وضعیت بهداشت بندر امام مناسب مردم نیست

خورنا: عضو شورای شهر بندر امام خميني گفت: وضعیت بهداشت بندر امام خمینی(ره) در شان مردم این شهر نیست.

بیژن یوسفی گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بندر امام خمینی(ره) یکی از شهرهای ایران است که به دلیل صنعتی بودن و همچنین داشتن صنایع عظیم پتروشیمی بیشترین آمار پذیرش مهاجرت را دارد.

وی افزود: این شهر همچنین از لحاظ منطقه ویژه اقتصادی دومین بندر تجاری بزرگ کشور و خاورمیانه محسوب می شود ولي متاسفانه با تمام این شرایط وضعیت بهداشتی مناسبی ندارد.

عضو شورای شهر بندر امام خميني(ره) اضافه کرد: متاسفانه مسوولین صنایع بندر امام علیرغم وجود درآمدهای بالای این شهر، در زمینه بهداشت و محیط زیست برای هزینه کردن وسواس به خرج می دهند که این وضعیت نامطلوب بهداشت مناسب شان مردم این شهر نیست و باید در این خصوص تمهیداتی اندیشیده شود.

وی با انتقاد از شورای بهداشت و سلامت تصریح کرد: شورای سلامت به طور ماهیانه جلساتی را در فرمانداری تشکیل می دهد و این موارد هم بیان می شود اما تا به امروز خروجی مناسبی از این جلسات وجود نداشته است و این جلسات بیشتر به عنوان یک دستورالعمل نمادین و مصوبه بوده و کارایی دیگری نداشته است.

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر بندر امام به انتصاب فرماندار جدید شهرستان بندر ماهشهر اشاره کرد و تصریح کرد: با شناختی که از فرماندار جدید داریم امیدواریم روند این مشکلات زودتر رفع و این وضعیت اسفبار که به هیچ وجه در شان مردم ولایتمدار و انقلابی بندر امام نیست مرتفع شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام خداقوت؛ازانعکاس مشکلات بندرامام ره؛بعنوان یک شهروندبندرامامی ازته دل سپاسگذاریم؛موفق باشید