مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در سراسر استان خوزستان اعلام شد

خورنا: ستاد دهه فجر خوزستان مسیرهای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در سراسر استان را اعلام کرد.

مسیرهای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرستان ها و بخش های مختلف استان به شرح زیر است:

1. شهرستان اهواز: فلکه ساعت نبش خیابان عارف- میدان مولوی- پل سلمان فارسی- خیابان سلمان فارسی و چهارراه آبادان ساعت 10 صبح

2. شهرستان دشت آزادگان: میدان امام خمینی(ره) به سمت مصلی نماز جمعه ساعت 9 صبح

3. شهرستان مسجدسلیمان: مسجد جامع نمره یک به سمت میدان شهدای نفت ساعت 10 صبح

4. شهرستان بهبهان: میدان شهید مراحل در امتداد خیابان عدالت- میدان شهید جوانمردی به سمت مسجد بردی ساعت 10 صبح

5. شهرستان شوش دانیال(ع): میدان بسیج به سمت مصلی نماز جمعه ساعت 9:30 صبح

6. شهرستان امیدیه: مسجد امام خمینی(ره) به سمت مسجد جامع ساعت 10 صبح

7. شهرستان آبادان: ابتدای خیابان لین یک احمد آباد به سمت مصلی نماز جمعه ساعت 9 صبح

8. مینوشهر: میدان بسیج به سمت میدان مقاومت ساعت 10 صبح

9. بخش چم خلف عیسی: حسینیه شهر زهره- خیابان امام(ره)- میدان امام علی(ع)- خیابان شیرودی- خیابان چمران- مسجد فاطمه الزهرا(س) ساعت 9:30 صبح

10. شهر صفی آباد دزفول: مقابل پایگاه مقاومت بسیج امام حسین(ع)- بلوار بهشتی- بلوار امام خمینی(ره) به سمت گلزار شهدا ساعت 9:30 صبح

11. بخش سردشت دزفول: ورودی اصلی شهر(درب شهرداری) به سمت بخشداری ساعت 9 صبح

12. شهر چمران ماهشهر: مسجد جامع- خیابان شهرداری- خیابان امام(ره) به سمت مجموعه ورزشی شهرداری ساعت 10 صبح

13. بخش بستان: خیابان امام(ره)- از محل بهداشت قدیم تا حسینیه مرکزی شهر ساعت 9 صبح

14. بخش چلو: از مقابل بخشداری به سمت مدرسه شبانه روزی زاگرس ساعت 9 صبح

15. شهر امام دزفول: پایگاه بسیج سابق- مسجد صاحب الزمان(عج)- بلوار شهدا- میدان شهدا- خیابان 22بهمن- خیابان باهنر-خیابان شهید مدرس- بلوار شهید رجایی- خیابان ولی عصر- بلوار شهید بهشتی- میدان امام حسین(ع)- بلوار امام خمینی(ره) – مسجد جامع شهر  ساعت 9:30 صبح

16. بخش میداوود: مقابل بانک تجارت- حوزه بسیج- اورژانس جاده ای ساعت 10 صبح

17. شهرستان کارون: میدان امام علی(ع) به سمت گلزار شهدا ساعت 9 صبح

18. بخش جولکی: مقابل دبیرستان سید عبدالکریم تقوی- گلزار شهدا – بخشداری ساعت 9 صبح

19. شهرستان آغاجاری: مسجد جامع- خیابان امام خمینی(ره)- فرمانداری ساعت 10 صبح

20. شهرستان دزفول: میدان امام خمینی(ره) به سمت گلزار بهشت علی(ع) ساعت 9:30 صبح

21. شهرستان حمیدیه: ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع)- خیابان امام خمینی(ره)- میدان قدس- خیابان الهدی  – مسجد الهدی ساعت 9 صبح

22. شهرستان اندیمشک: میدان امام (ره) به سمت میدان راه آهن ساعت 10 صبح

23. شهر آزادی اندیمشک: مسجد حضرت محمد(ص)به سمت میدان امام حسین(ع) ساعت 10 صبح

24. شهر بیدروبه: کانون فرهنگی تربیتی امام جعفرصادق(ع) به سمت مدرسه شبانه روزی 9 دی ساعت 10 صبح

