مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر استان خوزستان اعلام شد
خورنا: ستاد دهه فجر خوزستان مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر استان را اعلام کرد.
مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان ها و بخش های مختلف استان به شرح زیر است:
۱. شهرستان اهواز: فلکه ساعت نبش خیابان عارف- میدان مولوی- پل سلمان فارسی- خیابان سلمان فارسی و چهارراه آبادان ساعت ۱۰ صبح
۲. شهرستان دشت آزادگان: میدان امام خمینی(ره) به سمت مصلی نماز جمعه ساعت ۹ صبح
۳. شهرستان مسجدسلیمان: مسجد جامع نمره یک به سمت میدان شهدای نفت ساعت ۱۰ صبح
۴. شهرستان بهبهان: میدان شهید مراحل در امتداد خیابان عدالت- میدان شهید جوانمردی به سمت مسجد بردی ساعت ۱۰ صبح
۵. شهرستان شوش دانیال(ع): میدان بسیج به سمت مصلی نماز جمعه ساعت ۹:۳۰ صبح
۶. شهرستان امیدیه: مسجد امام خمینی(ره) به سمت مسجد جامع ساعت ۱۰ صبح
۷. شهرستان آبادان: ابتدای خیابان لین یک احمد آباد به سمت مصلی نماز جمعه ساعت ۹ صبح
۸. مینوشهر: میدان بسیج به سمت میدان مقاومت ساعت ۱۰ صبح
۹. بخش چم خلف عیسی: حسینیه شهر زهره- خیابان امام(ره)- میدان امام علی(ع)- خیابان شیرودی- خیابان چمران- مسجد فاطمه الزهرا(س) ساعت ۹:۳۰ صبح
۱۰. شهر صفی آباد دزفول: مقابل پایگاه مقاومت بسیج امام حسین(ع)- بلوار بهشتی- بلوار امام خمینی(ره) به سمت گلزار شهدا ساعت ۹:۳۰ صبح
۱۱. بخش سردشت دزفول: ورودی اصلی شهر(درب شهرداری) به سمت بخشداری ساعت ۹ صبح
۱۲. شهر چمران ماهشهر: مسجد جامع- خیابان شهرداری- خیابان امام(ره) به سمت مجموعه ورزشی شهرداری ساعت ۱۰ صبح
۱۳. بخش بستان: خیابان امام(ره)- از محل بهداشت قدیم تا حسینیه مرکزی شهر ساعت ۹ صبح
۱۴. بخش چلو: از مقابل بخشداری به سمت مدرسه شبانه روزی زاگرس ساعت ۹ صبح
۱۵. شهر امام دزفول: پایگاه بسیج سابق- مسجد صاحب الزمان(عج)- بلوار شهدا- میدان شهدا- خیابان ۲۲بهمن- خیابان باهنر-خیابان شهید مدرس- بلوار شهید رجایی- خیابان ولی عصر- بلوار شهید بهشتی- میدان امام حسین(ع)- بلوار امام خمینی(ره) – مسجد جامع شهر ساعت ۹:۳۰ صبح
۱۶. بخش میداوود: مقابل بانک تجارت- حوزه بسیج- اورژانس جاده ای ساعت ۱۰ صبح
۱۷. شهرستان کارون: میدان امام علی(ع) به سمت گلزار شهدا ساعت ۹ صبح
۱۸. بخش جولکی: مقابل دبیرستان سید عبدالکریم تقوی- گلزار شهدا – بخشداری ساعت ۹ صبح
۱۹. شهرستان آغاجاری: مسجد جامع- خیابان امام خمینی(ره)- فرمانداری ساعت ۱۰ صبح
۲۰. شهرستان دزفول: میدان امام خمینی(ره) به سمت گلزار بهشت علی(ع) ساعت ۹:۳۰ صبح
۲۱. شهرستان حمیدیه: ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع)- خیابان امام خمینی(ره)- میدان قدس- خیابان الهدی – مسجد الهدی ساعت ۹ صبح
۲۲. شهرستان اندیمشک: میدان امام (ره) به سمت میدان راه آهن ساعت ۱۰ صبح
۲۳. شهر آزادی اندیمشک: مسجد حضرت محمد(ص)به سمت میدان امام حسین(ع) ساعت ۱۰ صبح
۲۴. شهر بیدروبه: کانون فرهنگی تربیتی امام جعفرصادق(ع) به سمت مدرسه شبانه روزی ۹ دی ساعت ۱۰ صبح
