل داشت پیام بدین کریم ۳۰سال دارم چارشونه پرخوش رو۱۸۵قد تلگرام وات دارم
  ۰۹۳۵۸۳۲۰۳۹۶ درضمن آبادانم

  • سلام دنبال زن ضیغه از اندیمشک دزفول هستم. حسین هستم اینم شمارم لطفا اگه خانم صیغه ای هست از اندیمشک دزفول زنگ بزنه. ضمنن کیر خوبی هم دارم. ممنون از سایت خوبتون. ۰۹۳۳۳۵۰۸۲۶۰

 • سلام
  سعید هستم ۲۶ ساله بندر امام خمینی (سربندر).کارمندم واز خودم خونه دارم.واسه صیغه هر کس شرایطش رو داره زنگ بزنه.از لحاظ مالی هم مشکلی ندارم.شمارم اینه ۰۹۱۰۷۶۰۶۳۷۵

 • سلام
  سعید هستم ۲۶ ساله بندر امام خمینی (سربندر).کارمندم واز خودم خونه دارم.واسه صیغه هر کس شرایطش رو داره زنگ بزنه.از لحاظ مالی هم مشکلی ندارم.شمارم اینه ۰۹۱۰ ۷۶۰ ۶۳ ۷۵

 • سلام زن صیغه ای میخام دزفول سن ۲۵ساله باشه۰۹۳۳۷۵۶۹۱۱۲

 • سلام زن صیغه ای میخام دزفول اینم شمارم لطفا تماس بگیرید ۰۹۳۳۷۵۶۹۱۱۲سن ۲۰تا۲۵باشه ازلحاظ مالی مشکلی نیست

 • سلام زن صیغه تی میخوام۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سیغه ۲۵ساله باشه اهل زنجان باشه ۰۹۱۹۶۷۴۲۰۴۰ منتظرم

 • حسین هستم لطفا یک صیغه میخام از اهواز
  ۰۹۳۶۴۳۹۶۴۶۷

 • حسین هستم لطفا یک صیغه میخام از اهواز

 • صیغه جوان از زنجان میخواهم تماس ۰۹۱۲۶۴۱۸۳۴۵

 • دیدگاه*

 • سلام آریا از بهبهان زن صیغه ای زیر ۴۰ ساله تو بهبهان می خوام ۰۹۳۵۵۹۹۹۳۸۹

 • صیغه، خانم آبادان ی۰۹۰۱۶۷۸۸۸۹۲از لحاظ مالی مشکلی نیست فقط با خانه باشه

 • صیغه، خانم آبادان ی

 • صیغه

 • اهواز
  خانم اهوازی واسه صیغه
  لطفا پیام بده
  ٠٩٠٣۶٨٧۵۴١٢

  • سلام دنبال زن ضیغه از اندیمشک دزفول هستم. حسین هستم اینم شمارم لطفا اگه خانم صیغه ای هست از اندیمشک دزفول زنگ بزنه.. ممنون از سایت خوبتون. ۰۹۳۳۳۵۰۸۲۶۰

 • سلام امیرعلی هستم ۳۳ سال دنبال یه زن صیغه ای جوان هستم ۰۹۳۹۱۴۲۵۷۱۵ ساکن ابادان

 • سلام.سجادهستم.مجرد۳۵ساله.خانمی محترم برای صیغه تماس بگیره.۰۹۱۴۷۶۰۹۷۵۲

 • سلام ۲۵سالمه برای صیغه ای بدین

  • سلام از اندیمشکم.کسی از اطراف هست؟دختر میخوام.صیغه هم بود عالی میشه.من رضام.۲۷ساله ۰۹۲۱۴۱۷۴۷۶۰

  • سلام اهل صیغه هستی من حاضرم لطفا پیام بدید اهل دروغ و ریا نیستم

  • زن صیغه از دزفول میخوام۰۹۳۷۷۵۳۰۰۳۲

  • سلام امیدهستم خوزستانیم اگه مایل باشیدرواین شماره بزنگ۰۹۳۶۵۲۷۸۹۰۳

  • سلام ۰۹۳۷۲۷۲۰۷۲۲

  • سلام بزنگ۰۹۳۷۳۹۴۸۲۶۸

  • سلام سارینا خانم بنده منصور ۴۵ ساله هستم و مشکل مالی ندارم از شهرستان بیرجند اگه حاضری بیای اینجا اطلاع بده.

  • ۰۹۳۹۷۶۷۲۸۰۷سلام

  • زن یادخترزیز۳۰سال تماس بگیره جهت صیغه ۰۹۳۶۵۲۷۸۹۰۳امیدازخوزستان بهبهان

  • سلام محمدهستم ۰۹۳۹۰۴۷۶۷۵۲مهتاب خانم لاین منتظرم

  • سلام ساریناخانم اهوا زیاخرمشهردرخدمتم ۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳

 • زن صیغه ای از قم باتشکر۰۹۱۹۹۷۱۵۸۲۷

 • ازدواج موقت ۰۹۱۶۶۱۷۷۹۳۸

 • زن جوان خوشرو و خوش برخورد و پاکیزه جهت صیغه نیازمندم

 • سلام زن صیغه ای موقت میخوام.دزفول
  ۰۹۳۹۰۳۵۵۰۰۸

 • صیغه ۰۹۱۲۰۱۷۴۷۳۱

 • زن صیغه ای از اهواز میخوام لطفا با من تماس بگیره. عباس ۲۹ از ۰۹۰۳۶۱۷۵۸۳۶

 • سلام.
  آقا ۳۷ ساله ساکن اهواز.احتیاج به صیغه موقت دارم.۰۹۱۲۸۶۶۵۹۴۵ علیرضا

 • کسی اهل صیغه بامن تماس بگیرد۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • زن دخترهرچه باشه صیغه تی میخوام لطفاتماس بگیرد۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سلام زن صیغه ای میخوام لطفابامن تماس بگیرد۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سلام الیاس از آبادان هستم دنبال همسر برای صیقه هستم سی ودو سال سن دارم با تشکر شماره من ۰۹۱۶۸۳۲۴۶۵۲

 • معرفت

 • سلام عباس ۳۰ساله ازتبریزهستم یه خانم ۲۰الی۳۰ساله برای صیغه موقت یا دایم این هم شمارمه۰۹۳۸۲۴۰۹۱۷۷

 • زن صیقه ای یا مجرد

 • به خانم واسه ازدواج موقت میخواهم ممنون میشم تماس بگیرن۰۹۰۱۶۴۱۶۵۵۲

 • یه زن ۳۰ تا ۳۵ ساله برای صیغه یک ساله از دزفول این هم شمارمه ۰۹۱۶۶۴۴۵۹۷۶

 • سلام دنبالیه زن صیغه میگردم سن بالا دزفول

 • دیدگاه*سلام میلاد بیست ساله از آبادان هستم خانم جهت صیغه به این شماره زنگ بزنه ۰۹۲۱۷۵۵۶۹۳۲

 • سلام نیماهستم ازاهواز خانم جهت صیغه لطفاا پیام بده ۰۹۳۵۴۲۳۴۵۸۷

 • سلام،علی هستم ۲۰ساله از بهبهان_صیغه یک ساعته میخواهم،اگر مکان نداشت من دارم_پولم هر چه قدر بخواد هیچ مشکلی نیست،پیامک بدید.۰۹۳۷۲۹۰۱۷۶۰

 • سلام،علی هستم ۲۰ساله از بهبهان_صیغه یک ساعته میخواهم،اگر مکان نداشت من دارم_پولم هر چه قدر بخواد هیچ مشکلی نیست.۰۹۳۷۲۹۰۱۷۶۰

 • سلام رضا هستم از اهواز۲۷سالمه,.کارم موبایل, دنبال ی خانم مهربون میگردم سن مهم نیست فقط بالا هجده, همه جوره هواشو دارم, ممنون

 • تو لاین نبودی ،؛؛،

  • سلام تلگرام شما فعال است یا وات ساپ

  • سلام خوبی

  • سلام.ازاهواززن یادخترمیخوام شیشه ای خونه دارم نبینم۰۹۳۸۸۷۱۶۰۸۲ سجادهستم۳۰سالمه

  • ۰۹۳۹۷۶۷۲۸۰۷سلام

  • سلام محمدهستم ۰۹۳۹۰۴۷۶۷۵۲مهتاب خانم لاین منتظرم

  • ستاره خانم چطورمیشه تولاین پیدات کنم.این شماره لاین من.محمدهستم خرمشهریااهواز.۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳

  • سلام ستاره جون خوبی دوست داشتی زنگ بزن ایمان ۰۹۳۸۰۸۱۶۵۴۶

 • سلام اگه زن صیغه ای هست در دزفول بهم پیام بده لطفا اینم شماره ام است ۰۹۱۶۶۴۴۵۹۷۶

 • سلام ستاره خانم وات ساپ فعال است شمارم ۰۹۱۶۶۴۴۵۹۷۶

 • سلام ناهید خانم چرا جواب نمیدی

 • سلام ستاره خانم تماس بگیرید ۰۹۱۶۶۴۴۵۹۷۶

 • زن صیغه ای مناسب در دزفول

 • سلام ستایش هستم ۲۶ ساله دزفول. آقای متاهل با وضع مالی عالی .جهت صیغه و ساپرت مالی

