پخش مستند «مسعود بختیاری» و «نبض زندگی» در سیمای خوزستان

خورنا: مستند بررسی آثار و زندگی مسعود بختیاری و  «نبض زندگی» سعيد آلبوعبادی در سیمای خوزستان ساخته و پخش می شود.
رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان در گفتگو با خبرنگار خورنا در اهواز با اعلام این خبر گفت: مستند “بنگ ایل” که مروری بر زندگی وآثار هنرمند فقید خوزستانی، خواننده، شاعر، ترانه سرا و موسیقیدان نام آور و خوش قریحه خوزستان، زنده یاد مسعود بختیاری(بهمن علا الدین) است در تاریخ دهم  آبان ماه همزمان با سالگشت درگذشت وی از شبکه استانی سیمای خوزستان ساخته و پخش می شود.
وی تصریح کرد: این اثر که توسط وصی الله عبدالهی تهیه و کارگردانی شده است، در شانزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان های صداو سیمای کشور مورد توجه قرارگرفته و به بخش داوری جشنواره راه یافته بود.
رحیمی همچنین از تولید و پخش مجموعه مستند اجتماعي دیگری با عنوان “نبض زندگي” ساخته سعيد آلبوعبادي از سیمای خوزستان خبر داد و افزود: این مجموعه آماده پخش است و به زودی برای شهروندان خوزستانی پخش خواهد شد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکزخوزستان با بیان اینکه اين مجموعه در سيماي مركز خوزستان تولید می شود افزود: این مستند در هفت قسمت است، كه هر قسمت آن داراي موضوعي مجزا است.
وی گفت: “نبض زندگي” درباره آدم‌هايي خاص در جغرافياي استان خوزستان است و در واقع در ادامه كار قبلي آلبوعبادي با نام “حس زندگي” است.
رحیمی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر قسمت هفتم اين مجموعه در حال تصويربرداري است كه بعد از پايان تصويربرداري از سيماي خوزستان پخش مي‌شود.

گفتنی است: از جمله عوامل اين مجموعه مستند اجتماعي مي‌توان به سيدمهدي موسوي (تصويربردار)، محمد فرصياد (تدوين) و سعيد آلبوعبادي (تهيه‌كننده، نويسنده و كارگردان) اشاره كرد.

انتهای خبر/ حسین عبدالعزیزی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.