۲۵. شهر حسینیه: اداره پست به سمت مدرسه شبانه روزی امام محمدباقر(ع) ساعت ۸:۳۰ صبح
۲۶. بخش تشان: مرکز بهداشتی درمانی مشهد تشان- خیابان ۲۲ بهمن- خیابان اصلی شهر- حوزه مقاومت شهید شمایلی ساعت ۹ صبح
۲۷. بخش مشراگه: خیابان شهید خالدی- خیابان امام خمینی(ره)- خیابان آلبوغبیش- خیابان ارشاد- مدرسه ولایت فقیه ساعت ۹:۳۰ صبح
۲۸. بخش آبژدان: مقابل مجتمع آموزش و پرورش ناصر خسرو به سمت دانشگاه پیام نور ساعت ۹:۳۰ صبح
۲۹. شهرستان شوشتر: میدان ۱۷ شهریور به سمت میعادگاه دحدت مسجد جامع ساعت ۹:۳۰ صبح
۳۰. شهر شرافت شوشتر: مسجد سمندی ها به سمت مسجد جامع ساعت ۹:۳۰ صبح
۳۱. شهر گوریه شوشتر: بخشداری شعیبیه به سمت مسجد جامع ساعت ۱۰ صبح
۳۲. بخش میان آب شوشتر: بخشداری به سمت مسجد صاحب الزمان(عج) ساعت ۱۰ صبح
۳۳. شهرستان لالی: مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) به سمت میدان شهدا ساعت ۹ صبح
۳۴. شهرستان باغملک: میدان حضرت امام(ره)- خیابان آیت الله خامنه ای- خیابان شهرداری ساعت ۱۰ صبح
۳۵. بخش ترکالکی: مسجد جامع – خیابان امام خمینی(ره)- میدان قدس ساعت ۱۰ صبح
۳۶. شهرستان ایذه: میدان امام علی(ع) به سمت میدان هلال احمر ساعت ۱۰ صبح
۳۷. شهر دهدز: میدان امام علی(ع) به سمت میدان امام خمینی(ره) ساعت ۱۰ صبح
۳۸. شهر سوسن: کمیته امداد امام خمینی(ره) به سمت بخشداری ساعت ۱۰ صبح
۳۹. دهستان مرغا ایذه: دوراهی شهرک بردبران به سمت مسجد صاحب الزمان(عج) ساعت ۱۰ صبح
۴۰. شهر میانرود دزفول: میدان شهدا- بلوار امام(ره)- بلوار استقلال- میدان امام حسین(ع) ساعت ۹:۳۰ صبح
۴۱. بندر امام خمینی(ره): مقابل مسجد جامع شهر- بلوار آیت الله خامنه ای- بازار شهید صدوقی ساعت ۱۰ صبح
۴۲. بخش چوئبده: مدرسه شهید باهنر به سمت مصلی الرسول(ص) ساعت ۱۱ صبح
۴۳. مینوشهر: میدان بسیج به سمت میدان مقاومت ساعت ۱۰ صبح
۴۴. شهرستان خرمشهر: میدان مقاومت به سمت مسجد جامع ساعت ۱۰ صبح
۴۵. شهر رفیع: دبیرستان شهید شیخ علی سواری به سمت مسجد جامع ساعت ۹ صبح
۴۶. بخش زیدون: مسجد امام خمینی(ره) شهر سردشت زیدون به سمت صحن مطهر امامزاده اباذر(ع) ساعت ۹:۳۰ صبح
۴۷. شهر قلعه تل: مقابل کتابخانه شهید صدوقی به سمت میدان امام خمینی(ره) ساعت ۹ صبح
۴۸. شهر الوان: مسجد جامع به سمت خیابان جمهوری ساعت ۱۰ صبح
۴۹. بخش جایزان: مسجد ابوالفضل(ع)- خیابان ولیعصر(عج)- خیابان امام- میدان انقلاب- بخشداری جایزان ساعت ساعت ۹ صبح
۵۰. شهرستان هفتگل: چهارراه برق- میدان انقلاب- خیابان بسیج- میدان مرکزی ساعت ۹:۳۰ صبح
۵۱. بخش گمبوعه: ورودی روستای گمبوعه به سمت شرکت تعاونی روستایی آفاق ساعت ۹ صبح
۵۲. صالح شهر گتوند: درب مسجد جامع- خیابان بسیج- جاده کندرو- خیابان شهید چمران- مسجد جامع ساعت ۹ صبح
۵۳. شهرستان هندیجان: مسجد جامع- خیابان سلمان فارسی- خیابان بسیج- استادیوم ورزشی جهان پهلوان تختی ساعت ۹:۳۰ صبح
۵۴. شهر چم گلک: مسجد صاحب الزمان(عج) به سمت خیابان امام خمینی(ره)- خیابان ظفر دو- خیابان شهید اسکندری- مسجد صاحب الزمان(عج) ساعت ۱۰ صبح.