  • سلام

  • دیدگاه*سلام رضا هستم متاهل ۳۰ ساله پولدار ستایش خانوم تماس بگیرین ۰۹۹۰۰۶۲۱۲۷۰

  • سلام مجرد هم کفایت میکنه یا ن

  • سلام ستایش

  • س علی هستم ۲۸سالمه همه جورش هستم از دزفول۰۹۳۶۵۶۰۵۰۹۸ستایش خانوم بزنک

  • علی س علی هستم همه جورش هستم بزنک ستایش خانم۰۹۳۶۵۶۰۵۰۹۸

  • مهرانم ۲تا طلافروشی دارم یکی رومیخوام برا دوماه خانمومم حاملست ۲۰ میلونم میدمش

  • سلام ستایش از بندر دیلم علی هستم وضع مالی عالی دارم درخدمتتم

  • سلام از اندیمشکم.کسی از اطراف هست؟دختر میخوام.صیغه هم بود عالی میشه.من رضام.۲۷ساله ۰۹۲۱۴۱۷۴۷۶۰

  • سلام من هستم بزنگ عزیزم

  • سلام
   اگه ممکنه شمارتون رو واسم اس کنید تا تماس بگیرم..۰۹۳۶۶۹۴۴۷۴۲

  • سلام ستایش خانم برا صیغه شرایطتو بگو من شمارمو میدم تماس بگیر بگو ۰۹۳۳۲۲۰۹۳۲۸

  • سلام ستایش میای بندر

  • سلام ستایش خانم خوبی شمارتو بزار

  • ستایش سلام با این شماره ۰۹۳۶۷۲۳۲۱۳۸تو تلگرام پیام بده

 • سلام سورنا هستم کارمند حفاری و نیاز به زن صیغه ای دارم

 • امین هستم ۲۶سالمه از آبادان دنبال یه خانم بیوه یا مطلقه با سنگ نهایت ۳۵ و خوش سیما
  ۰۹۳۳۲۹۲۷۳۱۷

 • کمال ،معلم هستم سربندرزن صیغه از۳۰تا۴۰میخام تماس یااس به ۰۹۳۸۲۸۲۶۷۵۵

 • سلام ناهید خانم کجایی هستی . ۰۹۳۹۳۷۲۱۳۶۳

 • سلام.پدرام هستم ۳۳ سالمه خواستار یک رابطه دائم هستم با یک زن ۳۰ یا ۳۱ ساله در بهبهان.این هم شمارمه : ۰۹۳۷۶۰۳۲۸۷۷

 • صیغه دزفول

 • حسام هستم ،زن صیغه میخام ،۰۹۱۲۲۸۷۵۶۳۹

 • ۳۵سالمه مهندس نفت هستم شرکت نفت کارمیکنم.ساکن اهوازم دنبال زن صیغه هستم۰۹۳۹۴۴۷۴۲۱۶

 • سلام من اهوازم دنبال یه زن صیغه ای واسه چند مدت میخوام سنش از ۱۹تا ۳۷باشه از لحاظ مالی مشکلی نیست کنار میایم شمارم اینه ۰۹۱۷۷۴۳۶۹۴۰خواهشا اگه کسی هست فورا..با تشکر

 • سلام از اندیمشکم.کسی از اطراف هست؟دختر میخوام.صیغه هم بود عالی میشه.من رضام.۲۷ساله ۰۹۲۱۴۱۷۴۷۶۰

 • سلام من دنبال زن صیغه ام بین ۱۸تا۲۸
  ۰۹۰۳۸۰۳۸۶۲۹

 • سلام من دنبال زن صیغه ام بین ۱۸تا۲۸

 • سلام ستاره خانم.اکه میشه با من تماس بگیرید.دنبال زن صیغه ای خوب هستم.باتشکر ۰۹۳۰۰۷۸۱۱۸۶

  • ستاره خانم محمدشماره لاین۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳

 • سلام ا هوازیم.دنبال زن صیغه هستم.باتشکر.

  • سلام دنبال زن ضیغه از اندیمشک دزفول هستم. حسین هستم اینم شمارم لطفا اگه خانم صیغه ای هست از اندیمشک دزفول زنگ بزنه. ضمنن کیر خوبی هم دارم. ممنون از سایت خوبتون. ۰۹۳۳۳۵۰۸۲۶۰

 • سلام متری

 • سلام ۲۸سالم علیرضا هستم دنبال صیقه از امیدیه یارامشیر هستم مرسی۰۹۳۵۲۷۸۹۹۳۲

 • سلام ۲۸سالم علیرضا هستم دنبال صیقه از امیدیه یارامشیر هستم مرسی۰۹۳۵۲۷۸۹۹۳۲

 • سلام علی هستم از اهواز یه خانم واسه ازدواج موقت خواستم ممنون میشم تماس بگیرین ۰۹۰۱۶۴۱۶۵۵۲

 • سلام.من رضام.از اندیمشک.پولدارم و شاغل . ساپورت مالی میکنم.سن خانم مهم نیست.قیافم خوبه.خوش قد وبالا. ۰۹۲۱۴۱۷۴۷۶۰

 • سلام با تشکر از سایت خوبتون

 • علی
  بیست سالمه از ابادان
  بدن سازم و هیکلم خیلی درسته
  پولم زیاد دارم
  پیام بدین به جیمیلم
  Beyond06317675@gmail.com

 • سلام.از دزفول خانوم محترمی واسه ازدواج موقت هست لطفا پیام بدین…۰۹۳۶۴۷۳۳۹۵۰

 • سلام علی هستم زن سن بالا میخوام بالای چهل تا پنجاه …

 • سلام من آبادانی هستم اما تو کیش کار میکنم خونه ویمقدار اندکی پس انداز دارم که یزن صیغه ای بتونه کیش باهام زندگی کنه لازم دارم ۰۹۳۹۳۶۷۷۸۶۹

 • نازی خانم شماره ۰۹۱۲۶۴۳۶۲۷۳

 • از طریق لاین فقط ..اگه ازت خوشم اومد ..

  • سلام سامانم سی ساله کرج ساپورت مالی و عاطفی میکنم
   ۰۹۱۹۱۹۳۸۰۲۳

  • سلام از اندیمشکم.کسی از اطراف هست؟دختر میخوام.صیغه هم بود عالی میشه.من رضام.۲۷ساله ۰۹۲۱۴۱۷۴۷۶۰

  • سلام من هستم بزنگ عزیزم

  • سلام نازی محمد این شماره لاین ۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳

  • بازهو سلام زن صیغه خوزستانی نبود.بازهم شماره میزارم هرچندکه فایده نداره.۰۹۰۱۹۱۷۹۴۳۳ لاین وتماس.نازی اینم لاین شاید خوشت امد

  • ایمانم بیا لاین میگه میشه خوشت نیاد۰۹۳۸۰۸۱۶۵۴۶

 • سلام ازاهوازهستم دنباله زن ضیقه اى هستم ترجیحااهوازى باشه مالى مشکلى نیس.۰۹۳۷۴۵۱۳۵۰۱مهدى

 • سلام نازی برام زنگ بزن۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سلام تهرانیم الان تو ابادانم تا دو روز متاهل هستم ۲۵ سالمه اگر مورد تو خرمشهر و ابادان هست بهم فوری پیام بده ۰۹۰۱۳۰۳۱۳۹۹

 • سلام از بین ۲۰تا ۳۰سال صیغه میخوام لطفااا همکاری کنید مرسی ۰۹۳۷۵۵۱۲۱۲۵

 • علی از اهواز ۰۹۰۱۹۸۹۰۳۲۰ از نظر مالی مشکلی نیس فقط از اهواز تماس بگیرن..ممنون

 • سلام علی ۲۱ ساله دنبال زن مطلقه هستم از اهواز از نظر مالی هم مشکلی نیس

 • سلام ۳۴ سالمه از اهواز خانم بین ۲۵ تا ۳۵ سال هزینه هم پرداخت می شود .۰۹۱۶۹۹۹۳۷۳۳

 • یک زن ۲۰یا۱۸ساله واسه صیغه می خوام مبلغ مهم نیست

 • دنباله صیغه پایه هستم تماس بگیرید از اهواز ۰۹۳۸۹۶۳۸۷۷۲ ممنونم

 • سلام نیاز به صیغه فوری سن ۱۸ تا ۲۵ فقط پیام بدید
  حسین از ابادان
  ۰۹۰۱۶۱۴۸۲۰۴

 • عالی

 • سلام ماهشهر هستم یک خانم ۲۰تا ۴۰برای صیغه میخوام ستاره خانم در خدمتیم با سپاس ایلیا

 • سلام ماهشهر هستم یک خانم ۲۰تا ۴۰سال برای ازدواج موقت میخوام ستاره خانم در خدمتیم

