برگزاری همایش ایثار و مقاومت برای نخستین بار در حمیدیه

خورنا: فرماندار حمیدیه از برگزاری همایش ایثار و مقاومت برای نخستین بار در این شهر و به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

سعید فیوضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حمیدیه اظهار کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی هر ساله در سراسر استان خوزستان و به مراتب در شهرهای استان به صورت ویژه برگزار می‌شود.

وی افزود: نواختن زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان دخترانه، پرداختن به بحث عفاف و حجاب، تجلیل از سربازان و بسیجیان نمونه، غبارروبی از مزار شهدا، دیدار با خانواده های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس، تجلیل از خواهران بسیجی با برگزاری مراسمی در سپاه شهرستان و برگزاری چندین همایش و برنامه دیگر از جمله این برنامه‌هایی بود که در این منطقه خبر داد.

فرماندار حمیدیه همچنین عنوان کرد: پرداختن به ارزش‌های دفاع مقدس باید همواره در دستور کار برنامه‌های اجرایی دستگاه‌ها و ادارات در هفته دفاع مقدس قرار گیرد تا ترویج این ارزش‌ها برای نسل‌های آتی نیز صورت پذیرد.

وی بیان کرد: برگزاری همایش ایثار و مقاومت برای نخستین بار در این شهر برگزار شد که مورد استقبال بسیار خوب مردم و مسئولان نیز قرار گرفت.

فیوضی اضافه کرد: این همایش با توجه به اینکه به تازگی حمیدیه از بخش به شهر ارتقا یافته است برای نخستین بار بوده که در منطقه برگزار شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.