تهیه کننده آبادانی رتبه نخست کنگره ملی برنامه جامع کنترل سرطان را کسب کرد

خورنا: سعید زرگانی تهیه کننده برنامه «۴۵ دقیقه سلامت» با موضوع سرطان توانست رتبه نخست برنامه های تلویزیونی را درکنگره ملی برنامه جامع کنترل سرطان به دست آورد.
به گزارش خبرنگار مهر، زرگانی توانست با تهیه این برنامه، جایزه ملی این کنگره، لوح ویژه سازمان جهانی یونسکو و لوح ویژه جشنواره را از آن خود کند.

در جشنواره نگاه برتر از میان برنامه سازان فعال مراکز 32 گانه استانی در موضوع سرطان از آن صدا و سیمای مرکز آبادان به دلیل تهیه این برنامه تجلیل شد.

برنامه 45 دقیقه با سلامت از تولیدات سیمای مرکز آبادان است که روزهای شنبه هر هفته با همکاری معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان از این سیما پخش می‌شود.

در همايش روز جهانی سرطان که خیران، فعالان و موسسات خيريه كشور، تهيه كنندگان و برنامه سازان صدا و سيما حضور داشتند. سعيد زرگانی با برنامه 45 دقيقه سلامت از صدا و سيمای مركز آبادان در بخش حوزه معاونت استانها توانست به این افتخار دست پیدا کند.

همچنین «حيدرعباس زاده» با برنامه در مسير سلامت از صدا و سيمای مركز سمنان، به عنوان دومی تهيه كننده گی در بخش حوزه معاونت استانها معرفی شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.