 • سلام بنده خرمشهر هستم یه زن ۱۷تا۳۰میخوام برا صیغه مکان از خودم

 • صیغه میشوم شماره برام بزارین اشاره ای کنین که برا من شماره گداشتین

  • یک زن ۲۰یا۱۸ساله واسه صیغه می خوام مبلغ مهم نیست

  • یک زن ۲۰یا۱۸ساله واسه صیغه می خوام مبلغ مهم نیست

  • ستاره خانم شمار تو بده تا بهات تماس بگیرم

  • سلام. فرشید هستم ۳۰ ساله از اهواز
   ۰۹۳۰۸۲۵۲۴۵۴
   اگر تمایل به صیغه داشتین پیام بدین لطفا

  • ۰۹۱۶۹۳۶۷۵۰۴

  • سلام ۰۹۱۲۱۶۷۵۹۹۶

  • سلام ستاره خانم ۰۹۳۸۸۵۸۱۶۳۲ تگرام ووات دارم صیضه میکنم اهل شوش هستم

  • سلام ستاره،۰۹۱۰۹۱۷۲۴۴۳ کامران هستم ستاره تماس بگیر

  • علی
   ۰۹۱۶۸۷۰۲۳۱۷

  • ۹۱۶۷۳۴۵۵۷۶

  • سلام ستاره این شماره تماس بگیرید یا پیام بدید ۰۹۱۶۶۴۴۵۹۷۶

  • پسری سالمم بنام (سینا دولتشاهی) ۲۳ ساله از(کشور ایران – استان مازندران – شهرستان تنکابن)- دوستام میگن زیبایی. – واقعا اهل سواستفاده و مزاحمت تلفنی و رد و بدل کردن شماره نیستم. جدی میگم. شغلم آزاده با درآمد خیلی بالا- ((سخت گیر نیستم.)) همسر موقت یا دوست دختر آینده ام به هر سنی و نیز از هرجای ایران یا جهان و با هر خصوصیات اخلاقی و جسمی و مالی و غیره…ای که باشه اشکالی نداره – البته فقط خوب و وفادار باشه… *عاشق ورزش و کوه و جنگل و غیره۰۰۰ ام. – مجردم و مستقل و تنها زندگی میکنم. از خودم خانه دارم. – نیاز به یه کسی دارم که واقعا درکم کنه. براش کم نمیزارم- جوونمم براش میزارم. خونسرد و مهربان و شوخم. اهل تفریح و دست و دلبازی و۰۰۰ – در زندگی – دیگران – منو بعنوان یه تکیه گاه میشناسن – من خیلی وقت آمدن به سایت و اینترنت رو ندارم. پس اشکالی نداره که شمارمو بذارم. شماره فقط پلی هست برای ارتباط آسان تر. نه ایجاد مزاحمت و سواستفاده و … خواهشا خواهشا کسی که واقعا قصد آشنایی نزدیک – دوستی و یا روابط حضوری نداره – زنگ نزنه یا مزاحم نشه. خواهش میکنم یه وقت فکر نکنید چون شمارمو میزارم ـ آدم هرزه ای هستم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳ میخوام طرف مقابلم(دختر یا زن فرقی نداره)(به منظور دوستی و ازدواج موقت کردن و غیره… )خوب و با وفا باشه. – ترجیحا اگر از تنکابن یا رامسر و یا چالوس باشه خیلی بهتره – البته اگر طرف مقابلم از هر شهر یا منطقه ی دیگه ی ایران یا جهان هم که باشه اشکالی نداره. (((راستی اگر خواسته ها و مطالبات بانوی مورد نظرم بجا و منطقی باشه – تمام سعی خودمو میکنم که خواسته هاشو برآورده کنم*****************!!!!! )))
   اگر بانوی صیغه ای برام پیدا بشه – میخوام به مدت یکسال و یا هرمقدار(توافقی) که خودمون خواستیم با هم زن و شوهر باشیم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳

  • ۰۹۳۷۸۰۱۳۳۸۶

  • سلام امیدهستم خوزستانیم اگه مایل باشیدرواین شماره بزنگ۰۹۳۶۵۲۷۸۹۰۳ستاره خانوم واسه شماست

  • سلام زنگ بزن
   ۰۹۳۷۳۴۵۲۶۶۸

  • سلام ستاره خانم یا زنان اهل صیغه پیام بدن
   ۰۹۳۷۳۴۵۲۶۶۸

  • سلام ستاره ۰۹۳۸۷۰۰۴۴۲۴ زضا

  • سلام ستاره جان محمدهستم ۳۸سال .مستقل زندگی میکنم یک همدم واسه ازدواج موقت میخام.۰۹۳۹۹۹۵۴۸۵۶

  • سلام بزنگ۰۹۳۷۳۹۴۸۲۶۸

  • سلام سجادم ازاندیمشک ۲۹سالمه زن صیغه ای میخوام

  • ۰۹۱۶۸۸۷۴۹۳۲

  • ۰۹۱۶۸۸۷۴۹۳۲ ستاره خانم لطفا تماس بگیرید جهت صیغه

  • سلام

  • خوش تیپ خوش اخلاق منطقی
   ۰۹۳۳۲۶۸۴۵۵۰

  • دیدگاه*سلام ستاره خانم صیغه أگه میشی تماس بگیر۰۹۰۳۵۷۶۰۳۰۵

  • ۰۹۳۳۵۳۳۶۷۳۹

  • سلام محمدهستم ۰۹۳۹۰۴۷۶۷۵۲مهتاب خانم لاین منتظرم

  • سلامم ستاره
   ۰۹۳۸۶۳۸۳۲۱۱

  • سلامم ستاره
   ۰۹۳۸۶۳۸۳۲۱۱

  • سلامم ستاره
   ۰۹۳۸۶۳۸۳۲۱۱

 • صیغه میشوم شماره برام بزارین اشاره ای کنین که برا من شماره گداشتین

  • نازی خانم شمار تو بده تا بهات تماس بگیرم

  • ۰۹۹۰۴۴۹۷۱۸۱

  • ۰۹۳۵۶۵۸۱۶۷۶

  • علی
   ۰۹۱۶۸۷۰۲۳۱۷

  • ۰۹۳۸۹۸۹۴۳۸۹

  • سلام زن صیغه۲۵الی۳۵اهل تبریزاین هم شمامه ۰۹۳۸۲۴۰۹۱۷۷نازی منتظرم

  • سلام من صیقه میخوام ۰۹۰۱۳۰۴۶۲۱۰

  • سلام من صیقه میخوام ۰۹۱۷۲۱۹۶۵۱۹

  • پسری سالمم بنام (سینا دولتشاهی) ۲۳ ساله از(کشور ایران – استان مازندران – شهرستان تنکابن)- دوستام میگن زیبایی. – واقعا اهل سواستفاده و مزاحمت تلفنی و رد و بدل کردن شماره نیستم. جدی میگم. شغلم آزاده با درآمد خیلی بالا- ((سخت گیر نیستم.)) همسر موقت یا دوست دختر آینده ام به هر سنی و نیز از هرجای ایران یا جهان و با هر خصوصیات اخلاقی و جسمی و مالی و غیره…ای که باشه اشکالی نداره – البته فقط خوب و وفادار باشه… *عاشق ورزش و کوه و جنگل و غیره۰۰۰ ام. – مجردم و مستقل و تنها زندگی میکنم. از خودم خانه دارم. – نیاز به یه کسی دارم که واقعا درکم کنه. براش کم نمیزارم- جوونمم براش میزارم. خونسرد و مهربان و شوخم. اهل تفریح و دست و دلبازی و۰۰۰ – در زندگی – دیگران – منو بعنوان یه تکیه گاه میشناسن – من خیلی وقت آمدن به سایت و اینترنت رو ندارم. پس اشکالی نداره که شمارمو بذارم. شماره فقط پلی هست برای ارتباط آسان تر. نه ایجاد مزاحمت و سواستفاده و … خواهشا خواهشا کسی که واقعا قصد آشنایی نزدیک – دوستی و یا روابط حضوری نداره – زنگ نزنه یا مزاحم نشه. خواهش میکنم یه وقت فکر نکنید چون شمارمو میزارم ـ آدم هرزه ای هستم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳ میخوام طرف مقابلم(دختر یا زن فرقی نداره)(به منظور دوستی و ازدواج موقت کردن و غیره… )خوب و با وفا باشه. – ترجیحا اگر از تنکابن یا رامسر و یا چالوس باشه خیلی بهتره – البته اگر طرف مقابلم از هر شهر یا منطقه ی دیگه ی ایران یا جهان هم که باشه اشکالی نداره. (((راستی اگر خواسته ها و مطالبات بانوی مورد نظرم بجا و منطقی باشه – تمام سعی خودمو میکنم که خواسته هاشو برآورده کنم********!!!!! )))
   اگر بانوی صیغه ای برام پیدا بشه – میخوام به مدت یکسال و یا هرمقدار(توافقی) که خودمون خواستیم با هم زن و شوهر باشیم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳

  • سلام امیدهستم خوزستانیم اگه مایل باشیدرواین شماره بزنگ۰۹۳۶۵۲۷۸۹۰۳نازی خانوم واسه شماست

