یک کارشناس ارشد، کاندیدای شورای شهر چمران شد

خورنا: صلاحیت ابوالفتح هاشم پور جهت شرکت در انتخابات شورای شهر چمران (شهرستان ماهشهر) احراز شد.

به گزارش خورنا، ابوالفتح هاشم پور در سال 1361 در روستایی در اطراف  شهر مسجدسلیمان متولد شد.

وی در خانواده ای مذهبی بزرگ شد و بر اساس آموزه های دین اسلام تعلیم دید.

وی دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه پیام نور تهران است.  هاشم پور از سال 84 به استخدام شرکت پتروشیمی فجر در آمد.

این کاندیدای شورای شهر چمران از ابتدا در اداره بهره برداری شرکت پتروشیمی فجر بود و در حال حاضر کارمند اداره بازرگانی این شرکت می باشد.

به گفته هاشم پور، مهم ترین دلیل وی برای کاندیداتوری شورای شهر چمران و بعثت، حل مشکلات فعلی شهر چمران و بعثت و ارتقا امکانات آن در حد یک شهر میباشد، چرا که با توجه به اینکه چمران به شهر تبدیل شده است، اما حداقل امکانات شهری را ندارد.

وی برای حل این مشکلات راه حل های اصولی و تضمین شده ای دارد که در ایام رسمی تبلیغات در مساجد شهر مطرح خواهد کرد.

همچنین یکی از مهمترین ویژگی های وی ارتباطات قوی با افراد صاحب منصب در مراکز استان و پیگیری جدی  برای حل سریع مشکلات است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • باعرض سلام وادب خدمت همشهريان عزيز شهرشهيدچمران وبعثت : احتراما برنامه سخنراني نامزد انتخاباتي شوراي شهر چمران وبعثت جناب آقاي ابوالفتح هاشم پور در شهر چمران وشهرك بعثت بشرح ذيل خدمتتان اعلام مي گردد
  1-شنبه 18/3/92 مسجد جامع شهر شهيد چمران بعد از اقامه نماز مغرب وعشاء
  2-يكشنبه 19/3/92 نمازخانه بازارچه كيميا شهرك بعثت بعد از اقامه نماز مغرب وعشاء
  3-دوشنبه 20/3/92 مسجد جامع شهرك بعثت بعد از اقامه نماز مغرب وعشاء
  4- سه شنبه يا چهارشنبه 21/3 يا 22/3/92 نمازخانه كمپ خيام بعد از اقامه نماز مغرب وعشاء(زمان دقيق آن متعاقبا اعلام مي گردد)

  منتظر قدوم سبزتان هستيم
  باتشكر ستاد انتخاباتي ابوالفتح هاشم پور

 • باسلام خدمت همشهريان عزيز انشاا… از روز 16خرداد ستاد انتخاباتي برادر ابوالفتح هاشم پور در شهر چمران شروع بكار خواهدكرد ودر اين مكان اهم برنامه ها و ديدگاههاي ايشان بصورت بروشور و پوستور و… ارايه خواهد شد ضمنا تا الان 2-3 برنامه سخنراني براي مردم خوب شهر شهيد چمران در نظر گرفته شده است كه انشاا… به اطلاع شما عزيزان خواهد رسيد منتظر قدوم سبزتان خواهيم بود با تشكر ستاد انتخاباتي برادر ابوالفتح هاشم پور

 • جناب آقای هاشم پور اگر براتون امکان داره برنامه هاتون رو به صورت کامل در سایت بگذارید تا بتوانیم بیشتر آشنا شویم. همچنین اگر برنامه ای برای سخنرانی در شهر چمران دارید در سایت اطلاع رسانی کنید. ممنون میشوم.

 • برادر بزرگوار جناب آقاي هاشم پور اينجانب با توجه به شناختي كه از جنابعالي دارم وباتوجه به صداقت و اخلاص عملي كه داريد حمايت قاطع خود را اعلام ميكنم به مردم خوب شهر چمران وجراحي هم اطمينان خاطرميدم كه آقاي هاشم پور تمام توان وانر‍ژي خود را جهت خدمت رساني به شما عزيزان انجام خواهد داد مردم عزيز شما هم مي توانيد با تحقيق در مورد سبقه خوب خانوادگي آقاي هاشم پور به اين حقيقت دست بيابيد برادر بزرگوار آقاي هاشم پور در طول تصدي منصب شهرداري شهر مسجدسليمان خدمات ارزنده اي را به مردم انجام داده اند با آرزوي موفقيت براي شما

 • جناب آقای هاشم پور : باشناختی که ازفعالیتهای شما دارم امیدوارم بارای بالا در خدمت رسانی به مردم شهر چمران بذل عنایت فرمائید.
  مشکلات: نداشتن بعضی از ادارات
  نداشتن مدارس غیر انتفاعی
  نداشتن مرکز تخصصی جهت دکترها

 • با سلام و توفیق روز افزون برای خدمت گزاران مردم . مهمترین نکته اینه که کسی که وارد عرصه خدمتگزاری به مردم میشه ، به دور از هرگونه حاشیه و تمایلات شخصی ، فقط به فکر مردم و خدمتگزاری باشه. مهم هم نیست که اهل کجا باشه و یا به چه زبونی صحبت کنه. مهم اینه که درد مردم رو حس کرده باشه و دلسوز مردم باشه .

 • ایشالا که این نقطه عطفی باشه که در آینده افراد تحصیل کرده بیشتری در امور اجرایی شرکت کنند. من که از شنیدن این خبر خوشحال شدم.ایشالا که موفق بشه.

 • جوون که هستی. با سواد هم که هستی. بلکه رای بیاری و یه کاری کنی. اگه برنامه های خوبی داشتی بهت رای میدم. یا حق

 • سلام. شما چند ساله ساکن جراحی هستید؟ به اندازه ای بوده که تمام مشکلات رو از نزدیک درک کرده باشید ؟ آیا برای تمام مسائل شهری برنامه دارید ؟

  • سلام به دوست عزیز که کامنت گذاشت بنده 7 سال ساکن چمرانم و مشکلات را لمس کردم بعد وارد صحنه شدم

 • بعید میدونم رای بیاری مگه اینکه بتونی خوب صحبت کنی و از برنامه هات دفاع کنی. به خصوص اینکه بومی هم نیستی یکم کارت سخت میشه

 • کاش بومی بودی مهندس. اینطوری بیشتر رقبت میکردم بهت رای بدم . تا ببینیم برنامه هات چیه

  • بنده هفت سال اینجا دارم زندگی می کنم علاوه بر این خوزستانی هم هستم

 • انشالله که به عنوان نماینده جامعه جوانان تحصیل کرده موفق بشه

 • امیدوارم بتواند به خوبی در شهر چمران فعالیت کند و مثل بعضی ها اهل دزدی و … نباشد..