فرماندار ماهشهر “روز جهاني روابط عمومي” را تبريك گفت

خورنا: منوچهر حیاتی  روز جهاني روابط عمومي را به مديران و  روابط عمومي تمامی سازمانهای شهرستان بندر ماهشهر تبريك گفت.

به گزارش خورنا از بندر ماهشهر، فرماندار شهرستان بندر ماهشهر  روز جهاني روابط عمومي را به مديران، مسئولين و كارشناسان روابط عمومي دستگاه‌هاي اجرايي، سازمان‌ها، نهادها و كارخانجات شهرستان بندر ماهشهر تبريك گفت.

حیاتی بیان داشت :  27 ارديبهشت ماه روزي می باشد كه در سطح جهاني به عنوان روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتي شناخته شده است و در جمهوری اسلامی ايران نيز روز ارتباطات و روابط عمومي نام گرفته است. 27اردیبهشت   فرصتي است تا نقش و جايگاه روابط عمومي را مرور كنيم.

وی ادامه داد: امروزه نقش روابط عمومي ها در كمك به تصميم گيريهاي مديريتي و استراتژيك يك سازمان نقش قابل توجهي است.

حیاتی خاطر نشان کرد: اهميت جايگاه روابط عمومي در عصر ارتباطات و در دوراني كه اطلاع رساني در همه عرصه ها پيشتاز است، دو چندان شده است به گونه اي كه موفقيت سازمانها، ادارات، شركتها و دوامشان در عرصه ها و فعاليتهاي تخصصي به عملكرد روابط عمومي آنها وابسته است.

وی افزود: اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه بنا و پی ریزی گردد، عمده ترین عامل توسعه انسانی است. روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر و گسترش دهنده ی ژرفای معنای عمیق انسانی است

نماینده عالی دولت در شهرستان بندر ماهشهر اظهار داشت: اين روز شكوهمند و فرهمند را به مشعل داران فروزان توسعه ارتباطي كه با الهام از هم افزايي، هم انديشي، همسويي، همنوايي، همگرايي و با ابتكار و اميد، قانونمند، هدفمند و هوشمند با صداقت شجاعت و امانت ضمن حفظ مصالح سازمان و منافع همگان در جهت انجام رسالت خطير و خيره كننده خود قرار مي دهيد تبريك و تهنيت عرض نموده و از درگاه حضرت احديت توفيق روز افزون را برایشان در راستاي حفظ و ترويج ارزشهاي ناب انقلاب اسلامي مسئلت مي‌نمايم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.