حضور 4000 نوجوان و جوان گتوندی در طرح نشاط و تعالی

خورنا: فرمانده سپاه شهرستان گتوند از حضور ۴ هزار نوجوان و جوان گتوندی در طرح نشاط و تعالی این شهرستان خبر داد.

مجید کنگری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گتوند اظهار کرد: در تابستان امسال حدود 4 هزار نوجوان و جوان گتوندی در طرح نشاط و تعالی شرکت خواهند کرد.

وی از اجرای طرح نشاط و تعالی در 68 پایگاه مقاومت بسیج در این شهرستان خبر داد و افزود: طرح نشاط و تعالی، در تابستان هر سال برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر کشور به اجرا در می‌آید.

فرمانده سپاه گتوند تصریح کرد: تلاش ما این است که این طرح بهتر از سال گذشته در 68 پایگاه مقاومت بسیج شهرستان انجام شود و علاقه‌مندان با اشتیاق بیشتری در کلاس‌ها حضور یابند.

*برگزاری دوره‌های هنری

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی شده تا در تابستان امسال حدود 4 هزار نوجوان و جوان در طرح نشاط و تعالی حضور یابند و اوقات فراغت خود را با برنامه‌های متنوع بگذرانند.

کنگری در بخش دیگری از گفت‌و‌گوی خود با خبرنگار فارس به برگزاری دوره‌های آموزش عقیدتی سیاسی در طرح نشاط و تعالی اشاره کرد و ادامه داد: به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان دوره‌های هنری در برخی رشته‌ها برگزار می‌شود.

*شرکت در کلاس‌های قرآن و نماز

وی کلاس‌های علمی، ورزشی و فرهنگی را از دیگر برنامه‌های طرح نشاط و تعالی سال 92 بیان کرد و گفت: شرکت در اردوهای هجرت 3 از دیگر برنامه‌ها است.

فرمانده سپاه گتوند اردوهای زیارتی سیاحتی را از دیگر برنامه‌های تابستان امسال عنوان کرد و یادآور شد: تعدادی از کسانی که در طرح نشاط و تعالی حضور می‌یابند به اردو اعزام می‌شوند.

کنگری برگزاری کلاس‌های قرآن و نماز را از دیگر برنامه‌های طرح نشاط و تعالی تابستان امسال در شهرستان گتوند بیان کرد.

*آغاز طرح نشاط و تعالی 25 خرداد

وی گفت: طرح نشاط و تعالی سپاه ناحیه گتوند از 25 خرداد ماه طی مراسمی با حضور مسئولان محلی فعالیت خود را آغاز کرد و در تابستان نیز ادامه دارد.

فرمانده سپاه گتوند اظهار امیدواری کرد که نوجوانان و جوانان گتوندی با حضور در طرح نشاط و تعالی تابستان امسال را با برنامه‌های متنوع بگذرانند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.