تاسیسات برق NGL 1000 در روز های آینده راه اندازی می شود

اسداله ترحم / خورنا – مدیر عامل شرکت آغاجاری از پیشرفت ٧٧ درصدی پروژه تعمیر و بازسازی تاسیسات برق کارخانه گاز و گاز مایع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگازآغاجاری، ابراهیم پیرامون در پنچمین جسله کارگروه پیگیری تعمیر و بازسازی تجهیزات و تاسیسات کارخانه گاز و گاز مایع ١٠٠٠ که با حضور مدیران و رؤسای ادارات عملیاتی برگزار شد بر لزوم اجرای سریع تر این پروژه تاکید کرد.

مدیر عامل شرکت آغاجاری بیان کرد: با توجه به حساسیت و اهمیت کار بخش قابل توجهی از اقدامات پیش بینی شده انجام گرفته و پیشرفت خوبی در اجرای پروژه حاصل شده و تمام نیروهای عملیاتی که مسئولیت اجرای این پروژه را به عهده دارند با تلاش شبانه روزی مشغول به انجام فعالیت هستند.

وی افزود : خوشبختانه با توجه به سرعت کار و میزان پیشرفت ٧٧درصدی این پروژه امید است بزودی این فاز راه اندازی شود.

در ادامه این جلسه ادارات مرتبط با پروژه از جمله نگهداری و تعمیرات در ٣ بخش برق، مکانیک و ابزار دقیق، مهندسی و ساختمان در بخش کلید خانه ، بارزسی فنی در رابطه با نظارت بر وسایل و ادوات فرایندی و ایمنی درارتباط با الزامات و HSE گزارش دادند.

گفتنی است تأسیسات برق کارخانه گاز و گاز مایع ١٠٠٠ در حدود دو هفته پیش بر اثر نشت گاز دچار حریق و بخشی از اتاق فرمان برق و کابل های ابزار دقیقی آن دچار سوختگی جزئی شد که با تلاش خستگی ناپذیر همکاران خدوم شرکت کار بازسازی اداوات مربوطه از همان ساعات اولیه با جدیت شروع ومراحل پایانی خود را سپری می نماید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.