ماهشهر ۲۶ مقام استانی در مرحله قطبی جشنواره قرآن، عترت و نماز کسب کرد

خورنا | فرهنگی:  پانزدهمین جشنواره قرآن ،عترت ونمازمرحله قطبی(قطب ۲) درتاریخ ۹و۱۰اسفند برای پسران و۱۱و۱۲اسفندبرای دختران درشهرستان رامشیر برگزار شد.

مجتبی دیناروند رئیس اداره آموزش و پرورش ماهشهر در گفتگو با خورنا گفت: از شهرستان بندرماهشهر ۴۲دانش آموز پسر و ۳۵دانش آموز دختر شرکت کردند که ماحصل آن ۱۸مقام برای پسران که شامل ۵ مقام اول و ۶ مقام دوم و ۷ مقام سوم بوده وبرای دختران ۸ مقام که شامل ۵ مقام اول و ۲ مقام دوم و ۱ مقام سوم بوده است.

دیناروند همچنین افزود: نفرات برتر سه قطب استان که بالاترین امتیاز را کسب کنند در جشنواره نخبگان در اواخر فروردین ماه که درباغملک برگزار می شود به رقابت خواهند پرداخت.
وی در پایان گفت: نفرات برتر(پسران) شهرستان بندرماهشهردر پانزدهمین جشنواره قرآن، عترت و نماز قطب۲خوزستان دررامشیرکه حائز رتبه ومقام شدندبه شرح ذیل است.
۱-حسین عساکره رشته تحقیق ازاموزشگاه شهید قشقایی مقام اول
۲-ابراهیم ربیهاوی رشته حفظ از اموزشگاه دریانود مقام اول
۳-محمدصالح موسوی رشته ترتیل ازآموزسگاه دریانود مقام اول
۴-مرتضی پورفرهانی رشته ترتیل از آموزشگاه شاهد حضرت ابوالفضل مقام اول
۵-محمدمهدی قنواتی رشته صحیفه سجادیه از آموزشگاه فرهنگیان مقام اول
۶-حسین محمدی رشته حفظ از آموزشگاه شاهدپیام انقلاب مقام دوم
۷-امین منصورنژاد رشته تفسیر ازآموزشگاه نخبگان مقام دوم
۸-حسین حیدری رشته تفسیر ازآموزشگاه امام صادق(ع)مقام دوم
۹-محمدرضاحیاتی رشته صحیفه سجادیه ازآموزشگاه دریانورد مقام دوم
۱۰-امید مگدم رشته صحیفه سجادیه از آموزشگاه ۱۷شهریورمقام دوم
۱۱-محمد مطوری رشته اذان ازآموزشگاه فرهنگیان مقام دوم
۱۲-ابراهیم عساکره رشته حفظ ازآموزشگاه ۱۷شهریور مقام سوم
۱۳-سجاد معاضد مفرد رشته تحقیق ازآموزشگاه آیت الله طالقانی مقام سوم
۱۴-آرین ویسی رشته تفسیر از آموزشگاه فرهنگیان مقام سوم
۱۵-محمدبدری رشته تفسیر ازآموزشگاه شاهدحضرت ابوالفضل مقام سوم
۱۶-محمدمهدی سلمان اصل رشته احکام ازآموزشگاه دریانورد مقام سوم
۱۷-دانیال عیدانی رشته صحیفه سجادیه ازآموزشگاه شهیدباکری مقام سوم
۱۸-محمدامین بنی سعید رشته مداحی ازآموزشگاه حافظ مقام سوم
واسامی دختران که حائز رتبه ومقام شدند به شرح ذیل می باشد
۱-زهرا بهبهانی اسلامی رشته حفط عمومی آموزشگاه دانشوران مقام اول
۲-فاطمه شیبانی رشته حفط ویژه۱۰جزء آموزشگاه پزوهشگران مقام اول
۳-مهسا البوغبیش رشته صحیفه سجادبه آموزشگاه دانشوران مقام اول
۴-ریحانه صوفی رشته حفط ویژه ۱۰جزء آموزشگاه دانشوران مقام اول
۵-عاطفه مقدم رشته نهج البلاعه آموزشگاه

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.