فرماندار ماهشهر: ملت ما از ابزار مردمی و بسیار اثر بخش اتحاد، همدلی و حماسه آفرینی استفاده میکنند

خورنا: فرماندار ماهشهر گفت: طبیعی است وقتی دشمن بحرانی برای کشور ایجاد میکند، ملت ما از ابزار مردمی و بسیار اثر بخش اتحاد، همدلی و حماسه آفرینی استفاده میکند.

به گزارش خورنا، منصور قمر ضمن تبریک 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: طبیعی است وقتی دشمن بحرانی برای کشور ایجاد میکند، ملت ما از ابزار مردمی و بسیار اثر بخش اتحاد، همدلی و حماسه آفرینی استفاده میکند.

وی افزود: در ماهشهر و قطعا در دیگر شهرهای کشور شاهد این حرکت هستیم.

قمر بیان داشت: مسلما می توانیم در بسیاری از تصمیم های بسیار غلط وضد ایرانی که استکبار در نظر داشته، این حرکت بهترین حرکتی است که دشمن را از این کارها ی ضد کشور ومردم برحضرکند.

عالی ترین مقام شهرستان خاطرنشان کرد: سال به سال شاهد خواهیم بود که مردم با حضور پرشورش خود این نوید را می دهند که به هیچ عنوان ما شاهد این نباشیم که استکبار به فکر این باشد که موضوع خاصی را به ضرر کشور ما وملت ایران ایجاد بکند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خوبه بعد از چند سال یه شخص لایق فرماندار ماهشهر شد.

  • اقای مهندس قمر یکفرد بانفوذ درسطح استان میباشد که ارتباطات وتجارب ارزنده اش میتواند گره گشای خیلی ازمشکلات شهرستان شود.من شخصا اعتقد دارم مسولین محلی ازمجادلات بی اساس وگلایه های بیمورد در این خصوص پرهیز کنند وباحمایت وهمکاری باایشان سعی درحل مشکلات وپیشرفت وابادانی شهرداشته باشند