  • سلام ستاره خانم یا زنان اهل صیغه پیام بدن
   ۰۹۳۷۳۴۵۲۶۶۸

  • سلام
   امین از کیانپارس
   مجرد
   خانه از خودم
   شاغل
   لطفا تماس بگیرین نازی خانوم
   بیشتر آشنا بشیم
   ۰۹۳۷۳۲۷۴۷۴۱

  • سلام نازی جان محمدهستم ۳۸سال .مستقل زندگی میکنم یک همدم واسه ازدواج موقت میخام.۰۹۳۹۹۹۵۴۸۵۶

  • سلام نازی خانم ازخوزستان صیغه میخوام ساپورت مالی میکنم هر کی هست بااین شماره تماس بگیره ۰۹۱۶۸۸۷۴۹۳۲

  • سلام ناهید جان من هستم این هم شماره زنگ بزن فدات
   ۰۹۰۳۴۳۷۳۸۵۳

 • باسلام سیامک هستم ۱خانم صیغه میخوام از هرجای ایران باشه اهل هر شهرستان برام مهم نیست.ولی مکان زندگی وخونه من آبادان هست.خونه دارم شاغل هستم ۳۰ سالمه.هرخانمی تمایل داشت این شمارمه۰۹۱۶۸۳۲۰۹۱۶

 • باسلام سیامک هستم ۱خانم صیغه میخوام از هرجای ایران باشه اعل هر شهرستان برام مهم نیست.ولی مکان زندگی وخونه من آبادان هست.خونه دارم شاغل هستم ۳۰ سالمه

 • نازی هستم صیغه میشوم ۳۸ سالمه فقط لاین

  • دیدگاه* من مهدی هستم اهواز ساکن هستم متاهل صیقه میخام

   ۰۹۱۶۷۸۱۸۵۶۵

  • نازی شماره بدم میزنگی عزیزم

  • ۰۹۳۷۰۸۲۰۴۲۸

  • سلام نازی کجا ساکن هستید

  • ۰۹۳۸۲۴۰۹۱۷۷نازی خانم شماره بده

  • سلام نازی جان محمدهستم ۳سال .مستقل زندگی میکنم یک همدم واسه ازدواج موقت میخام.

  • س نازی خانم به این شماره بزنگ محمدهستم فقط کلکی توکارنباشه۰۹۳۰۱۸۴۶۰۹۲

 • سلام مهندس شرکت نفتم صیغه میخوام ..خوزستان۰۹۳۰۳۷۲۱۴۰۰

 • سلام امین هستم میتومی رومن حساب کنی ۰۹۳۳۰۳۷۸۳۳۶

 • سلام امین هستم میتومی رومن حساب کنی

 • منم مثل خیلی ها نیاز به زن صیغه ای دارم ….مهندس مکانیک هستم ..ویه زن صیغه ای خوشگل میخوام …ضمنا مجردم

 • منم مثل خیلی ها نیاز به زن صیغه ای دارم ….مهندس مکانیک هستم ..ویه زن صیغه ای خوشگل میخوام

 • منم مثل خیلی ها نیاز به زن صیغه ای دارم

 • منم مثل خیلی ها نیاز به زن صیغه ای دارم

 • سلام من زن صیغه میخوام ۲۵ سال به بالا به شماره تلفن ۰۹۳۳۰۳۷۸۳۳۶

 • سلام علی هستم از اردبیل دنبال یه خانم سی یا سی و پنج ساله خوشتیپ هستم جهت صیغه از هر نظر هم ساپورت میکنم من پولدار و خوشتیپ هستم لطفا خانم های اردبیلی تماس بگیرند منتظرم خونه و ماشین هر چی بخواین در اختیارتون میذارم تماس بگیرید ۰۹۳۷۹۵۴۲۴۴۴

 • علی جان بیا تانگو فقط تانگو

  • نسترن جان هیچ کدوم اونا رو ندارم لطفا اگه میشه بهم زنگ بزن به خدا پشیمون نمیشی منتظر زنگتم ۰۹۳۷۹۵۴۲۴۴۴

  • سلام از اهوازین؟

  • نسترن جان خواهش میکنم بهم زنگ بزن به قرآن قسم پشیمون نمیشی منتظر زنگتم علی هستم زنگ بزن ۰۹۳۷۹۵۴۲۴۴۴

  • نسترن جان سلام خوبی نسترن من به قرآن قسم خوشبختت میکنم همه کاری واست انجام میدم بهم زنگ بزن چند روزه منتظر زنگتم زنگ بزن بهم ۰۹۳۷۹۵۴۲۴۴۴

  • سلام عارف هستم از اهواز نیاز به دختر یا زن ۲۰تا۲۳ساله دارم

  • سلام
   امین از کیانپارس
   مجرد
   خانه از خودم
   شاغل
   لطفا تماس بگیرین نازی یا نسترن
   خانوم
   بیشتر آشنا بشیم
   ۰۹۳۷۳۲۷۴۷۴۱

  • ببخشید تانگو چجور نصب میشه؟

  • س نازی خانم به این شماره بزنگ محمدهستم فقط کلکی توکارنباشه۰۹۳۰۱۸۴۶۰۹۲

  • سلام میشه بیای وات

  • سلام گلم حاضری برای ازدواجنسترن خانم منو مخوای

 • زن مومن خوش اخلاق سن بین بیست تا سی پنج

  • سلام یک خانوم خوشکل لاغر جهت صیغه میخوام از اهواز۰۹۳۸۱۶۳۱۰۹۸

 • سلام دنبال یه خانم ۳۰ ساله از شیراز هستم

 • مان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
  کلا انسان صادق و روراستی هستم……
  لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم مهندس عمرانم و گیتار و ویلن هم میزنم
  ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

  • سلام یک خانوم خوشکل لاغر جهت صیغه میخوام از اهواز۰۹۳۸۱۶۳۱۰۹۸

 • مان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
  کلا انسان صادق و روراستی هستم…………….
  لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم مهندس عمرانم و گیتار و ویلن هم میزنم
  ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

 • سلام آقا علی ..نسترن هستم اردبیل بیا لاین …اول آشنایی بعد حضوری …

  • نسترن جان بهم زنگ بزن منتظرم علی هستم ۰۹۳۷۹۵۴۲۴۴۴

  • نسترن جان منتظر زنگتم بهم زنگ بزن علی هستم زنگ بزن آشنا بشیم پشیمون نمیشی منتظرم ۰۹۳۷۹۵۴۲۴۴۴

  • نسترن خانم شمارمه ۰۹۱۰۹۷۹۰۴۶۳

  • بهروزم

 • سلام علی هستم از اردبیل شمارم ۰۹۳۷۹۵۴۲۴۴۴ خانم های اردبیلی تماس بگیرند پولدار و خوشتیپ هستم همه جوره هم ساپورتتون میکنم هر چی هم بخواین در اختیارتون قرار میدم من سی و هفت ساله هستم

 • سلام علی هستم از اردبیل دنبال یه خانم سی ساله خوشتیپ برای صیغه هستم از هر نظر هم ساپورت میکنم ماشین خونه همه چی در اختیارش میگذارم لطفا خانم ها از اردبیل شماره بگذارید تا تماس بگیرم من سی و هفت ساله هستم پولدار و خوشتیپ

  • سلام ستاره،۰۹۱۰۹۱۷۲۴۴۳ کامران هستم ستاره تماس بگیر

 • صیغه میشم ۳۸سالمه ۱۰ سال پیش شوهرم فوت کرده تنهام اول آشنایی از طریق لاین یا تلگرام بعد حضوری مرد خوشتیپ باشه ترجیحا سن بالا

  • پیمان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
   کلا انسان صادق و روراستی هستم…………….
   لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم مهندس عمرانم و گیتار و ویلن هم میزنم
   ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

  • پیمان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
   کلا انسان صادق و روراستی هستم……………..….
   لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم مهندس عمرانم و گیتار و ویلن هم میزنم
   ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

  • سلام خوبی یوسف هستم ۲۶ساله ۰۹۱۹۹۷۴۶۲۰۰پایهتم پولم میدم هرچی گفتی

  • سلام لطفا شماره بدیدتماس میگیرم

  • سلام صیغه میشین؟ شماره بدین لطفا

  • سلام نستزن ۰۹۳۰۸۷۰۷۵۲۸

  • از کجا هستید؟

  • سلام ناهید ادرس تلگرام یا لاین بده

  • ناهیدخانم‌بچه‌هم‌داری‌اگه‌داشته‌باشی‌من‌راغبترم‌‌منتظر‌تماست‌هستم‌

  • فرزندداری یانه

  • ۰۹۳۵۶۵۸۱۶۷۶

  • سلام ستاره خانم ۰۹۳۸۸۵۸۱۶۳۲ تگرام ووات دارم صیضه میکنم اهل شوش هستم

  • علی
   ۰۹۱۶۸۷۰۲۳۱۷

  • سلام واحترام مهدی هستم خوزستان ۳۶سالمه صیغه میشی .ازهرنظر ساپورت میکنم

  • سلام ناهید

  • به نام خدا من ۳۹سالمه میخام زن دوم بگیرم اگه کسی قبول کنه موقت یادایم بهم پیام بده من آدم خوش اخلاق خوش برخورد تیپم خوبه باخدا بامعرفت هستم با رضایت خانمم میخام زن دوم بگیرم اگه کسی هست پیام بده تا باهم آشنا بشیم وهمدیگرو بهتر بشناسیم ۰۹۱۶۲۸۵۶۲۳۸از اصفهان اطراف هستم برامن فرق نمیکنه اهل کجاباشی فقط انسانیت مومن وباخدابودن مهمه

