امام جمعه ماهشهر: سرپرست جدید فرمانداری ماهشهر از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده کند

خورنا: امام جمعه شهرستان بندر ماهشهر گفت: سرپرست جدید فرمانداری باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان و همچنین تجربیات و ایده‌های سرپرست سابق به خوبی استفاده کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ماهشهر، حجت‌الاسلام عبدالحسین غبیشاوی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری این شهرستان، اظهار داشت: مسئولیتی که در نظام اسلامی برعهده یک فرد گذاشته می‌شود یک وظیفه و تکلیف شرعی و قانونی است.

وی افزود: در این نظام و زیر بیرق ولایت، مسئولیت گرفتن ارزش بسیار بالایی دارد که باید به بهترین نحو از این فرصت برای خدمت‌گذاری به مردم استفاده شود.

امام جمعه شهرستان بندر ماهشهر ادامه داد: این خدمت‌گذاری به مردم باید منجر به رضایت آنها و در نهایت جلب رضای خداوند باری‌تعالی شود.

غبیشاوی تصریح کرد: زمینه و بستر مناسبی برای خدمت‌رسانی به مردم در شهرستان بندر ماهشهر فراهم است و زیرساخت‌های بسیار خوبی در این منطقه وجود دارد.

وی متذکر شد: سرپرست جدید فرمانداری باید از تمام این ظرفیت‌ها و همچنین تجربیات و ایده‌های سرپرست سابق به خوبی استفاده کند و تکمیل کننده اقدامات این عنصر خدوم و بی‌ادعا باشد.

امام جمعه شهرستان بندر ماهشهر اذعان داشت: دولت، دولت تدبیر و امید است و سرپرست جدید فرمانداری باید بر اساس خواست و شعار و مشی این دولت عمل کند.

غبیشاوی اضافه کرد: زمینه بسیار خوبی نیز برای اشتغال جوانان در این منطقه فراهم است که باید توجه به آن در دستور کار قرار گفته و تلاش ویژه‌ای در راستای رفع معضل بیکاری صورت بگیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • همه ماهشهریها میدونن طباطبایی چطوری فرماندار شد. هیچ کس حامی طباطبایی نیست. مگر اینکه خودش تو این نوشته ها از خودش تعریف کرده باشه. معاون آموزش و پرورش تو خواب هم نمیدید فرماندار بشه. این چند سال بهش خوش گذشته حالا ناراحته خودش از خودش تعریف میکنه

 • حالا آبادان شد بخشي از آبادان؟؟؟!!!شمام كاملا در توهميد برادر..بندرماهشهر امروز پايتخت پتروشيمي و بنادر ايرانه…حتي بندرتون هم زيرمجموعۀ ادارۀ كل بنادر استان خوزستان در بندرامام(ماهشهر) ميباشد خودتان هم در دورۀ جنگ كامل مهمان اين دوشهر بوده ايد حالا به چيتون مينازيد؟؟؟؟با بلوف و توهم بافی كسي راه بجایی نميبرد برادر من لطفا مقداری با منطق و مطالعه تشريف بياور و اظهار فضل بفرما…

 • ای برادر ، چرا غیر بومی !!!!!
  کا مگه،
  ماهشهر یکی از بخش های تابعه ی ابادن نیس

  مگه نماینده ابادان برا ماهشهر تعیین تکلیف نمی کنه
  آقاقمر هم که گرچه متولد دزفوله،
  اما خیلی سال آب ابادانه خورده
  پس بومی آبادانه
  ماهشهر هم که گفتم ، بخشی از آبادانه
  په چرا میگی فرماندار غیر بومیه
  تازه
  آقای طباطبایی از طباطبایی های باغملکه ،
  آقای منوچهر حیاتی هم هندیونیه ،
  کی گفت این ها بومی بودن ،
  حالا بگو ببینم فرموندار تدبیر بومیه ؟
  یا اونها ؟
  چرا همینطور بی مطالعه در شجره می نویسید.
  لابد چار روز دیگه برای معاون محترم استاندار
  هم که اهل استان فرماندار خیز آبادانه و
  برای تودیع فرماندار کاملأ غیر بومی ماهشهر (طباطبایی) آمد را می خواید بگید غیر بومیه ،
  بابا بعضی موقع بومی شطرطه و بعضی موقع
  شرط نیس ، آزمایش یه وقت در شرایط استاندارده
  یه وقت هم در دمای اطاق !
  درود

  • اولا طباطبایی ماهشهری بوده و باغملکی نیست جد اندر جدش تو ماهشهر بودن , شما یکم مطالعاتت رو بالا ببر , حالا یه سوال از وجدان پاک همه ی خوانندگان دارم : اگه یه ماهشهری بخواد فرماندار آبادان یا دزفول بشه نمایندگان , امام جمعه , مردم و … موضع نمیگیرن , ثالثا یک شخص بومی که درد و رنج این مردم رو بهتر میدونه میتونه موثرتر باشه تا یه غیر بومی حال اگه یه کسانی مثل حاج منوچهر حیاتی یا سید جعفر طباطبایی باشند تعامل مردم با یه غیر بومی بهتر ایجاد میشه تا یع غیر بومی

  • احسنت بر شما. من نمیدونم طباطبایی رو چرا اینقدر مهم میکنید. عددی نیست.

 • بعد از دو فرماندار بومی موفق چرا یه فرماندار غیر بومی دوباره اومده

 • واقعا آقای طباطبایی یک عنصر خدوم و بی ادعاست