پیروزی با ارزش نفت مسجدسلیمان مقابل شهرداری تبریز

محمد رستمی | خورنا : تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف شهرداری تبریز رفت و در نهایت با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.


به گزارش پایگاه خبری خورنا در هفته بیست و ششم لیگ آزادگان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف شهرداری تبریز رفت و در نهایت با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.

گل های تیم نفت مسجدسلیمان را پیمان میری از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۵ و محمد در دقیقه ۹۰ به ثمر رساندند و تک گل شهرداری تبریز در دقیقه ۶۸ توسط علی نظری به ثمر رسید.

خلاصه بازی:
تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در یک بازی خانگی با نتیجه ۲ بر یک مقابل شهرداری تبریز به پیروزی دست پیدا کرد.

نفت مسجدسلیمان بازی را تهاجمی آغاز کرد و خیلی زود مزد حملاتش را گرفت. نفوذ میلاد خدایی به درون محوطه جریمه و خطای مدافعان شهرداری یک ضربه پنالتی برای نفت به ارمغان آورد و پیمان میری توپ را از روی نقطه پنالتی تبدیل به گل کرد. این گل زودهنگام باعث شد تا شاگردان محمود فکری با روحیه بالاتری مسابقه را دنبال کنند و به دنبال زدن گل دوم و افزایش فاصله باشند.

میلاد میداودی کاپیتان نفتی‌ها در دقیقه ۱۸ ضربه ایستگاهی را به سمت دروازه حریف نواخت که توپ پس از برخورد به نوک انگشتان علی محسن‌زاده و تیر افقی دروازه شهرداری تبریز به میدان بازگشت. بازیکنان شهرداری تبریز هم در دقیقه ۳۰ با ضربه سر یاسر درویشی خطرناک ظاهر شدند که ضربه این بازیکن از کنار دروازه نفت به خارج رفت. مصدومیت عباس عسکری مهاجم زردپوشان و تعویض این بازیکن در دقیقه ۳۲ از دیگر اتفاقات نیمه اول بود که با یک گل به سود شاگردان فکری خاتمه پذیرفت.

بازیکنان نفت در نیمه دوم به بازی تهاجمی ادامه دادند و یاران شهرداری مترصد استفاده از ضدحملات و ضربات شروع مجدد بودند. پس از اینکه ضربه آرنج مدافع شهرداری به صورت پیمان میری مهاجم نفت در دقیقه ۵۱ از دید داوران پنهان ماند، میلاد میداودی در دقیقه ۵۲ با شوتی محکم دروازه شهرداری را تهدید کرد که دروازه‌بان حریف در دو مرحله موفق به مهار توپ شد.

ضربه دقیقه ۵۴ میلاد میداودی و کار خوب نفتی‌ها در دقیقه ۵۶ که سنگربان شهرداری ارسال خان‌احمدی را با خروجی مناسب قطع کرد، فرصت‌های بعدی تیم نفت مسجدسلیمان بودند که از دست رفتند. بر خلاف جریان مسابقه این تیم شهرداری تبریز بود که در دقیقه ۶۶ از یک ضربه کرنر به گل مساوی رسید و علی نظری با استفاده از خروج ناقص یوسف بهزادی با ضربه سر دروازه نفت مسجدسلیمان را گشود.

نفتی‌ها در ادامه این مسابقه دست به حملات دیگری زدند تا سه امتیاز کامل این دیدار خانگی را تصاحب کنند. در دقیقه ۷۸ ضربه ایستگاهی میلاد میداودی به تیر افقی دروازه شهرداری برخورد کرد و سرانجام در دقیقه ۸۹ تلاش مسجدسلیمانی‌ها نتیجه داد و محمد مهری گل دوم را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود نفت به پایان برسد.

نفت مسجدسلیمان با این پیروزی ۵۳ امتیازی شده و یک گام دیگر به سمت صعود به لیگ برتر برداشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.