  • به نام خدا من ۳۹سالمه میخام زن دوم بگیرم اگه کسی قبول کنه موقت یادایم بهم پیام بده من آدم خوش اخلاق خوش برخورد تیپم خوبه باخدا بامعرفت هستم با رضایت خانمم میخام زن دوم بگیرم اگه کسی هست پیام بده تا باهم آشنا بشیم وهمدیگرو بهتر بشناسیم ۰۹۱۶۲۸۵۶۲۳۸از اصفهان اطراف هستم برامن فرق نمیکنه اهل کجاباشی فقط انسانیت مومن وباخدابودن مهمه

  • سلام مجید هستم ۴۰ ساله از خوزستان افتخار اشنایی میدی؟

  • سلام ناهید جان میشه یه پیام به جیمیل من بدید فقط واسه ازدواج دایم ممنون
   Onlyforself2@gmail.com
   ۲ را انگلیسی تایپ کنید آگه نشد ممنون

  • سلام من دزفول میشینم خوشحال میشم در خدمت باشم

 • چند ماه یه هم دل میخوام

  • سلام منم همدل میخام

 • سلام یه خانم خوب صیغه میکنم۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سلام.رضاهستم از دزفول
  صیغه ی زیر۴۰سال میخوام از دزفول و اندیمشک وحومه.وضع مالیم توپه.فقط از طریق واتس آپ و تلگرام و ایمو در خدمتم
  ۰۹۲۱۴۱۷۴۷۶۰

 • من شاهرخ ۴۰ ساله اهل شهرستان ایذه نیاز به یه خانم با مرام وروراست جهت ازدواج موقت دارم .کسی باشه همه جوره هستم خدمتش۰۹۱۶۹۸۷۴۱۳۳

 • من شاهرخ ۴۰ ساله اهل شهرستان ایذه نیاز به یه خانم با مرام وروراست جهت ازدواج موقت دارم .کسی باشه همه جوره هستم خدمتش

 • مدیر سلام ترو الله قسمت میدم دیدگاهمو بزار تا همه ببینن

 • سلام دوستان
  شما که انقدر نیاز جنسی دارید مهریه و خرج هم قراره بدید و مشکلی برا هزینه ندارید چرا صیغه چرا موقت!؟
  چرا قشنگ ازدواج دایم نمیکنید!
  مگه چقدر سخته,
  بقران دخترای خوب هست که حتی عروسی هم نمیخوان بساز هم هستن من زن دارم خدا بهمون یه بچه ی ناز هم داده دعا میکنم قسمته شمام بشه
  نترسید بخدا زندگی راحته ازدواج راحته دلم میدونید از چی میسوزه!؟
  از اینکه منم مجرد که بودم مثه شما فکر میکردم میترسیدم توکل به خدا کردم و رفتم جلو به حضرت عباس خدا چنان کمکم کرده که شبیه به معجزس بخدا یکم اراده میخواد همه چیو خدا بم داد تروخدا از دیگرانم بپرسید ازونا که ازدواج کردن بپرسید حتی کارم رسمی شده من یه ادمه بیکار و علاف بودما بقران دلم میسوزه که اینارو میگم چون میدونم ی روز مثه شماها بودم حیفه خدا فقط باید ببینید خدا چطوری کمکتون میکنه معجزس معجزه بسم الله بگید و برید یه دختره خوب انتخاب کنید و بعدا که به حرفام رسیدید به بقیه هم بگید

 • سلام من امیر هستم ۲۰ساله از دزفول
  ۰۹۲۱۰۴۲۳۶۳۳

 • زن صیغه میخوام اندیمشگ باشد ۰۹۱۶۷۴۱۲۱۴۴ سن بیست به بالا

 • سلام ببخشید توی قسمت دیدگاه باید درخواست بدیم؟من سامان هستم ۲۶ از اندیمشک دنبال یه خانمه خوب سنش هم مهم نیست بالا ترجیحا برای یک روز یا یک ساعت منتظر پاسخم ۰۹۳۵۱۹۸۰۰۹۵

 • با عرض سلام و خوش امد گویی خدمت دوستان و کاربران محترم
  پیمان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
  کلا انسان صادق و روراستی هستم…………….
  لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم مهندس عمرانم و گیتار و ویلن هم میزنم
  ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

 • با عرض سلام و خوش امد گویی خدمت دوستان و کاربران محترم
  پیمان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
  کلا انسان صادق و روراستی هستم……..
  لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم مهندس عمرانم و گیتار و ویلن هم میزنم
  ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

 • سلام امید هستم تازه جداشدم دنباله یک تک پر براسیغه ۰۹۱۹۲۹۳۲۳۹۳

 • دنبال زن متعه باشه اهل اهواز یا ماهشهر یا امیدیه آغاجری یا بهبهان باشه
  ۰۹۱۶۹۴۹۳۲۵۱

 • سلام تشکر میکنم از سایت بسیار خوبتون. من در خرمشهر زندگی میکنم ۳۶ ساله و متاهل هستم من هر سال به علت شرایط اب و هوایی انها را به مسافرت سه ماه میفرستم .دنبال یه خانم صادق بی درد سر و بدون شر از اهواز یا خرمشهر و ابادان جهت صیغه میگردم .ممنونم

 • با عرض سلام و خوش امد گویی خدمت دوستان و کاربران محترم
  پیمان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
  کلا انسان صادق و روراستی هستم….
  لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم مهندس عمرانم و گیتار و ویلن هم میزنم
  ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

 • با عرض سلام و خوش امد گویی خدمت دوستان و کاربران محترم
  پیمان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
  کلا انسان صادق و روراستی هستم.
  لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم مهندس عمرانم و گیتار و ویلن هم میزنم
  ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

 • دنبال زن صیقه سن ۳۵ از کرج ۰۹۳۸۸۱۳۱۵۲۲

 • دنبال زن صیقه سن ۳۵

 • سلام بنده محمد۲۲ از اندیمشک هستم و نیاز به یک خانم جهت صیغه با هرشرایط سنی دارم. ۰۹۳۹۷۲۷۷۲۳۶

 • با عرض سلام و خوش امد گویی خدمت دوستان و کاربران محترم
  پیمان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
  کلا انسان صادق و روراستی هستم
  لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم مهندس عمرانم و گیتار و ویلن هم میزنم
  ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

 • با عرض سلام و خوش امد گویی خدمت دوستان و کاربران محترم
  پیمان ۲۷ ساله مجرد بدنبال یک خانم اهوازی با مرام و صادق جهت ازدواج موقت هستم
  کلا انسان صادق و روراستی هستم
  لطفا از طریق واتس اپ پیعام بکزارید متشکرم
  ۰۹۳۸۷۷۸۳۰۸۷

 • زن صیغه ای میخوام اهل شوش باشه جا هم داشته باشه تپل باشه ،۰۹۳۸۸۰۶۳۰۵۱

 • سلام یه خانوم واسه صیغه همجوره از نظر مالی ساپورتش میکنم ۰۹۳۰۳۳۹۹۳۷۸

 • سیقه کوتاه مدت۳۰به پایین۰۹۳۹۹۰۰۱۱۳۰

 • زنصیغه ای از دزفول ۳۵_۴۰
  ۰۹۱۶۸۲۳۰۸۳۰

 • سلام من ۲۵سالمه کارمندم یه خانوم واسه صیغه میگردم همجوره خرجش میکنم ۰۹۳۰۳۳۹۹۳۷۸

 • محمد

 • زن برای ازدواج دانم می خوام که خوشکل باشه و وضع مالی خوب داشته باشه شاغل هم باشه ۰۹۰۱۶۵۲۸۹۶۱

 • یه خانم برای ازدواج موقت یا ازدواج سفید ،۳۲ سالمه تنها زندگی میکنم ساکن دزفول هستم ،شاغلم
  ۰۹۳۶۱۶۱۹۴۴۳

 • یه خانم صیغه میخوام اهل خوزستان باشه۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سلام یه خانم صیغه میخوام اهل خوزستان باشه۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سلام یه خانوم واسه صیغه میخوام همجوره ساپورتش میکنم ۰۹۳۰۳۳۹۹۳۷۸

 • سلام امین هستم کارمند بانکم دنباله یه خانوم واسه صیغم همجورشم پایم هر چی بخواد

 • دنبال یک خانم جوان برای صیغه ساعتی یا هفتگی ۰۹۳۷۲۳۸۳۹۳۴

 • زن صیغه ای در اندیمشک یا دزفول، اگه جا داشته باشه بهتر اگه جا نداشته باشه هم فکری بحالش میکنم
  ۰۹۳۵۵۶۸۵۳۰۸

 • سلام.من خواهان یک خانم مطلقه یا بیوه جهت صیغه هستم.ترجیحا دارای مکان باشد در اسلامشهر

