آیا شورای خرمشهر شنبه هم ملغی میشود؟(+تصویر)


خورنا | عباس مدحجی : در پی اعلام رسمی شورای شهرخرمشهر مبنی بر تشکیل جلسه در روز شنبه با هدف بررسی گزینه های شهرداری خرمشهر ، احتمال ادامه غیبتهای تعدادی از اعضا بیش از پیش قوت گرفت . احتمالا شنبه هم جلسه ملغی شود.

گویا رقابت داخلی شورا بیشتر برسر انتخاب گزینه های مورد نظر اعضاست که تا این لحظه در دو شخص شیرازی و زابلی خلاصه گشته است . پس از لغو حضور دشت بزرگ شهردار منتخب قبلی ، شورای شهر با انتخاب یاسیان بعنوان سرپرست موقت ، وقت بیشتری برای گزینش شورا خرید .
زابلی به گواهی تصویر شناسنامه اش ، خرمشهری ست و شیرازی برخلاف شهرتش ، دزفولی . شیرازی که پیش ازاین شهردار آبادان بوده است ، سابقه ی کاندیداتوری مجلس را هم درکارنامه دارد . بعید هم نیست با همین برنامه پابه شورای شهر خرمشهر گذاشته باشد .
باتوجه به اخبار درز کرده از جلسات شورا و اتمام پرحاشیه ی همکاری شیرازی با شهرداری و شورای شهر آبادان ، گمان میرود مسولین آبادانی اطلاعاتی را درباره ی عملکرد وی به شورای خرمشهر منتقل کرده باشند.
اخبار واصله ، خبر از جلسه ای غیر علنی در شب گذشته بین اعضای شورا و گزینه های احتمالی دارد. اعضا در این جلسه که بازهم یک غایب داشت پیرامون انتخاب شهردار به بحث و رایزنی پرداختند و دو تفکر نسبت به بیان مواضع خود درباره بهتر بودن شیرازی یا زابلی شفاف سازی کردند. گمان میرد غیبت اعضا در روز شنبه هم ادامه خواهد داشت و این روند برای انحلال شورا قطعا هدف کسانی است که پیش از این هم شورا را همسو با خود نمی دانستند .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • اخه خداوکیلی چطور به خودتون اجازه میدید زابلی را که حتی یک روز سابقه کار درشهرداری ندارد با جناب شیرازی که حدود ۱۵ سال شهردار شهرهای مختلف استان خوزستان بوده و بسیار هم تاثیرگذار بوده را مقایسه کنید. خوب همینه که شهرخرمشهر به خاک سیاه نشانده میشه . مثل ابادان بعد از رفتن شیرازی که به خاک سیاه نشس .

  • چرا اینقدرمغرضانه مینویسی . شیرازی شهردار نام اشنای استان است فقط نشون میدید که هنوز اماتور و مغرض هستید شاید هم پ …گرفتی .

  • این شناسنامه که متعلق به پدر. ویاپدربزرگ زابلی است. زابلی هم متولد دزفول است. بااین تصویر میخواهید. چیو ثابت کنید. اگه راست میگید شناسنامه خودش را که نشون میده متولد دزفوله بزاری .واقعا که…

  • سلام
    شیرازی هرگز کاندیدا نشد برادر عزیز چرا شانتاژ میکنید. او از شهرداران موفق استان والبته ابادان است و قطعا انتخاب او میتواند درخرمشهر موجب تحول دراین شهرگردد.