25. شهر حسینیه: اداره پست به سمت مدرسه شبانه روزی امام محمدباقر(ع) ساعت 8:30 صبح

26. بخش تشان: مرکز بهداشتی درمانی مشهد تشان- خیابان 22 بهمن- خیابان اصلی شهر- حوزه مقاومت شهید شمایلی ساعت 9 صبح

27. بخش مشراگه: خیابان شهید خالدی- خیابان امام خمینی(ره)- خیابان آلبوغبیش- خیابان ارشاد- مدرسه ولایت فقیه ساعت 9:30 صبح

28. بخش آبژدان: مقابل مجتمع آموزش و پرورش ناصر خسرو به سمت دانشگاه پیام نور ساعت 9:30 صبح

29. شهرستان شوشتر: میدان 17 شهریور به سمت میعادگاه دحدت مسجد جامع ساعت 9:30 صبح

30. شهر شرافت شوشتر: مسجد سمندی ها به سمت مسجد جامع ساعت 9:30 صبح

31. شهر گوریه شوشتر: بخشداری شعیبیه به سمت مسجد جامع ساعت 10 صبح

32. بخش میان آب شوشتر: بخشداری به سمت مسجد صاحب الزمان(عج) ساعت 10 صبح

33. شهرستان لالی: مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) به سمت میدان شهدا ساعت 9 صبح

34. شهرستان باغملک: میدان حضرت امام(ره)- خیابان آیت الله خامنه ای- خیابان شهرداری ساعت 10 صبح

35. بخش ترکالکی: مسجد جامع – خیابان امام خمینی(ره)- میدان قدس ساعت 10 صبح

36.  شهرستان ایذه: میدان امام علی(ع) به سمت میدان هلال احمر ساعت 10 صبح

37. شهر دهدز: میدان امام علی(ع) به سمت میدان امام خمینی(ره) ساعت 10 صبح

38. شهر سوسن: کمیته امداد امام خمینی(ره) به سمت بخشداری ساعت 10 صبح

39.  دهستان مرغا ایذه: دوراهی شهرک بردبران به سمت مسجد صاحب الزمان(عج) ساعت 10 صبح

40.   شهر میانرود دزفول: میدان شهدا- بلوار امام(ره)- بلوار استقلال- میدان امام حسین(ع) ساعت 9:30 صبح

41.   بندر امام خمینی(ره): مقابل مسجد جامع شهر- بلوار آیت الله خامنه ای- بازار شهید صدوقی ساعت 10 صبح

42.  بخش چوئبده: مدرسه شهید باهنر به سمت مصلی الرسول(ص) ساعت 11 صبح

43. مینوشهر: میدان بسیج به سمت میدان مقاومت ساعت 10 صبح

44.  شهرستان خرمشهر: میدان مقاومت به سمت مسجد جامع ساعت 10 صبح

45.  شهر رفیع: دبیرستان شهید شیخ علی سواری به سمت مسجد جامع ساعت 9 صبح

46. بخش زیدون: مسجد امام خمینی(ره) شهر سردشت زیدون به سمت صحن مطهر امامزاده اباذر(ع) ساعت 9:30 صبح

47. شهر قلعه تل: مقابل کتابخانه شهید صدوقی به سمت میدان امام خمینی(ره) ساعت 9 صبح

48. شهر الوان: مسجد جامع به سمت خیابان جمهوری ساعت 10 صبح

49. بخش جایزان: مسجد ابوالفضل(ع)- خیابان ولیعصر(عج)- خیابان امام- میدان انقلاب- بخشداری جایزان ساعت ساعت 9 صبح

50. شهرستان هفتگل: چهارراه برق- میدان انقلاب- خیابان بسیج- میدان مرکزی ساعت 9:30 صبح

51. بخش گمبوعه: ورودی روستای گمبوعه به سمت شرکت تعاونی روستایی آفاق ساعت 9 صبح

52. صالح شهر گتوند: درب مسجد جامع- خیابان بسیج- جاده کندرو- خیابان شهید چمران- مسجد جامع ساعت 9 صبح

53. شهرستان هندیجان: مسجد جامع- خیابان سلمان فارسی- خیابان بسیج- استادیوم ورزشی جهان پهلوان تختی ساعت 9:30 صبح

54. شهر چم گلک: مسجد صاحب الزمان(عج) به سمت خیابان امام خمینی(ره)- خیابان ظفر دو- خیابان شهید اسکندری- مسجد صاحب الزمان(عج) ساعت 10 صبح.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.