 • سلام دنبال ی خانم مطلقه هستم جهت صیغه کردن.۲۷ سالمه ۰۹۳۶۹۵۸۸۵۰۸

 • ۲خانمی زیر۳۵سال براصیغه دراهوازمیخواهم درضمن مکان داشته باشد

 • شلام امین هستم دنباله یه خانوم واسه صیغه هستم خودم اهله خوزستان٠٩٣٠٣٣٩٩٣٧٨

 • سلام.من خواهان یک خانم مطلقه یا بیوه جهت صیغه هستم.ترجیحا دارای مکان باشد و در شوش دانیال یا دزفول یا اندیمشک ساکن باشد.بابت مهریه هم تمام و کمال پرداخت میشود.۰۹۳۷۶۲۲۱۱۰۷

 • سلام یه زنه سیغه ای میخواستم در دزفول یا اطرا ف دزفول ۲۶
  سالمه تشکر شمارم ۰۹۰۳۵۵۵۱۶۳۰

 • سلام یه زنه سیغه ای میخواستم در دزفول یا اطراف تشکر شمارم ۰۹۰۳۵۵۵۱۶۳۰

 • سلام خداقوت کارتون خیییییییلی درسته مسیح هستم یک زنه سیغه ای در دزفول میخوام یا اطراف دزفول تشکر شمارم ۰۹۰۳۵۵۵۱۶۳۰

 • سلام خداقوت کارتون خیییییییلی درسته مسیح هستم یک زنه سیغه ای در دزفول میخوام یا اطراف دزفول تشکر

 • من قصد ازدواج موقت دارم . ۳۶ سالم هست . تهران هستم ۰۹۳۷۱۲۷۷۸۰۳

 • سلام من متاهلم اما نیاز جنسیم زیاده یکی میخوام موقت ۰۹۱۶۹۸۳۰۵۳۰شاغلم

 • دیدگاه*باسلام من یکساله ازهمسرم جدا شدم ویک خانم دزفولی یا اندیمشکی باشخصیت جهت صیغه موقت میخوام
  tel:09386117782

 • ﻣﻦ ﻋﺮﺏ ﻫﺴﺘﻢ اﺯﺷﻬﺮﺟﺮاﺣﻲ ﺯﻥ ﺻﻴﻐﻪ ﻣﻴﺨﺎﻡ ﻣﻴﺮﻡ ﻫﻢ ۲۵ ﺳﺎﻧﺖ ﻫﺴﺘﺶ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮاﻱ ﻛﻮﺱ

 • سلام. امیر هستم ۳۴ ساله از نارمک تهران به همراه فرزند هفت ساله ام زندگی میکنم هیچکس کامل نیست بنده هم نیستم اما از خدا میترسم از نظر حقیر همه خوب یا بد نیستند در ازدواج به قول قدیمیا زن و شوهر باید همسنگ هم باشند یا حرف همدیگه رو بفهمند حالا بنده هم در بین این همه غریبه دنبال همسنگم میگردم اگر خانمی با مختصر شرایط بنده که عرض شد مشکلی ندارند و تصمیم برای یک عمر زندگی صادقانه , واقعی و داعمی هستند لطفا از طریق ایمیل تماس بگیرند شرایط قابل مذاکره میباشد itamir.rostami@gmail.com با ما همکلام بشید

  جزییات بیشتر : سایت‌های صیغه یابی و ازدواج موقت ساعتی در ایران !

 • محمد هستم از اهواز ۲۶ سالمه خیلی اخلاقم خوبه خوش اندام قد بلند کارمند شرکتم ماشینم دارم دنبال یکیم منو از تنهایی دربیاره۰۹۳۰۸۹۳۹۵۵۹

 • ۰۹۳۷۶۱۲۴۷۵۹

 • زنصیغه

 • یه خانم واسه صیغه اهواز میخوام شرایط خوبی دارم ۰۹۰۱۶۴۱۶۵۵۲

 • زن سیغه ای تا یک ماه از ابادان خرمشهر میخوام مهرش از ۱۰۰به بالا میدم بستگی به طرف داره سنم ۲۶ساله میباشد و زنی که میخوام بیشتر از۳۰نباشه یک ماه رو هم هر هفته چند روز و چند ساعت پیشم میاد۰۹۳۷۵۸۱۸۳۳۷

 • زن سیغه ای تا یک ماه از ابادان خرمشهر میخوام مهرش از ۱۰۰به بالا میدم بستگی به طرف داره سنم ۲۶ساله میباشد و زنی که میخوام بیشتر از۳۰نباشه یک ماه رو هم هر هفته چند روز و چند ساعت پیشم میاد

 • سلام لیلا خانم.من فردی ۲۹ساله اهل دزفول تقریبا مذهبی هستم از دروغ و بدجنسی و… بدم میاد دنبال یه رابطه پاک احساسی عاطفی و طولانی مدت هستم.تا حالا هم با هیچ خانمی نبودم. لطفا در صورت تمایل پیام بدید.
  mn2994@yahoo.com

 • ایرجم از اهواز نیاز دارم با یه خانم که ازهر لحاظ ادم سنگین باشه باش صیغقه کنم

 • سلام به علت مشکل پزشکی که خانمم داره ونمیخام به راه حرامی برم برا رفع مشکل جنسی .خانمی برا صعیقه میخام‌…۰۹۱۶۰۵۷۳۱۳۸

 • کمتراز۳۵ وزن کمتراز۶۰

 • کمتراز۳۵ وزن کمتراز۶۰

 • کمتراز۳۵ وزن کمتراز۶۰

 • رضا هستم از مسجدسلیمان ، دنبال یه خانم برا صیغه هستم. ۰۹۳۷۶۳۹۰۵۸۰

 • سلام نیاز جنسی دارم مهدیم ۱۸ ساله از تهران ۰۹۲۱۱۹۳۳۷۸۰

 • س اشکان هستم دزفول
  ۰۹۳۸۶۱۵۴۶۱۲
  صیغه و ساپورت مالی

 • دنبال زن سیغه ای هستم من ۲۴سالمه هم سن خودم باشه …ساکن دزفول هستم۰۹۱۶۰۶۴۳۴۸۹

 • دنبال زن سیغه ای هستم من ۲۴سالمه هم سن خودم باشه …ساکن دزفول هستم

 • سلام
  رضا هستم از مسجدسلیمان ، دنبال یه خانم برا صیغه هستم. ۰۹۳۷۶۳۹۰۵۸۰

 • سلام پوریا هستم از جراحی دنبام یه خانم واسه ازدواج خوبه هستم ۰۹۳۶۵۱۲۸۰۲۵

 • نیاز جنسی داری. بیوه ام. دوستانی هم دارم اهل هر جور برنامه هستن.
  laila
  ۰۹۳۶۲۵۴۷۳۳۲
  ۰۹۳۷۲۴۶۵۹۸۳

  • ایرجم از اهواز نیاز دارم با یه خانم که ازهر لحاظ ادم سنگین باشه باش صیغقه کنم

  • صبقه میخوام

  • salam man mitonam tamas bgiram?

  • ۰۹۳۵۶۵۸۱۶۷۶

  • پسری سالمم بنام (سینا دولتشاهی) ۲۳ ساله از(کشور ایران – استان مازندران – شهرستان تنکابن)- دوستام میگن زیبایی. – واقعا اهل سواستفاده و مزاحمت تلفنی و رد و بدل کردن شماره نیستم. جدی میگم. شغلم آزاده با درآمد خیلی بالا- ((سخت گیر نیستم.)) همسر موقت یا دوست دختر آینده ام به هر سنی و نیز از هرجای ایران یا جهان و با هر خصوصیات اخلاقی و جسمی و مالی و غیره…ای که باشه اشکالی نداره – البته فقط خوب و وفادار باشه… *عاشق ورزش و کوه و جنگل و غیره۰۰۰ ام. – مجردم و مستقل و تنها زندگی میکنم. از خودم خانه دارم. – نیاز به یه کسی دارم که واقعا درکم کنه. براش کم نمیزارم- جوونمم براش میزارم. خونسرد و مهربان و شوخم. اهل تفریح و دست و دلبازی و۰۰۰ – در زندگی – دیگران – منو بعنوان یه تکیه گاه میشناسن – من خیلی وقت آمدن به سایت و اینترنت رو ندارم. پس اشکالی نداره که شمارمو بذارم. شماره فقط پلی هست برای ارتباط آسان تر. نه ایجاد مزاحمت و سواستفاده و … خواهشا خواهشا کسی که واقعا قصد آشنایی نزدیک – دوستی و یا روابط حضوری نداره – زنگ نزنه یا مزاحم نشه. خواهش میکنم یه وقت فکر نکنید چون شمارمو میزارم ـ آدم هرزه ای هستم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳ میخوام طرف مقابلم(دختر یا زن فرقی نداره)(به منظور دوستی و ازدواج موقت کردن و غیره… )خوب و با وفا باشه. – ترجیحا اگر از تنکابن یا رامسر و یا چالوس باشه خیلی بهتره – البته اگر طرف مقابلم از هر شهر یا منطقه ی دیگه ی ایران یا جهان هم که باشه اشکالی نداره. (((راستی اگر خواسته ها و مطالبات بانوی مورد نظرم بجا و منطقی باشه – تمام سعی خودمو میکنم که خواسته هاشو برآورده کنم********!!!!! )))
   اگر بانوی صیغه ای برام پیدا بشه – میخوام به مدت یکسال و یا هرمقدار(توافقی) که خودمون خواستیم با هم زن و شوهر باشیم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳

