پخش سریال سرزمین کهن متوقف شد

خورنا: سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران شنبه شب اعلام کرد: پخش سریال تاریخی «سرزمین کهن» تا زمان انجام تحقیقات و تحقق دستورات قبلی «عزت‌الله ضرغامی» رئیس رسانه ملی متوقف شده است

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران شنبه شب اعلام کرد: پخش سریال تاریخی «سرزمین کهن» تا زمان انجام تحقیقات و تحقق دستورات قبلی «عزت‌الله ضرغامی» رئیس رسانه ملی متوقف شده است.

«سیدتقی سهرابی» مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در این باره به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: هفته جاری هیاتی از سوی رئیس رسانه ملی برای بررسی و بازخورد پخش سریال «سرزمین کهن» به برخی استان های کشور سفر خواهد کرد.

وی افزود: این گروه ماموریت دارد از طریق گفت وگوی مستقیم با معترضین؛ منتقدین و همچنین ائمه جمعه، نخبگان و مسئولان استان های یاد شده گزارش جامعی به رئیس سازمان ارائه دهد.

سهرابی تصریح کرد: ادامه پخش این سریال منوط به نتیجه تحقیقات و تحقق کامل دستورات قبلی رئیس محترم سازمان خواهد بود.

سریال سرزمین کهن ساعت ۲۲:۳۰ روزهای پنجشنبه از شبکه سه سیما پخش می شد و تکرار آن ساعت ۱۹:۳۰ روزهای جمعه بود. تاکنون چهار قسمت از این سریال پخش شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • صدا و سیما برای رفع فیلتر سایت ها و بلاگهای بختیاری وساطت کند

  خدای نکرده قصد تشدید اعتراض ندارم چون معتقدم اعتراض در همین حد کافی بود و نتیجه هم کاملا مطلوب ولی دو نکته. نکته اول این که چندین وبسایت و وبلاگ در پی انتشار مطالبی اعتراضی نسبت به صدا و سیما، فیلتر و یا (فیلتر + مسدود) شده اند. از جمله ایبنا آژانس خبری بختیاری
  http://www.ibnanews.ir
  از جمله نشریه لور
  loor.ir
  از جله وبلاگ خود من “وبلاگ کشور زمین”.
  http://the-earth-country.blogfa.com
  زنگ هم میزنم به مدیر روابط عمومی ایبنا، گوشی ش خاموشه

  فیلترینگ کار خوبی نیست. برای خود من، به قدری این مسدود شدن وبلاگ برایم سخت بود که گرین کارت گرفتم و آمدم کیش!!!!
  شوخی میکنم، کیش تا حدی تفریحی و تا حدی کاری آمدم.

  به هر حال امیدوارم صدا و سیما پا در میانی کند و زمینه رفع فیلتر را هم فراهم کند. ممکنه بگید صدا و سیما چه ربطی به کمیته فیلترینگ داره، ولی معتقدیم صدا و سیما اگه بخواد زورش میرسه که فیلتر یا رفع فیلتر انجام بده. آمارشو داریم!!

 • تاکید علی لاریجانی بر لزوم تسریع در رفع فیلتر وبلاگ عماد!!!

  http://ups.night-skin.com/up-92-11/dcvzxvdvdvddrgrtgfvdvdf.jpg

  وبلاگ من یعنی وبلاگ کشور زمین پس از انتشار مطالبی در اعتراض به سریال سرزمین کهن فیلتر شد که مطالبم را حذف کردم و منتظر رفع فیلتر هستم