حیاتی از پروژه های عظیم شهرداری ماهشهر در سال 92 خبر داد

خورنا: سعید حیاتی رئیس شورای اسلامی شهر ماهشهر گفت: رودجه شهرداری ماهشهر پس از بررسی های کارشناسی تصویب شد.

رئیس شورای شهر ماهشهر در گتفگو با خبرنگار خورنا گفت: پس از برگزاری جلسات کارشناسی و ارائه طرحها و برنامه های مختلف از سوی واحدهای شهرداری و پس از اصلاحات، بودجه سال 92 شهرداری بندر ماهشهر به تصویب نهایی رسید.

وی اظهار داشت: در این بودجه سعی شده تا به طرحهای عمرانی، خدماتی، زیباسازی و توسعه شهری توجه بیشتر و جدی صورت گیرد.

حیاتی خاطرنشان کرد: در این بودجه علاوه بر طرحهای عمرانی، تقویت اتومایسون اداری، توجه به معیشت کارکنان که سرمایه های شهرداری می باشند، توجه ویژه ای به حذف هزینه های جاری غیر ضروری شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر ماهشهر همچنین بیان داشت: در این بودجه تلاش شده تا با تملک اراضی و بازگشایی معابر جهت روان سازی ترافیک شهری اقدام شود.

وی همچنین ادامه داد: احداث پارکینگهای عمومی و طبقاتی، احداث کانالهای دفع آبهای سطحی، لکه گیری و روکش آسفالت معابر و نیز پیاده روسازی در شهر و شهرکهای تابعه در دستور کار شهرداری در سال جاری قرار دارد.

حیاتی از پروژه های پل تقاطع غیر همسطح دانشگاه آزاد، پل عابر پیاده و پل سواره رو که بر روی کریدور لوله در مسیر بلوار آب میگذرد، از دیگر پروژه های شهرداری در سال جاری می باشد.

وی گفت: اصلاح هندسی معابر و امتداد بلوار اتوبان آزادی و اتصال آن به 17 شهریور از دیگر پروژه های شهردرای ماهشهر می باشد.

رئیس شورای شهر ماهشهر ادامه داد: افزایش سرانه فضای سبز، ادامه پروژه بازسازی و بهسازی خور و حاشیه آن، فضای سبز جاده کمربندی شهر، احداث پارک تفریحی کنار خور سمایلی و پارک بزرگ بندر ماهشهر که از خواسته های به حق مردم بندر ماهشهر می باشد در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: همچنین احداث پارکهای محله ای در نقاط مختلف شهر و شهرکها، ادامه کار پارک در شهرک رجایی احداث پارک مسافر و اجرای طرح های زیباسازی و نصب مبلمان شهری در سال جاری انجام خواهد شد.

حیاتی اظهار داشت: ادامه پروژه احداث مجتمع تفریحی_ورزشی شهرداری واقع در واحد موتوری، تکمیل پارک ترافیک ماهشهر، مطالعات و زیرسازی میدان بزرگ میوه و تره بار از طرح هایی هستند که با استفاده از اوراق مشارکت در حال احداث هستند.

وی همچنین بیان داشت: مجتمع تجاری_تفریحی شهرداری واقع در بلوار طالقانی، احداث هتل و تالار در جنب میدان امام حسین، احداث تالار پذیرایی در ناحیه صنعتی و تکمیل نمایشگاه دائمی شهر و تعداد زیادی پروژه های خدماتی و عمرانی کوچک که نوید آینده خوب برای شهر را می دهد در دستور کار و مورد بررسی قرار دارند.

رئیس شورای شهر ماهشهر در پایان از عوامل اجرایی شهرداری خواست تا عزم خود را در سالی که به نام حماسه اقتصادی و سیاسی توسط رهبر معظم انقلاب نام گذاری شده جزم کرده و تمام تلاش خود را در راستای تحقق بودجه و پروژه های تعریف شده بکار بگیرند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • از سعيد حياتي سئوال ميكرديد چرا دور اول رد صلاحيت شد

  • متأسفانه ماهشهری ها چشم ندارند که یک جوان تحصل کرده رشد کنند
   طایفه ای مثل … باعث پس رفت ماهشهر شده اند

 • ب نظرم شهرداري روي آسفالت ماهشهر كار كند ك اسفالت تمام شهر خراب هست باتشكر

 • خواهش ميكنم ك ب آسفالت شهر برسيددددددددد

 • شهرستان ماهشهر بازارتفريحي شيكي ندارد وما مجبوريم بريم آبادان يا اهواز سفركنيم آنجا خريدهامون انجام بديم خواهش ميكنم از شهرداري ك برامون بازار قشنگـــي درست كنيد

 • آقای حیاتی آیا در زیبا سازی نظارتی هست؟ چرا منظره فقط ؟ چرا آلودگی منظر شهری به اوج رسیده ؟چشم ما درد گرفت این چه زیبا سازی است بودجه ها را درست خرج شوند نمونه آن منظر زشت نقاشی دیواری و میادین که اصلا تناسب ندارند کاش یک مشاور هنری داشتید ولی صد حیف که جنابعالی توجهی نداریدبه امور هنری وزیبا سازی بهتر ودر خورشءن .

 • اقای سعید حیاتی لطفا برای یکبا ر هم که شده قدم رنجه فرمایید و از کوچه کرمان و علوی و ادامه ان تا بازار روز دیدن فرما یید جایی که روزانه هزاران نفر از ان عبور می کنند شا ید که بتوان با کمک و همفکری و به کارگیری ابزار تخصصی این زبا له را سر و سا ما نی داد