  • باشه

  • سلام محمدهستم ۰۹۳۹۰۴۷۶۷۵۲

 • سلام من به دنبال ی زن صیغه ای میگردم کجا باید پیدا کنم

 • سلام.سهیل۲۷ ساله. سربندر.دنبال زن واسه صیغه میگردم. از سربندر و حومه. ساپورت مالی هم میکنم.۰۹۳۸۵۸۲۴۴۰۴

 • ادم رو راست متاسفانه نیست

 • اسمم امیرعلی ۳۵ ساله ساکنم تهران، وضعیت مالیم شکر از هر لحاظ هیچ احتیاجی ندارم. و با تحصیلات بالا. راستش دنبال گلی میگردم، که بعنوان صیغه موقت همیشه با هم باشیم،البته مسءله مالیشم هیچ مشکلی نیست، فقط طرف باهام روراست باشه. ضمنا” ضرری نداره با لیلا خانم ملاقاتی داشته باشیم. بطور حتم منتظرم؛ ۰۹۳۷۵۱۰۰۲۰۶٫

 • نام: امیرمحمد

  نام شهر: دزفول

  شماره شما: ۰۹۰۳۷۹۴۷۰۱۵

  ایمیل شما: hamidmoradi27@yahoo.com

  مشخصات شخص مورد علاقه شما: خوش اندام و زیبا و خوش اخلاق

  مدت زمان صیغه: توافقی

  مهریه برای صیغه: توافقی

  توضیحات حداکثر یک خط: با رضایت کامل خود و افراد حقوقی باشه طوری که ازدواج با ایشان باعث تضییع حقوق دیگران نشود و …

 • خوبه اما صفای یک خانواده اصیل با ازدواج موقت بسیار متفاوت است …
  این کجا و آن کجا …
  لذت هست اما رضایت ضمیر باطنی و درونی و وجدان نیست …

 • خوبه اما صفای یک خانواده اصیل با ازدواج موقت بسیار متفاوت است …
  این کجا و اون کجا …
  لذت هست اما رضایت ضمیر باطنی و درونی و وجدان نیست …

 • دیدگاه*زن صیغه ای از بهبهان شمارمم اینه۰۹۱۶۹۹۶۴۳۹۳

 • به دنباله زن سیغه میگردم ۰۹۳۷۶۱۰۶۹۳۶

 • ی دختر زیر۲۴از شوشتر.دزفول.گتوند اس بده ۰۹۰۱۶۲۱۶۶۲۰

 • زنگ

 • سلام امیرم ازماهشهرمجردم خانه ازخودم دارم یزن زیر٣٠سال باشه ٩٣٧٩۵١٣٣١٣باتشکرازمدیریت سایت

 • سلام خسته نباشی امیرم ازماهشهریزن صیغه میخوام زیر٣٠سال باشه٠٩٣٨٩۵١٣٣١٣

 • من مجردم. مو بلوند. ۳۲ ساله. از دزفول. خانم های دزفولی با هر سنی تماس بگیرن. ۰۹۳۹۴۹۸۸۶۹۹ . اگه خاموش بود اس بدید جواب خواهم داد.

 • شمارم هم ۰۹۳۷۷۵۱۹۵۹۸اهل دزفول فقط طرف خونه داشته باشه ۱۹سالمه راستی خانوم حتما اهل دزفول باشه

 • شمارم هم ۰۹۳۷۷۵۱۹۵۹۸اهل دزفول فقط طرف خونه داشته باشه ۱۹سالمه

 • یه زن میخوام خونه داشته باشه سنم هم ۱۹ساله

 • سلام یه زن صیغه میخوام که جاداشته باشه اهل ماهشهریاسربندرباشه باهرشرایطم قبول میکنم فقط خواسته منوبراورده کنه ممنونم ۰۹۳۹۸۹۶۵۸۲۱

 • اگر زنی باشه تو هر سنی بتونه نیاز منو برطرف کنه من درخدمتم با هر شرایطی که اون دوشیزه بگه باسپاس
  ۰۹۳۵۱۷۸۸۱۸۹

  • لیلا جان اسمم امیر علی جانه، خیلی دوست دارم تا تماسی بگیری که ملاقاتی داشته باشیم. پس تماسی بگیر که خیلی مشتاقتم. خواهشمندم روراست باش . که من هم با تو صادقم خواهی دید. ۰۹۳۷۵۱۰۰۲۰۶

 • لیلابرام زنگ بزن کارت دارم۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سلام اگرخانمی برا صیغه از۱۴تا۳۵سال باشه ترجیحاخوزستانی ۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سلام به دنبال خانم واسه صیغه از۱۴تا۳۵سال باشه ترجیحاخوزستانی ۰۹۳۸۳۰۷۷۵۳۳

 • سلام .به دنبال یه خانم واسه صیغه بلند مدت میگردم .با سنی از ۴۰ تا ۴۷ باشه.اینم شمارم .قبلش اس بدید ۰۹۱۶۵۲۸۲۷۴۶ مرسی

 • Iman, msic

 • ۰۹۰۱۰۸۷۸۲۹۱ اینم شمارمه

 • صادق تو ک زن نمیخوای چرا ؟ دخالت تو کارا مردم میکنی ،

  • تو بیا اگه من نگرفتمت هر چی میخای بگو…

  • سلام زن صیغه ای از ابادان یا خرمشر میخوا

  • سلام من دنبال زن صیغه ای خستم ۲۴سن دارم

  • سلام من دنبال زن صیغه ای خستم ۲۴سن دارم۰۹۱۶۰۶۴۳۴۸۹

  • سلام لیلا خانم اگر دوست داشتی بگو تا با هم تماس داشته باشیم

 • واقعا ک متاسفم مسخره چرا میکنید ،،،واقعا متاسفم

  • این سایت زده مخصوص صیغه اس صیغه هم معمولا به سن ربطی نداره

  • نام: امیرمحمد

   نام شهر: دزفول

   شماره شما: ۰۹۰۳۷۹۴۷۰۱۵

   ایمیل شما: hamidmoradi27@yahoo.com

   مشخصات شخص مورد علاقه شما: خوش اندام و زیبا و خوش اخلاق

   مدت زمان صیغه: توافقی

   مهریه برای صیغه: توافقی

   توضیحات حداکثر یک خط: با رضایت کامل خود و افراد حقوقی باشه طوری که ازدواج با ایشان باعث تضییع حقوق دیگران نشود و …

  • لیلا خانم من دنبال زن صیغه ای میگردم۰۹۳۵۸۷۵۰۷۹۰

  • سلام زیر سی سال لطفا ماههشهر امیدیه بهبهان و اهواز فقط

  • سلام زیر سی سال لطفا ماههشهر امیدیه بهبهان و اهواز فقط تلفنم۰۹۰۱۹۰۵۰۳۳۸ مصطفی هستم

  • سلام زیر سی سال لطفا ماههشهر امیدیه بهبهان و اهواز فقط….تلفنم۰۹۰۱۹۰۵۰۳۳۸ مصطفی هستم

  • سلام لیلا چندبار زنگت زدم پس چرا نیومدی اهواز

  • سلام . مهدی هستم .۳۶ ساله از تهران . درخواست ازدواج موقت دارم .

  • سلام لیلا خانم اگر دوست داشتی بگو تا با هم تماس داشته باشیم

 • مسئول سایت پاسخ گو این بندگان خدا باش خخخ

 • اگه یه ۲۰سال همسن خودم باشه خوبه دو یا سه سال بزرگتر هم عیب نداره از دزفول

  • خودم ک ۳۴ساله ام ،طرف اگ ۴۰باش خوبه

  • اگه نبود بیا من هستم چهل ساله پیر شده دیگه

 • ی ادم درست حسابی ادمی دلسوز و مهربون ،واقعا اهل زندگی باشه ،،کار درست حسابی داشته باش ،،قیافه قابل تحمل قد متوسط ،واقعا مرد زندگی باش ،،من الان اهوازم ،دزفول هم میرم خونه عموم

  • سنش چندباشه حالا

  • سلام لیلا جان کجا میشه شمارو ملاقات کنم

  • سلام بم زنگ بزن ۰۹۱۶۵۷۸۱۴۱۲

  • سلام بم زنگ بزن ۰۹۱۶۵۷۸۱۴۱۲

  • سلام من کارم دزفول واتساپ۰۹۳۳۹۵۱۰۴۲۷

  • سلام من کارم دزفول واتساپ۰۹۳۳۹۵۱۰۴۲۷

  • دیدگاه*سلام زن سیغه میخام ۰۹۳۷۸۵۲۳۴۰۹

  • ۰اا عرض خسته نباشی ، لیلا به خواسته شما خیلی نزدیکترم. رزمه امیرعلی ۰۹۳۷۵۱۰۰۲۰۶ ۰

