اشتغال پردغدغه ترین مشکل مردم هندیجان

نماینده شورای شهرستان هندیجان در شورای عالی استان روز گذشته در جلسه شورای اداری که با حضور معاون عمرانی استاندار و دیگر مدیران کل استانی برگزار گردید با تایید و تاکید سخنان معاون عمرانی استاندار و فرماندار هندیجان خواستار رفع محرومیت و اشتغال جوانان شد.

به گزارش پایگاه خبری خورنا : محسن شعبانی در جلسه شورای اداری شهرستان هندیجان ابتدا حضور معاون عمرانی استاندار و هیات همراه را به شهرستان هندیجان خیر مقدم عرض نموده و در ادامه حادثه‌ اندوهناک و مصیبت‌ بار زمین‌ لرزه در غرب کشور که به جان‌ باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌ میهنان عزیزمان انجامید را تسلیت گفت.

شعبانی در ادامه گفت : رودخانه زهره در حال نابودی است ما خواستار احیای حق آبه رودخانه زهره هستیم زیرا این رودخانه با توجه به کاهش حق آبه دیگر توان خود پالایی و تامین آب مورد نیاز جهت کشاورزی و امرار معاش مردم پایین دست سد آسک را ندارد و همین امر باعث از بین رفتن بخش عمده ای از اشتغال مردم منطقه میشود.

وی در پایان خواستار اشتغال زایی توسط صنایع و طرح های اشتغالزایی مربوطه  از جمله صنایع پتروشیمی ، همگام با اشتغال زایی و رعایت اصول زیست محیطی در کنار توسعه پایدار جهت رفع محرومیت و اشتغال جوانان در شهرستان هندیجان شد.

خورنا_ هادی بحرکانی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.