بی احترامی به شهروندان ماهشهر، بندر امام و امیدیه!

انتقال بانک آینده شعب بندرماهشهر، بندر امام خمینی و امیدیه به اهواز و آبادان/ فرماندار ماهشهر: با جدیت پیگیرم

خورنا: بانک آینده شعب بندرماهشهر، بندر امام خمینی و امیدیه به شهرهای اهواز و آبادان منتقل میشوند.

به گزارش خورنا، بنا به گزارشات رسیده مردمی بانک آینده شعب بندرماهشهر، بندر امام خمینی و امیدیه به شهرهای اهواز و آبادان منتقل میشوند.

فرماندار شهرستان ماهشهر در گفتگو با خورنا در ماهشهر ضمن تایید این خبر گفت: نسبت به این موضوع شدیدا به مدیریت بانک آینده در خوزستان اعتراض کردم.

منصور قمر ادامه داد: مدیر بانک آینده در خوزستان، انتقال شعب این بانک به آبادان و اهواز را به مصوبه شورای پول و اعتبار ربط داد.

وی در پاسخ به این سوال که سپرده شهروندان بندر ماهشهر، بندر امام خمینی و امیدیه که در این بانکها سرمایه گذاری کرده بودند، به چه سرنوشتی دچار میشود؟، بیان داشت: موضوع با جدیت در حال پیگیری است و نتیجه را به مردم اعلام میکنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • بزرگ ترین بندر تجاری ایران بندرامام خمینی ……خوزستان

 • خیلی فجیعه قرن 21 باشه و تو بانکی سرمایه گذاری کنی بعد شعبه بانک از شهر ماهشهر به دلایلی نامعلوم با بانکی تو اهواز ادغام بشه من ساعت 9 تا 13 تو بانک بودم تا تونستم پولهامو خارج کنم از بانک . مسعولین پاسخگو باشید چرا تو شهر منبع نفت گاز باید اینجوری بشه بره اهواز که خودش 11 شعبه بانک اینده داره .

 • شرم اوره….
  بزرگترين بندر تجاري خاور ميانه+بزرگترين مجتمع پترشيمي
  آبادان چرا دست از سر ما نميكشه؟؟؟؟!!!!!!
  آقاي مقتدايي شما داريد همه چيز را فدای فوميت خويش ميكنيد….

 • برادر/خواهرماهشهری سلام؛جناب ب دکترمقتدایی درانتقال بانک آینده نقشی نداشته وندارد این مصوبه بانک مرکزی جهت ادغام شعب بوده که باعث انتقال شعب شده ؛خواهشابدون علم حرفی نزنید؛

 • آقاي نصاری مثلا عالم!!!!
  شما كاسۀ از آش داغتر شده ايد و سنگ مصوبات ناعادلانۀ تهران را به سينه ميزنيد!!!! بهتر است شما بجای توهين به نظرات بحق ديگران علم خودتان را بالا ببريد!!!!
  بحث ما اينست كه شعب اين بانك در شهرستان ماهشهر(شامل ماهشهر و سربندر) دارای گردش مالی قابل قبول بوده و انتقال آن به ديگر شعب بهيچ وجه قابل توجيه نبوده بجز اينكه دستهای پشت پرده بخواهند مركزيت شهرهاي اهواز و آبادان در استان را را تثبيت و شهرهای ديگر را بلحاظ اداری و سياسي تحت شعاع اين شهرها قرار دهند بويژه شهرهايي مانند ماهشهر و بندرامام كه ميتوانند از لحاظ موقعيت اقتصادی و منطقه اي تهديد محسوب شوند بايد باهر ترفندی وابسته نگه داشته بشوند……

 • سلام قبول مصوبه بانک مرکزی ازتهران بوده ولی نظراستاندار,فرماندار,بخشدارومصلحت منطقه ومردم هم لازمه,حداقل بایدچندماه زودتربه مردم اطلاع رسانی میکردندتامردم منطقه پولهایشان راازاین بانکهادربیارندوالان مجبورنشوندبرن اهوازوابادان وکلی هزینه کنن, کارشون درسته؟

 • سلام صرفنظرازخبرفوق یک سوال دارم چرایک زن دربندرامام خمینی,ماهشهروغیره رییس بانک نیست؟ایااین تبعیض علیه زنان نیست؟ضمن اینکه زنان باسوادوباتجربه زیادی دربانکهامشغول کارهستند.