  • ایرجم از اهواز نیاز دارم با یه خانم که ازهر لحاظ ادم سنگین باشه باش صیغقه کنم از نظر مالی مشکلی ندارم ولی جا ومکان ندارم کارمند شرکت ملی نفت هستم

  • م

  • م

  • سلام لیلا من اهواز خونه دارم ۲۴ سالمه خیلی خوشگل بیا بیشم

  • سلام امید هستم تازه جداشدم دنباله یک تک پر براسیغه ۰۹۱۹۲۹۳۲۳۹۳

  • سلام امین هستم میتومی رومن حساب کنی

  • سلام لیلا این شرایطو دارم بزنگ
   ۰۹۳۳۹۶۰۵۳۹۴

  • سلام لیلا

  • سلام برا صیغه و یا دوستی پایه ام با پروفایلت موافقم

  • پسری سالمم بنام (سینا دولتشاهی) ۲۳ ساله از(کشور ایران – استان مازندران – شهرستان تنکابن)- دوستام میگن زیبایی. – واقعا اهل سواستفاده و مزاحمت تلفنی و رد و بدل کردن شماره نیستم. جدی میگم. شغلم آزاده با درآمد خیلی بالا- ((سخت گیر نیستم.)) همسر موقت یا دوست دختر آینده ام به هر سنی و نیز از هرجای ایران یا جهان و با هر خصوصیات اخلاقی و جسمی و مالی و غیره…ای که باشه اشکالی نداره – البته فقط خوب و وفادار باشه… *عاشق ورزش و کوه و جنگل و غیره۰۰۰ ام. – مجردم و مستقل و تنها زندگی میکنم. از خودم خانه دارم. – نیاز به یه کسی دارم که واقعا درکم کنه. براش کم نمیزارم- جوونمم براش میزارم. خونسرد و مهربان و شوخم. اهل تفریح و دست و دلبازی و۰۰۰ – در زندگی – دیگران – منو بعنوان یه تکیه گاه میشناسن – من خیلی وقت آمدن به سایت و اینترنت رو ندارم. پس اشکالی نداره که شمارمو بذارم. شماره فقط پلی هست برای ارتباط آسان تر. نه ایجاد مزاحمت و سواستفاده و … خواهشا خواهشا کسی که واقعا قصد آشنایی نزدیک – دوستی و یا روابط حضوری نداره – زنگ نزنه یا مزاحم نشه. خواهش میکنم یه وقت فکر نکنید چون شمارمو میزارم ـ آدم هرزه ای هستم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳ میخوام طرف مقابلم(دختر یا زن فرقی نداره)(به منظور دوستی و ازدواج موقت کردن و غیره… )خوب و با وفا باشه. – ترجیحا اگر از تنکابن یا رامسر و یا چالوس باشه خیلی بهتره – البته اگر طرف مقابلم از هر شهر یا منطقه ی دیگه ی ایران یا جهان هم که باشه اشکالی نداره. (((راستی اگر خواسته ها و مطالبات بانوی مورد نظرم بجا و منطقی باشه – تمام سعی خودمو میکنم که خواسته هاشو برآورده کنم********!!!!! )))
   اگر بانوی صیغه ای برام پیدا بشه – میخوام به مدت یکسال و یا هرمقدار(توافقی) که خودمون خواستیم با هم زن و شوهر باشیم. ۰۹۳۶۲۲۲۵۹۴۳

  • به این شماره پیام بده

  • به این شماره پیام بده ۰۹۱۶۶۵۲۴۳۷۰

  • ۰۹۳۹۷۶۷۲۸۰۷سلام

  • دنبال زن صیغه میگردم مسکن از خودم دارم ۳۴ سالمه از اهواز

 • سلام زن صیغه ای شمی خوام ۰۹۳۰۰۷۳۹۵۳۸

 • با سلام. امیر هستم ۳۵ از دزفول دنبال یه خانوم خوب برای ازدواج موقت هستم با تشکر ۰۹۳۵۲۶۱۹۰۴۴

 • زن صیغه می خوام مکان داشته باشه ۳۵مجردم.۰۹۱۶۹۹۷۵۶۵۰خوزستانی باشه ۳۵سال به بالا باشه

 • زن صیغه می خوام مکان داشته باشه ۳۵سالمه مجردم ۰۹۱۶۹۹۷۵۶۵۰

 • زن میخوام برا باهم بودن نه برارابطه دزفول باشه ۰۹۳۰۹۱۶۱۴۸۷

 • مثل بقیه دوستان زن صیغه ای می خوام..
  ۰۹۳۹۸۰۴۷۳۴۶

 • سلام یه ه خانوم صیغه ای از دزفول میخام شماره ۰۹۳۵ ۶۸۳۹۳۴۴

 • احمد رحیمی۲۹ساله مجرد دزفول.دنبال یک خانم لاغراندامی برای صیغه هستم

 • واقعا باریکلا که این انحصار و از شهرهای مذهبی خارج. کردید و به شهر های دیگه هم بها دادید،خیلی سپاسگزارم.

 • چرا؟درهرشهری دفترصیغه وجودندارد

  • ۰۹۱۶۶۴۰۵۶۴۵ سهیلم زنگ بزن تابگمت چرا

 • چرا؟درهرشهری دفترصیغه وجودندارد

 • باسلام
  یه زن صیغه ای از بندرماهشهر میخوام
  زیبا،خوش اندام،هات،تمیز تمیز
  مجرد هستم سنم ۲۳
  ۰۹۳۸-۹۳۳-۱۷۳۳

  • میخواهم این دیدگاه را حذف کنید

  • مشخصات این دیدگاه را اشتباه وارد کردم،ینی مشخصات فرد دیگری وارد کردم

 • سلام خسته نباشی اگه ممکنه یه زن صیغه ای از دزفول میخام البته سالم باشه و مذهبی من یکی سال و نیمه که در حال جدایی هستم بچه هم دارم ۰۹۳۹۵۵۴۹۴۹۹

  • باسلام
   یه زن صیغه ای از بندرماهشهر میخوام
   زیبا،خوش اندام،هات،تمیز تمیز
   مجرد هستم سنم ۲۳
   ۰۹۳۸-۹۳۳-۱۷۳۳۶

  • باسلام
   یه زن صیغه ای از بندرماهشهر میخوام
   زیبا،خوش اندام،هات،تمیز تمیز
   مجرد هستم سنم ۲۳
   ۰۹۳۸-۹۳۳-۱۷۳۳

 • سلام. به دنبال صیغه هستم.اما اگه خانم خوبی باشه وبا شرایط من کنار بیاد حاظرم باهاش ازدواج کنم .اگه دزفول باشه بهتره.از همه کسانی که کمک کردن این سایت راه بیفته تشکر میکنم .خسته نباشید
  ۰۹۳۰۱۲۵۰۳۸۱

 • زن صیغه ای دزفول میخوام۲۵ سالمه شمارم۰۹۱۸۶۳۷۳۸۱۵

 • سلام ۰مهدی ۲۸ دزفول .خانومی برای صیغه۰۹۳۶۵۵۲۳۱۶۸

 • Ok

 • من کامران دانشجوی دکترا هستم و تهران زندگی میکنم و اگه کسی هست تو تهران خوش حال میشم رابطه داشته باشیم
  من ۲۷ سال دارم
  ۰۹۳۵۵۸۸۹۵۸۲

 • دنبال زن صیغه از سربندر یا ماهشهر هستم آدم مذهبی هستم دنبال گناه نیستم لطفا اگه هست تماس ۰۹۳۹۴۹۷۱۷۰۰ شغلم راننده آژانسم مهندس شیمی هستم. بخاطر اینکه آشنا ندارم تا حالا بیکار موندم مملکت ما رو ببینید ی مهندس راننده آژانسه.

 • باسلام و تشکر از همه شما من شاغل ومجردهستم ۲۷سال سن دارم دنبال یه خانوم خوب و باشخصیت هستم جهت صیغه کردن ک اگر از بندرماهشهریابندرامام خمینی باشد بهتر هست اگر هم نبود از ابادان یا اهواز ممنونم.
  ۰۹۳۷۳۹۳۶۲۱۲

 • زن صیغه ای در دزفول میخوام شمارم ۰۹۳۰۸۲۸۸۵۴۳

 • سلام اگ دختری از اهوازهست براصیغه ب شماره م اس بده۰۹۱۹۹۷۴۶۲۰۰

 • باسلام وخسته نباشید خدمت شما کاری که شروع کردید بسیار خوب وعالیست.

 • سلام کار بسیار پسندیده ای را شروع کردید که اگر درست اجرا شود ثواب زیادی برای شما دارد خیلی‌ها ممکن است بدنبال یک راه شرعی برای حل مشکل خود یا برادر یا فرزند یا دوستشان باشند

  • سلام ازاهواز یا حومه زن صیغه میخوام با پرداخت وتامین مناسب وشرعی اقدام می کنم تلفن تماس ۰۹۱۶۶۲۲۹۰۷۵