کاهش بودجه شهرستان هندیجان نسبت به سال گذشته

خورنا: انتظار داریم مسئو لین عمران شهری استان که هیچ اعتباری برای عمران شهرستان هندیجان ندادند با ما همکاری داشته باشند.
فرماندار شهرستان هندیجان در جلسه کمیته برنامه ریزی گفت: مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان باید با پیگیری های مکرر از دستگاهای استانی خود اعتبارات ملی و استانی را جذب کنند و خدماتی را برای مردم  محروم  هندیجان  انجام  دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، احمد جعفری نسب بیان داشت: اولویت های ما، آبرسانی روستا ها و اصلاح شبکه فرسوده آب شهری و ترویج مسائل فرهنگی ایران اسلامی است و ما باید با  اعتبارات لازم و تو سعه اماکن ورزشی و فرهنگی بتوانیم خدمتی کوچک را ا نجام بدهیم.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان هندیجان افزود: موفقیت یک مدیر آوردن اعتبارات ملی و استانی در شهرستان است. ما نباید فقط بنشینیم و بگوییم شهرستان هندیجان محروم است این گونه سخن گفتن مشکلی از مردم حل نمی کند ما باید تلاش  و همت کنیم و این شهرستان را از محرومیت نجات دهیم.

وی ادامه داد: برای رفع مشکلات مردم، آبرویم را می گذارم و این وظیفه شرعی و قانونی ماست. باید همه کارهایمان برای رفع مشکلات مردم باشد و لا غیر و  اگر تلاش نکنیم، کسی برای ما اعتباری نمی گذارد باید خودمان تلاش کنیم.

فرماندارهندیجان تاکید کرد: ما انتظار داریم  مسئو لین عمران شهری استان که هیچ اعتباری برای عمران شهرستان هندیجان  ندادند با ما همکاری داشته باشند تا بتوانیم در رابطه با عمران شهری کارهای خوبی انجام بدهیم.

بودجه کل شهرستان هندیجان در سال جاری 9 میلیارد تومان تعیین شده است که نسبت به سال گذشته 4 میلیارد کاهش داشته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جناب جعفری نسب عزیزخداقوت؛حضرتعالی ازفضائل الهی وبرکت دولت تدبیروامید میباشیدکه دراین راه آبرویتان را به پای مردم شریف هندیجان گذاشتید وما که در هندیجان نیستیم ولی دلهای ماباشماست همین بس که درجای جای این شهر،دعای خیرمردم بدرقه راهتان است وبه شما افتخارمیکنیم وشماهایید که باعث عزت وسربلندی این نظام بی همتا میشوید؛فاذا عزمت فتوکل علی الله؛دوستتان داریم؛